"Zwykły Bohater"

Transmisja na żywo 02.12.2012 w TVN

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
kamroll7
Invisible
Invisible
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:40
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: On The Run
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: kamroll7 »

I po co wydurniać się na okładkach brukowców? Nic nowego nie odkryję mówiąc, że Edyta to prawdziwa perła muzyki. Długa suknia, odpowiedni repertuar, swoboda śpiewania... brawo Edyta, więcej tego typu występów!
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: witcher »

Bardzo mi się Edyta podobała pod względem wokalnym w "Hero" - wypadła świetnie, aż żal, że nie śpiewała sama. :) Poza tym pięknie prezentowała się czysto wizualnie, podobało mi się też jej zachowanie na scenie (to, że nie zapomniała o orkiestrze, przedstawiła panią Kurzak - takie rzeczy są ważne, co by nie mówić wypadło to wszystko z dużą klasą). Najmniej podobało mi się wykonanie "Nie zapomnij". Ani aranżacja, ani pomysł Edyty na interpretację tego wieczoru mnie nie przekonały. Niestety podobnie było w przypadku "Hallelujah". Ale jeszcze raz podkreślę: występ należy zaliczyć na duży plus, do "Hero" na pewno będę jeszcze często wracał.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: karen »

kamroll7 pisze:I po co wydurniać się na okładkach brukowców? Nic nowego nie odkryję mówiąc, że Edyta to prawdziwa perła muzyki. Długa suknia, odpowiedni repertuar, swoboda śpiewania... brawo Edyta, więcej tego typu występów!
Niestety tego typu występy Edyty sa uzależnione od zaproszeń na tego typu gale... Zapewne na jubileuszu Polatu mozemy sie spodziewac podobnego...
Łatwiej udzielić wywiadziku dla brukowca , niż zorganizowac taki koncert...
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Marrcino »

Hero wyszło jej cudnie ;) niech ktoś Edycie napisze takie utwory... :beczy:

wielka szkoda, że Kurzak też musiała to śpiewać :P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Michael »

No i okazało się, że Górniak w długiej sukni, bez pomarańczowej czy blond peruki i dziwnego makijażu potrafi zamknąć usta nawet największym krytykantom, bo budzi respekt. Tak sobie myślę, ile ta kobieta mogłaby jeszcze nagrać dobrych płyt, na poziomie. Niech to nawet będą płyty klubowe, ale bez tej całej plastikowej otoczki i tworów pokroju CTC.
Hero - genialnie! Tylko kto wpadł na pomysł by A. Kurzak śpiewała po włosku? :roll: Brzmiało to trochę tak, jakby panie śpiewały dwie różne piosenki :lol:
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Joan »

Bardzo mi się podobało :)
orkiestra + Edyta = cudo :flirt4:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Kopaneek »

I co?

Nawet forum potrafi zachwycić się Edytą.

To nie w nas tkwi problem...

Przemyśl to Edyto. :)
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Wojtuś »

Edyta wyglądała obłędnie!!! Wykonanie Nie zapomnij i Hero było cudowne! Halleluja też super ale jednak wersja studyjna lepsza. Wielki plus dla Edyty i oby jak najwięcej takiej Edyty!
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: magda s »

w TV nie pokazali piosenki "Sorry seems to be the hardest word" która równie była zaśpiewana pięknie :) ludziom zebranym na widowni bardzo się podobało :)
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Natu$ »

Czemu Edyta trzymała odsłuch w ręce? Nie mogli jej do sukienki przyczepić? :P
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Mona. »

Jestem oczarowana wszystkimi dzisiejszymi wykonaniami! Byłam wzruszona i miałam ciary - pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna. Wreszcie! Udało mi się nawet na chwilę zapomnieć o tych wszystkich Edytowych kłamstwach, hipokryzji, lenistwie, durnych kłótniach na łamach gazet i fejsa...

"Nie zapomnij" z orkiestrą zabrzmiało pięknie. Uważam, że ta aranżacja wydobyła z tej piosenki to, co najlepsze. "Hero" - cudeńko! :wub: Czasami przeszkadzało jeszcze to ściśnięta gardło, ale cieszę się, że zamiast nasadzać się na te wysokie dźwięki, Edyta wyśpiewała niektóre frazy delikatniej. Po co się siłować, skoro się wie, że już się tego tak dobrze nie zaśpiewa.

I duży plus za wygląd. Miło patrzeć na zadbaną, elegancką kobietę w ślicznej sukni, zamiast na czupiradło w prześcieradle lub stroju nastolatki.

Taka Edyta Górniak jak dzisiaj budzi uznanie, a nie zażenowanie. Dla odmiany.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Marrcino »

Mona. pisze: duży plus za wygląd. Miło patrzeć na zadbaną, elegancką kobietę w ślicznej sukni, zamiast na czupiradło w prześcieradle lub stroju nastolatki.
Może zakładać mini, ma co pokazać, ale ze smakiem (jak w NPOW np) ;) (zwolnić Rubasińską :roll: )

Edyto, gdy będziesz odlatywała w kolejnej pozycji jogi poczuj w sobie, że Twoim przeznaczeniem jest bycie Divą i nagrywanie utworów w stylu Hero. Powiedz sobie: jestem divą tak tak tak!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Piter »

Bardzo podobal mi sie ten duet, zwlaszcza final, gdy panie spiewaly jednoczesnie. Moim zdaniem obecnosc Aleksandry Kurzak byla uzasadniona. Wydaje mi sie, ze Edycie dzis przytrafilo sie kilka wpadek i ogolnie zadnych ciar u mnie nie bylo, ale, w przeciwienstwie do jurorow z programow dla niespelnionych talentow i chciwych producentow, ciary mam bardzo rzadko a wzruszam sie jeszcze rzadziej, i ogolnie nawet oceniam ten wystep na plus. Moze przez to, jak Edyta sie prezentowala. Mialem wrazenie, ze pierwszy raz od jakichs 10 lat sie wyspala. Nie wiem czyja lub czego to zasluga, ale swiezosc tej twarzy przykuwala moj wzrok i lechtala mnie bardziej niz spiew.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: Kopaneek »

Połowa naszego zachwytu to zapewne piękna Edyta, bez siana nagłowie, plebejskich blond pasemek (charakterystycznych dla mariol z osiedla) i pięknej kreacji na końcu.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: "Zwykły Bohater"

Post autor: DAAMI »

Występ mnie zachwycił, Delikatne Hallelujah, spokojne lecz z odrobiną iskry na końcu Nie Zapomnij, oraz wspaniały Duet, Edyta pokazała klasę i pokazała kto tu rządzi, przy duecie prowadziła i z całym szacunkiem do Pani Kurzak, lecz Ona była tam tylko dodatkiem, Jakby Jej tam nie było, nic by się nie stało.
Szkoda tylko, że wybrali taki utwór, gdzie Pani Kurzak "była z tyłu" za Edytą.
No i wszystkie 3 stroje były piękne :aww:
ODPOWIEDZ