Trasa Koncertowa promująca "MY"

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: DAAMI »

poczekajmy na wrzesień - może coś będzie :d
a coś mi się wydaje, ze jeśli będą koncerty to będzie ich max. 3 - no ale dużo osób tam nie przyjdzie, poza tym koncerty "wielkiej gwiazdy" cieszyły by się zainteresowaniem w mniejszych miastach albo na "obrzeżach Polski" niż w centrum.
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: casica »

Ostatnio puściłam "Perfect Heart" wśród dwójki zaprzyjaźnionych mi osób, reakcja: "to Edyta śpiewa? :shock:"
Spodobało się.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: theshape »

I jak zwykle blebleble na Edyte. A ona nikogo nie zmusza, zeby jej sluchac. Jak ktos nie chce, to nie musi. :roll:
Nikt nie zmusi tez jej do koncertowania, jesli ona nie czuje pozytywnej energii od publiki. Coz, wcale sie jej nie dziwie. Wlasciwie to moglaby juz wcale nie spiewac, jakos i tak by przezyla. :roll:
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: Joan »

Trasa koncertowa :buahaha:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: theshape »

Ciekawe jakie miny beda mialy niedowiarki, gdy Edyta naprawde zacznie koncertowac. :tanczy:
To byloby nawet interesujace. 8P
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: Dobi »

theshape, wszyscy na tym forum (a na pewno większość) czeka na to z NIECIERPLIWOŚCIĄ! Problem w tym, że czekamy na to od 2009 roku...
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: theshape »

Ja rozumiem, ale pozostaje nam tylko czekac. Nic nie poradzimy na to, ze Edyta jest, jaka jest. ;(
Pamietacie czasy, kiedy zupelnie porzucila mikrofon i nie chciala spiewac?
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: Joan »

theshape pisze:Ciekawe jakie miny beda mialy niedowiarki, gdy Edyta naprawde zacznie koncertowac. To byloby nawet interesujace.

Kiedy przeczytam newsa:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2ti3 ... o1_500.gif

Kiedy to do mnie dojdzie:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6p3c ... o1_250.gif

Po pierwszym koncercie:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lv293 ... r1_500.gif

Po drugim koncercie:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lhrb3 ... o1_500.gif

Jednak była trasa:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lsup3 ... o1_500.gif

Kiedy zobaczę fajne osoby z forum:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lhdtr ... o1_500.gif

Coś jeszcze?

Po koncertach:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lv9qx ... o1_250.gif
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: theshape »

Sandra Bullock nawet niezle wyszla, dobor reszty do bani. Czy do was jedynie trafia pismo obrazkowe? :roll: 8) :P
Ostatnio zmieniony 14 sie 2012, 22:39 przez theshape, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: DAAMI »

Joan Ty jak coś walniesz to ja leżę :rotfl:
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: Joan »

theshape pisze:Sandra Bullock nawet niezle wyszla, dobor reszty do bani. Czy do was jedynie trafia pismo obrazkowe? :roll: 8) :P
Do mnie tylko w taki sposób :manicure:
Ja chce Cię zobaczyć na koncercie jak sikasz w majty z radości :d
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: theshape »

Niedoczekanie twoje. :roll:
abcd
Linger
Linger
Posty: 833
Rejestracja: 28 kwie 2009, 13:30
Lokalizacja: Śląsk

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: abcd »

Jaki jest sens tego wątku? Po co autor go założył? Dywagacje na temat trasy lepiej prowadzić w temacie "MY', niż zaśmiecać forum kolejnymi postami. Każdy napisał co o tym sądzi 10 razy. Myślałem, że coś ruszyło kiedy zobaczyłem ten wątek, a tutaj kolejne - naiwne - oczekiwania.

Nie ma sensu organizować trasy promującej płytę "MY". Skoro Edyta nie chciała w ogóle promować krążka, to po co teraz grać te utwory? Nikt ich nie zna. Najlepiej było to widać podczas czerwcowych, telewizyjnych wystąpień kiedy Edyta z dziecięcą naiwnością myślała, że cała publiczność będzie skakać razem z nią. Menager jest tak obyty w show-biznesie, że nie potrafi nawet rozesłać utworu, czy teledysku tam gdzie trzeba, nie wspominając o promowaniu go w radio. Pomijam fakt, że wśród publiki było może 20 osób, które jeszcze za Edytą przepadają.

Może załóżmy wątek "Kolejna płyta". Posty będą miały taki sam wydźwięk jak te tutaj.

P.S. To, że życie Edyty i jej szeroko pojęta działaność mnie już nie interesują jakoś przeżyję. Chyba najbardziej mi szkoda, że jej muzyka i głos stały się dla mnie obojętne...
P.S.2 Czy ww. punkt jest wystarczającym powodem, aby ubiegać się o usunięcie profilu z forum? 8P
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: KrzysiekF »

abcd pisze:
Nie ma sensu organizować trasy promującej płytę "MY". Skoro Edyta nie chciała w ogóle promować krążka, to po co teraz grać te utwory? Nikt ich nie zna. Najlepiej było to widać podczas czerwcowych, telewizyjnych wystąpień kiedy Edyta z dziecięcą naiwnością myślała, że cała publiczność będzie skakać razem z nią. Menager jest tak obyty w show-biznesie, że nie potrafi nawet rozesłać utworu, czy teledysku tam gdzie trzeba, nie wspominając o promowaniu go w radio. Pomijam fakt, że wśród publiki było może 20 osób, które jeszcze za Edytą przepadają.
Niestety to prawda...ale jak widać Edyta się tym nie przejmuje. Wystarczą jej te same twarze, które ze szczerością krzyczą KOCHAMY CIĘ. Myślę, że wszyscy możemy tylko wierzyć oby nie naiwnie , że Edyta nagra jeszcze chociaż 2,3 płyty. Choćby te 300 egz , które będzie mogła sama ponumerować i podpisać złotym markerem. Bo na więcej nie będzie zapotrzebowania... :beczy:

Niesamowite , że artystka 6 miesięcy po premierze nie zagrała nawet raz większości tych "ponadczasowych piosenek" z MY.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: ANETA »

Własnie robie Edycie promocję u mnie na osiedlu. Raczę sąsiadów ,,Consequences" z głośnika, na full ile mu fabryka dała 8P A co tam, niech sie osłuchają z piosenką, z czasem może dowiedza sie kto ją śpiewa :P zawsze to jakaś promocja :hellobaby: A więc całe moje osiedle wybierze sie na koncert. Edyta ma to jak w banku heheh :-D

Pojawiają się tu pewne głosy, że we wrześniu ma się COŚ wydarzyć. Domyslam się, że wiedzą ale nie chcą bezpośrednio powiedzieć ;)
Jesli trasa bedzie to ..... .... BĘDZIE 8P Jak nie będzie to płakać nie będę. Dotarło do mnie już dawno, że Edyta wszystko robi dla kasy a nie z potrzeby ,,wyśpiewania się".

Na koncert u siebie w Łomży nie mogę już liczyć. To miasto za bardzo kojarzy jej sie z Darkiem ....
ODPOWIEDZ