Trasa Koncertowa promująca "MY"

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: rafal22 »

Hej,

Chciałem poruszyć temat Trasy Koncertowej promującej krażek "MY" w zasadzie o takiej trasie już nawet nie marzę i wydaje mi się, że takowa się nie odbędzie. Zresztą w Polsce ciężko jest zebrać publikę na zagraniczne gwiazdy a co dopiero na Edytę. Wszyscy czekają na Dni Miast, Morza itd gdzie koncerty są za free, po drugie Eda nie ma tak wiernej i licznej publiczności aby zapełnić pełne hale widowiskowe.

Szansa jest wówczas tak jak w przypadku trasy EKG aczkolwiek była to trasa zamknięta gdzie był sponsor, było kilka koncertów w większych miastach i sale były napchane na full ale tylko i włącznie dlatego, że ludzie dostali bilety za free a nieliczni fani, którym udało się dostać na te koncerty załatwiali sobie bilety w inny sposób.

W każdym razie były to koncerty "PEŁNE" tzn trwające około 1,5 godziny i właśnie o takim koncercie marzę. Chciałbym chociaż aby Edyta dała jeden koncert "PEŁNY" i to wystarczyłoby mi w zupełności gdyż już dawno nie było takich jej koncertów, i nie mówię tu o koncercie na Dni Pacanowa, Otwocka czy innego miasta bo tego nie można nazwać koncertem z prawdziwego zdarzenia. Ludzie zachowują się jak bydło, piją, jedzą kiełbachy i mają generalnie w dupie kto tam śpiewa.

Tak na marginesie to chciałbym aby Edyta chociaż raz zrobiła koncert w Sali kongresowej np w listopadzie czy w grudniu i nic więcej od niej w tym roku już nie oczekuję :-)

Co wy na to ?
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: theshape »

Ja mysle, ze taka trasa predzej czy pozniej sie odbedzie. Jak tylko Edyta zrozumie, ze na koncertach tez moze zarobic kase. To moze byc tak jak z J. Lo., ktora robi trase po kilkunastu latach i bilety sprzedaja sie jak swieze buleczki w wielu krajach. :P
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: casica »

Poczekajcie do września. Serio. :biega:
Ostatnio zmieniony 14 sie 2012, 10:07 przez casica, łącznie zmieniany 1 raz.
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: rafal22 »

Hmmm wątpię aby Edyta była w stanie zapełnić taką np taką Ergo- Arenę w Sopocie gdzie przy koncercie z Carrerasem było obreklamowane pół Polski a wg organizatora (osobiście rozmawiałem) sprzedało się 7000 tysięcy biletów a przygotowane było 12,000 tysięcy i na hali były duże prześwity pustych miejsc.

Na obecne czasy i kryzys a po pierwsze wizerunek Edyty wśród ludzi moim zdaniem jest to niemożliwe.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: theshape »

ej pijej, daj spokoj, bez przesady! :roll: jest juz jeden topic od awantur, daj sie ludziom wypowiadac!

Jesli chodzi o koncerty Edyty, to nie musza to byc sale na 12 tys. osob, wystarczy, ze zrobi to w mniejszych kameralnych miejscach. Tak jak Ania Jopek, ktora gra w mniejszych, a potem dostawiaja krzesla dla ludzi. :-)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: endeven »

trasa po klubach, klimatyczna... to jest to, a nie wielkie sale. Edyta powinan poczuc w klubach jakiś kopniak energetyczny od ludzi, to by Ją uskrzydliło.

W klubach jest najlepsza atmosfera na koncertach!
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: beniu »

endeven pisze:trasa po klubach, klimatyczna... to jest to, a nie wielkie sale. Edyta powinan poczuc w klubach jakiś kopniak energetyczny od ludzi, to by Ją uskrzydliło.

W klubach jest najlepsza atmosfera na koncertach!
Z tym ze do klubu na Gorniak nikt nie pojdzie. Jedynymi koncertami gdzie Edi ma obecnie szanse na pelne sale sa wlasnie take jak ta warszawska Kongresowa i to nie sama a w duecie jak ten koncert z Panem Carrerasem. Dlaczego my sie ciagle ludzimy ze Edyta w Polsce jest kochana i wielbiona przez tlumy? To ze my ''jaramy sie'' Jej muzyka nie znaczy ze cala Polska ruszy na koncert Gorniak. Na koncertach zazwyczaj jest (max) 20 osobowa grupa z forum. W Warszawie byloby moze do 50 osob z forum + powiedzmy 20 przypadkowych. Koncert na 70 osob? Prosze was...
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: endeven »

sorry, ale do klubów nie trzeba wielkich tłumów to po pierwsze. po drugie ceny biletów na koncerty w klubach są mniejsze niż w salach, co zwiększa szanse na pójscie ludzi spoza nadgorliwego grona fanów.
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: stinger »

Edyta rzeczywiście ostatnim niebytem muzycznym doskonale popsuła sobie już niezbyt dobrą opinię.
Konsekwentnie nie organizowała koncertów,za to często i chętnie pojawiała się w gazetach i opowiadała o swoim "królestwie związku",nowym domu,wypadku Allana etc.
Edyta doskonale zdaje sobie sprawę z tego co zrobiła,przecież wie,jak sprzedaje się płyta.
Nie używa swego głosu,nie dzieli się nim.Coś czego się nie używa,w końcu zanika zupełnie.

