Kielce 2012

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
therightman
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 06 maja 2012, 15:31
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kielce 2012

Post autor: therightman »

Bardzo fajnie dzisiaj zaśpiewała, oba wykony mi się podobały ;) No i wyglądała naprawdę pięknie :D
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Kielce 2012

Post autor: Virtual Tom »

Przesłuchałem raz i wrażenia pozytywne, chociaż w przypadku "Consequences" nic się nie zmieniło - nie polubię tej piosenki i koniec.

CO do Queen to Edyta byłaby z pewnością lepsza w miejsce tego pajaca Lamberta, który swoja obecnością profanuje nazwę i markę QUEEN :bobo2:
Paweł_
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 08 gru 2004, 17:14

Re: Kielce 2012

Post autor: Paweł_ »

Och... wspaniała ta nasza Dziwa! Dzisiaj nie ma sie do czego doczepić. Kocham i podziwiam! SMGO piękne (tak pasuje do Edi - wielkie utwory powinny być JEJ) a CQ - cieszy mnie płyta MY, świeża.. Wreszcie lekki oddech a nie archaiczne napompowane, słabe monumenty. Edyta w coverach dobrze wybiera" IWALY, SSTBAHW, NMD, SDJC, MHWGO.... pieknie... .wszytko trafia w moją nutę.......dziękuję ci...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Kielce 2012

Post autor: Flux »

No proszę, Eda wzięła się do roboty, nareszcie widać jakieś dobre rezultaty. Głos pewny, porządnie osadzony, bez tego nieznośnego jęczenia jakie ostatnio serwowała. Trochę brakuje energii kiedy śpiewa tytułową frazę "show must go on", ale jej głos nareszcie wraca co mnie niezmiernie cieszy. Sama muzyka w piosence Queen beznadziejna, płaska i bez wyrazu. Fatalna aranżacja, kompletnie brakuje mocy, w oryginale tyle się dzieje. Tutaj tego nie uchwycono. Poza tym za krótka wersja, nie ma czasu porządnie się rozwinąć. A w takim drapieżnym wydaniu Edytę chce się słuchać i słuchać.

Consequences - najlepszy jak do tej pory wykon, chociaż Edyta wciąż się ściga z muzyką, nadal nie jest to "w punkt". Poza tym wykonywać takie badziewie po klasyku Queen tylko udowadnia, jak Edyta błądzi.

PS. wygląd Edyty w The Show Must Go On c-u-d-o-w-n-y, rewelacyjna stylizacja.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2012, 23:26 przez Flux, łącznie zmieniany 1 raz.
Paweł_
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 08 gru 2004, 17:14

Re: Kielce 2012

Post autor: Paweł_ »

EDYTA NAGRAJ TE WSZYSTKIE COVERY W MINIMALISTYCZNYCH WERSJACH Z PIANINEM ALBO SKRZYPCAMI A MASOWO POUMIERAMY W EUFORII...!!!!!!!!!
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Kielce 2012

Post autor: mpjp »

THE SHOW MUST GO ON! Fajnie, ze doceniliscie wystepy, a nie fala krytyki... Pozdrawiam i udanych wakacji zycze!
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kielce 2012

Post autor: Martynkaa »

Nie wdając się w szczegóły. Mnie się podobały oba występy i obie stylizacje. Śmiało mogę powiedzieć, że Edyta bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i jestem z Niej dumna! :-)
Brawo Edyto! Pokazałaś na co Cię stać! <3
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kielce 2012

Post autor: KrzysiekF »

Dziękuje Edyto za cover Quennów :) Niesamowity! Power play na najbliższe tygodnie :)
Awatar użytkownika
piotrfujarewicz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2011, 16:39
Ulubiony album: Live 99
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Opole

Re: Kielce 2012

Post autor: piotrfujarewicz »

SMGO, no, kurczaki. Zatkało mnie. Począteczek nisko, a na koniec taki dźwięk! <3 :edi: Braawooo!
CQ - look fajny ;) Dała radę. Lepsze niż WIANKI. No i nie było prawie słychać tego echa :D
ED> Oby to nie było chwilowe :*
:gratulacje:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Kielce 2012

