Pacanów

Urodziny Koziołka Matołka

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Edyta na urodzinach Koziołka Matołka - Pacanów

Post autor: stinger »

Też mam wrażenie,ze Edyta zaśpiewała to całkiem fajnie.Podobało mi się.
Wygląd całkiem ok,lubię Edytę na boso. 8)
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta na urodzinach Koziołka Matołka - Pacanów

Post autor: rav33 »

nie była na boso, miała złode podkładki :) widac było w hd :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta na urodzinach Koziołka Matołka - Pacanów

Post autor: Michael »

Przeczytałem komentarze co niektórych i spodziewałem się kolejnego, przeciętnego występu na ściśniętym gardle, ale sądzę, że niektórzy z Was przesadzili w ocenie tego występu. Piosenka nigdy mi nie podchodziła, ale forma wokalna o niebo lepsza niż na Top Trendach. Końcówka tylko trochę dziwna - albo Edyta zapomniała tekstu, albo nagle zrezygnowała z wyższych dźwięków. Kreacja sceniczna - palce lizać! :hellobaby:
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Edyta na urodzinach Koziołka Matołka - Pacanów

Post autor: BAdam »

Mi równiez wydaje się, że Edyta dała rade to zaśpiewac. A już sie przez nie których tutaj bałem obejrzeć tego wystąpienia...
Awatar użytkownika
Majka760
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 16 lip 2011, 21:03
Ulubiony album: dotyk
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Edyta na urodzinach Koziołka Matołka - Pacanów

Post autor: Majka760 »

Również mi się podobało. :smile: Nigdy nie będzie to brzmiało tak jak 20 lat temu, kiedy śpiewała w Pocahontas, ponieważ wtedy miała zupełnie inny głos, młodziutki. Barwa zmieniła się z wiekiem i szczerze mówiąc, kiedy słucham różnych nagrań to wolę te z bardziej dojrzałym głosem. Uważam, że w Pacanowie dała radę i stylizacja oczywiście super :hellobaby: (rzeczywiście w hd widać, że miała złote balerinki :PP )
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Pacanów

Post autor: Wojtuś »

Mi również się bardzo podobało choć bez fajerwerków!
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Pacanów

Post autor: Flux »

Wykonanie jak najbardziej udane. Forma lepsza niż w MBTM i na TopTrendach. Może nie powala, ale jak na obecne warunki Edyty było ładnie.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Pacanów

Post autor: BAdam »

Dokładnie :-D Bardzo podobala mi się aranżacja... zwłaszcza w drugiej części piosenki.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2012, 21:58 przez Marecki, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zbędne cytowanie
Awatar użytkownika
Maya
Make it happen
Make it happen
Posty: 197
Rejestracja: 26 kwie 2009, 9:01
Lokalizacja: małopolska

Re: Pacanów

Post autor: Maya »

Znowu tyle nagatywnych komentarzy :shock: Mi się podobało chociaż bałam się, że znowu polegnie. Jedynie końcówkę zepsuła. Jakby miała w zamiarze pocisnąć jakąś fajną wokalizą wzięła oddech i zrezygnowała bo stwierdziła, że nie da rady, po czym niepewnie jednak się zdecydowała ryknąć co wyszło słabo 8P albo krótsza wersja-poprostu zapomniała tekstu...
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Pacanów

Post autor: beniu »

Kolejne wykonanie z rzedu w ktorym mnie Edyta zachwycila a wiekszosc nie... :roll: czegos tu nie rozumiem. Spiewa ostatnio o wiele lzej! Porownajcie jej glos z 2010 roku kiedy spinala sie niesamowicie. Np wystep w Krajowych Eliminacjach... przeciez to byla porazka a jakos wtedy nikt nie grzmial. Teraz spiewa lekko i z taka latwoscia wyciaga te gory! Bardzo mi sie podobalo i pod wzgledem wokalnym i emocjonalnym...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Pacanów

Post autor: Flux »

Wyraźnie zapomniała tekstu. A w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji wypadła fatalnie, bo była chora. To było i słychać i widać.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Pacanów

Post autor: Meg »

beniu pisze:Spiewa ostatnio o wiele lzej!
beniu pisze: Teraz spiewa lekko i z taka latwoscia wyciaga te gory!
Chyba słuchamy dwóch różnych Edyt... :roll:
Awatar użytkownika
soul
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 21 mar 2009, 15:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie
Lokalizacja: śląsk

Re: Pacanów

Post autor: soul »

Moim skromnym zdaniem , porównując do ostatnich występów z MBTM czy TT występ bardzo na plus- głos który mnie urzekł i zachwycił w 93r i tak trwałem w tym zachwycie przez te wszystkie lata po prostu znikł ,rozpłynął się z malutkimi wyjątkami - takimi jak ten występ właśnie , już nie chcę nawet krytykować stylizacji pani Górniak na 16 letnią dziewczynkę ( pisze ogółem ) koloru włosów ,makijażu i występowania w durnych reklamach ( dla mnie udział w reklamie ing jest wręcz żałosny ) pokochałem GŁOS , głos który niestety odchodzi i chciałbym się mylić ,ale chyba na zawsze ..... :( mam wrażenie że kończy się jakiś etap w życiu E.G i jej sympatyków ....... dlatego każda "perełka " wykonanie na żywo takie jak to przywołujące dawne lata jest teraz na "wagę złota "

PS : nie wiem czy zwróciliście uwagę ale wykonanie z Pacanowa, jeżeli mnie mój słuch nie myli ,jest tonację wyżej od oryginału i porównywanego tu wykonania z DUŻYCH DZIECI , co oznacza że trudniejsze i pokazuje jak rzeczywiście forma ( jej przebłysk ) była dobra w tym dniu , A jeśli mnie słuch myli i to jednak ta sama tonacja to proszę forumowych znawców o poprawkę i zwrócenie uwagi - przyjmę z pokorą:)
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Pacanów

Post autor: Joan »

Średnio mi się podobało. Początek nawet fajny później tylko męczyłam się z ED czy wyciągnie czy nie. Wyglądała średnio.

"Całuję wszystkie dzieci" :placzka: zabrzmiała jak jackson :hahaha:
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Pacanów

Post autor: Charlie »

Hmm czego Edycie brakowało... zdrowego syna. Może dlatego nie miała błysku w oku. Może dlatego jej się nie chciało włożyć w to serce? Śpiewała i myslała sobie "jeszcze kilka fraz i koniec przedstawienia". Tak to widzę. Mi nie chodzi o to by krytykowac Edi, raczej o to, że to wykonanie było inne. Nie trawie Edyty śpiewającej tak emocjonalnie, tak... pusto. Światła zapalone ale nikogo nie ma w domu. Tak to sobie tłumacze, przyjmuje z pokorą ten wykon i czekam na Kielce z nadzieją na powrót formy psychicznej Edi i zdrowotnej Allana.
ODPOWIEDZ