Cieszy się,że CQ było wyświetlane ileś tam tysięcy razy na YT.
I to jest cały sukces?Tyle już Edytę cieszy i zadawala?Was też?
Mnie nie.
"Edyta Górniak już nie potrafi iść na kompromisy".
W takim razie Edyto,nie potrafisz już żyć,bo życie to nieustający kompromis i wybór.

Chcę Edyto wierzyć,że muzycznie jeszcze wiele przed Tobą tłustych lat,bo żywię nadzieję,że te chude już minęły.
Oby.
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: beniu »

endeven pisze:sorry, ale do klubów nie trzeba wielkich tłumów to po pierwsze. po drugie ceny biletów na koncerty w klubach są mniejsze niż w salach, co zwiększa szanse na pójscie ludzi spoza nadgorliwego grona fanów.
Wiesz co bylem w klubie na koncercie Hey. Bylo to 2 lata temu. Osob bylo na oko 200. Cena biletu. 100zl. Z tym ze ostatnie plyty Hey maja platyny. Edyta nie ma nawet zlota za MY. Mysle ze nawet jesli koncert bedzie w cenie plyty czyli 40zl... pojdzie garstka. Taki obrot sprawy nie dalby Edycie energii. Zobaczyla by 30 osob pod scena moze z 10 osob przy barze pijacych piwo. Wtedy Edyta zdalaby sobie sprawe ze wiecej energii otrzyma od Piotra w sypialni. Przepraszam za porownanie ale naiwnosc czasem mnie irytuje.
Oczywiscie cieszylbym sie na trase do MY, ale czuje ze bylaby to kropka nad i kariery naszej POP Divy, a nie chce by EG sie zalamywala. Edycie dobrze zrobilaby przerwa, obranie jakies muzycznej drogi i nowa AMBITNA plyta.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: Fan25 »

Nie mogę uwierzyć, że osoba, która powinna być międzynarodową gwiazdą ma problem z karierą w Polsce. Dlaczego??? Edyta!!!
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: endeven »

beniu pisze:
endeven pisze:sorry, ale do klubów nie trzeba wielkich tłumów to po pierwsze. po drugie ceny biletów na koncerty w klubach są mniejsze niż w salach, co zwiększa szanse na pójscie ludzi spoza nadgorliwego grona fanów.
Wiesz co bylem w klubie na koncercie Hey. Bylo to 2 lata temu. Osob bylo na oko 200. Cena biletu. 100zl. Z tym ze ostatnie plyty Hey maja platyny. Edyta nie ma nawet zlota za MY. Mysle ze nawet jesli koncert bedzie w cenie plyty czyli 40zl... pojdzie garstka. Taki obrot sprawy nie dalby Edycie energii. Zobaczyla by 30 osob pod scena moze z 10 osob przy barze pijacych piwo. Wtedy Edyta zdalaby sobie sprawe ze wiecej energii otrzyma od Piotra w sypialni. Przepraszam za porownanie ale naiwnosc czasem mnie irytuje.
Oczywiscie cieszylbym sie na trase do MY, ale czuje ze bylaby to kropka nad i kariery naszej POP Divy, a nie chce by EG sie zalamywala. Edycie dobrze zrobilaby przerwa, obranie jakies muzycznej drogi i nowa AMBITNA plyta.
A ja byłem na koncercie Julii Marcell za 25 zł i było full ludzi, tez koło 200 osób. i jakim cudem we wrocławiu przyszło 200 osob na Julię Marcell która na OLISIE była raz na 20 miejscu, potem chyba drugi raz na 40 stym i wypadła z notowania.

To nie jest taki łatwy przelicznik, ilość sprzedanych płyt.. przyjście na czyjś koncert i sama kwestia koncertu to jeszcze kilka innych wyznaczników.

Kluby są jak najbardziej realne jeśli chodzi o koncerty.
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: rafal22 »

Koncerty kameralne w przypadku Edyty są niemożliwe do zorganizowania z kilku powodów pierwszy z nich to są przeogromne wymagania odnośnie sprzętu, nagłośnienia, oświetlenia a to kosztuje, po drugie wynagrodzenie artystki jak również wszystkie wymagania. Kiedyś chciałem zorganizować Edyty koncert w firmie w której pracowałem, przy dobrych wiatrach to jest minimum 100 tysięcy + wynajem dodatkowo sali np teatru + obsługi, biletowych itd, itd to jest koszt w sumie rzędu 130-140 tysięcy. Jeżeli sala mieści około 500 osób nikt nie da za bilet 250-300 zł nie ma na to najmniejszych szans.

Czy Wy naprawdę jesteście aż tak naiwni, że EDYTA GÓRNIAK wystąpi w klupie dla 200 osób za 25 zł co da sumę 5000 zł ??!!! przecież to nie starczy nawet na waciki !!!
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: addar »

mi się wydaje że tu chodzi o znużoną warszawkę, w tym mieście edyta na pewno nie zgromadzi tłumów bo tam takich koncertów pod dostatkiem, ale w innych miastach, szczególnie mniejszych przyjazd takiej gwiazdy elektryzuje. Dodając przyzwoitą cenę ludzie by przyszli :-) Obawiam sie jednak że edyta zna swoją" wartość" i że za marne parę tysięcy zarobku nie wyjdzie do ludzi, a szkoda....
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trasa Koncertowa promująca "MY"

Post autor: endeven »

tak,

przecież wielokrotnie mówiła, że jest Artystką ESTRADOWĄ :;]

sponsor, obiad w barze miś i będzie git. Do płyty dopłaca, do koncertó też może. Liczą sie przecież emocje....... czyż nie?:]
ODPOWIEDZ