Post autor: Michael »

pijej1 pisze:no jeśli wam sie podobało show must go on to gratuluje słuchu :P porównajcie to z wykonem celine to od razu zmienicie zdanie: http://www.youtube.com/watch?v=ygblFCrYD-s
Wysłuchałem, zdania nie zmieniłem :lol:. Wolę interpretację Edyty. Poza tym nie trawię tej nosowej barwy głosu u Celine, więc niewiele piosenek w jej wykonaniu mi się podoba :roll: .
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kielce 2012

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

Consequences lepsze niż na Wiankach, no i nie było tej flagi i butów, których nie cierpię. The show must go on wspaniałe, słucham tego cały czas. Do tego jak wyglądała! :edi:
Brawo, wszystko mi się bardzo podobało! <3
:gratulacje:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Kielce 2012

Post autor: Kopaneek »

Wszyscy popuszczacie słysząc "Show must go on", a mimo to klepiecie Edytę po ramieniu, gdy obiera drogę na muzyczne skróty. Nie pojmuję tego.

Jestem pełen uznania dla tego wykonania. Już dawno Edyta tak pewnie nie śpiewała, a ja nie męczyłem się martwiąc, czy da radę. Gratuluję i życzę systematyczności oraz wytrwałości w powracaniu do formy.

No i ten image... :edi:


PS Jak dla mnie, w tym momencie Edyta brzmi jak Whitney: http://youtu.be/XchU_yiq9L8?t=2m19s :wow:
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Kielce 2012

Post autor: DAAMI »

Wlasnie wracam do domu. Oba wystepy boskie, smgo - to sie nazywa klasa i moc ! Cq super widac ze Edi jest szczesliwa. Kolo grazynki byla dziewczyna ktora wygrala konkurs i Eda jej namalowala stringi. Przy cq tylko my sie bawilismy inni zero ruchu. Przy smgo kiedy wstalismy by podziwiac Ede babce z tylu sie nie podobalo i miala do nas bury jakies. Te spotkanie z Edi zaliczam do najlepszych ci co bywaja czesciej mowia ze dawno tak zajebis... Spotkania nie bylo. Bylo cudownie. Eda rozmawiala z nami o wszystkim i dlugo. Kiedy spytalismy sie co znacza te stringi edi miala blysk w oku i powiedziala ze to dobry temat na rozmowe na fb. Jesli chodzi o josia jest to totalne klamstwo! Edi nic o tym nie wie. Spotkania w empiku MOZE beda trzeba miec nadzieje ale Edi nie powiedziala na 100% tak czy nie. Jak beda to bedzie info na fb. Edi byla radosna i usmiechnieta. Teledysk juz niebawem. Powiedziala ze jesli myslicie ze ja znacie to jestescie w bledzie. Reszte opowiem jak bede w domu wieczorem. Ale bylo cudownie.
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Kielce 2012

Post autor: Himcio »

Pomijając genialną końcówkę, jestem zdumiony zwrotką. Co za nieziemska barwa, mój Boże !! :shock: . Edyta nigdy tak nie śpiewała. Brawo.... no i ten look - rasowa Diva. Zachwyt i jeszcze raz zachwyt....
Arecool
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 10 lut 2012, 22:15
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Pomorze

Re: Kielce 2012

Post autor: Arecool »

Moim zdaniem oba wykonania są niezłe. Show mu go on lepsze niż Consequences, ale to i lepsza piosenka. Rewelacyjnie sprawdziłby się chórek, byłby większy power. Edyta posiłkuje się swoimi chórkami w CQ, ale 3 dodatkowe osoby nadałyby siły. Poza tym, rzadko zdarza się, aby Edi tyle razy nie trafiła w tempo piosenki, co przy tym wykonaniu. Najważniejsze, że live. Poza tym, Mandaryna, czy Rihanna w tym utworze wypadłaby jeszcze gorzej niż w Sopocie. Wiele osób zarzucało, że trąci nią w tej piosence. Kto chce, niech posłucha The only girl na żywo. Uszy więdną. CQ to bardzo trudny technicznie kawałek. Co mnie najbardziej cieszy, to to że wreszcie jest promocja! Edyta w TV, Edyta w radio. Ale jak to mówią, lepiej późno niż wcale. Jedynie można się przyczepić do braku teledysku.
ODPOWIEDZ