Sylwester 2012/2013 w HBO

Ekskluzywny koncert urodzinowy Edyty Górniak

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
dawids5
Hope for us
Hope for us
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2012, 13:52
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: dawids5 »

koncert uważam za na prawdę bardzo udany. Widać jakość oraz pracę jaką włożono w to wydarzenie. Wydaje mi się, że Edyta świetnie odnajduje się w takich kameralnych "spotkaniach". Niestety nie wygrałem wejściówki na koncert ale oglądając go w tv byłem pod dużym wrażeniem. Zachwycony jestem tajską wersją Jestem Kobietą - cudowna aranżacja. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie wybór utworów Linger, Szyby ( kocham ten utwór) oraz Słowa jak motyle w wersji anglojęzycznej.
Zawsze do czegoś można się przyczepić. Edyta jest tylko człowiekiem, nie jest idealna - zbyt wielu ma doradców w życiu, dlatego podkreśla, że słucha własnego serca. Niestety nie wszyscy te jej wybory akceptują. Wszystkie osoby, które krytykują Edytę stawiają jej zbyt wysoką poprzeczkę lub najzwyczajniej nie mogą zaakceptować tego, że na naszym rynku muzycznym nie ma drugiej osoby, która byłaby tak uzdolniona i osiągnęłaby tyle co Edi - tyle na ten temat :)
Za koncert należy się Edycie duży ukłon.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: Matiz99 »

dawids5 pisze:Słowa jak motyle w wersji anglojęzycznej.
Po prostu ''The Day Before The Rain'' 8P
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: Meg »

Napiszę krótko.

Koncert wyśmienity, wszystkie te nowe aranże i wykonania Edyty zostaną ze mną na długo. Bardzo kameralny, intymny, profesjonalnie nagrany. Tym koncertem Edyta sprawiła że odżyła we mnie jeszcze nadzieja, podczas tych wykonań czułam to co parę lat temu. Tym bardziej cieszę się że zostanie to utrwalone na DVD :hura: Oby więcej takich koncertów. Pozdrawiam wszystkich którzy byli tam na miejscu. Ładnie Nas reprezentowaliście, te emocje na waszych twarzach - coś wspaniałego.

Dziękuję Edyto <3 dziękuję HBO dobra robota :klaszcze:


Ps. od tego Waszego narzekania normalnie rzygać się chce. Skupiacie się tylko i wyłącznie na potknięciach Edyty, to za dużo mówiła, to zapomniała tekstu, to źle stanęła to źle kichnęła... przecież to nie jest ku*wa robot który będzie wykonywał czyjeś widzimisię.
Nie zauważacie najważniejszego - muzyki. (Tak jestem fanatykiem bla... bla... bla...)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: vanity »

Meg pisze:Skupiacie się tylko i wyłącznie na potknięciach Edyty, to za dużo mówiła, to zapomniała tekstu, to źle stanęła to źle kichnęła... przecież to nie jest ku*wa robot który będzie wykonywał czyjeś widzimisię.
Nie zauważacie najważniejszego - muzyki. (Tak jestem fanatykiem bla... bla... bla...)
Koncert oglądałam dwa razy. Średnio mi się podobał. Nigdy nie wybaczę jej, że kilka utworów zaśpiewała w szczątkowych wersjach. Muszę jednak przyznać, że koncert ściągnięty z forum, z wyciętym gadulstwem, mocno zyskał na jakości.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: DeathlySilence »

Nie ma to jak emocjonalna, wulgarna, doprawiona wymiocinami wrzutka, która całkowicie przesłania pozytywną recenzję muzycznego wydarzenia. Zamiast wisienki, kupa na torcie. Brawo!

P.S. To nie fanatyzm, to najzwyklejszy popis buractwa.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: Matiz99 »

DeathlySilence pisze:Nie ma to jak emocjonalna, wulgarna, doprawiona wymiocinami wrzutka, która całkowicie przesłania pozytywną recenzję muzycznego wydarzenia. Zamiast wisienki, kupa na torcie. Brawo!
No w porę zauważyłeś :ha: Ja bym się cofnął kilkanaście stron wątku wstecz :D
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: Martynkaa »

Meg pisze:Napiszę krótko.

Koncert wyśmienity, wszystkie te nowe aranże i wykonania Edyty zostaną ze mną na długo. Bardzo kameralny, intymny, profesjonalnie nagrany. Tym koncertem Edyta sprawiła że odżyła we mnie jeszcze nadzieja, podczas tych wykonań czułam to co parę lat temu. Tym bardziej cieszę się że zostanie to utrwalone na DVD Oby więcej takich koncertów. Pozdrawiam wszystkich którzy byli tam na miejscu. Ładnie Nas reprezentowaliście, te emocje na waszych twarzach - coś wspaniałego.

Dziękuję Edyto dziękuję HBO dobra robota

Meg
, czekałam na Twoją opinie! :d


Uwielbiam aranż PH. Nie mogę się uwolnić.... :oops:
Awatar użytkownika
krejzol7bezkitu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 235
Rejestracja: 30 sty 2012, 19:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja !
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: krejzol7bezkitu »

Meg pisze:Napiszę krótko.

Koncert wyśmienity, wszystkie te nowe aranże i wykonania Edyty zostaną ze mną na długo. Bardzo kameralny, intymny, profesjonalnie nagrany. Tym koncertem Edyta sprawiła że odżyła we mnie jeszcze nadzieja, podczas tych wykonań czułam to co parę lat temu. Tym bardziej cieszę się że zostanie to utrwalone na DVD :hura: Oby więcej takich koncertów. Pozdrawiam wszystkich którzy byli tam na miejscu. Ładnie Nas reprezentowaliście, te emocje na waszych twarzach - coś wspaniałego.

Dziękuję Edyto <3 dziękuję HBO dobra robota :klaszcze:


Ps. od tego Waszego narzekania normalnie rzygać się chce. Skupiacie się tylko i wyłącznie na potknięciach Edyty, to za dużo mówiła, to zapomniała tekstu, to źle stanęła to źle kichnęła... przecież to nie jest ku*wa robot który będzie wykonywał czyjeś widzimisię.
Nie zauważacie najważniejszego - muzyki. (Tak jestem fanatykiem bla... bla... bla...)
Zgadzam się całkowicie ze wszystkim : )
Ile można narzekać? nawet na jakieś szczególiki, ludziee :P
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: betka »

Dopiero teraz wysłuchałam występu... (obejrzę kiedy wyjdzie DVD) i uważam koncert za bardzo udany.
Gadanie Edyty wcale mnie nie denerwowało(wyjątkowo!), taki był koncept, żeby było intymnie, elegancko, kameralnie i to udało się zrealizować.
Jak niektórzy z Was zauważyli, im koncert dłużej trwał, tym Edyta lepiej śpiewała, chociaż prawdziwy pocisk wysłała w "Co mi panie dasz".
Również bardzo udane "Nie zapomnij"- jak nie uwiodła mnie ta piosenka w wersji albumowej, tak tu zachwyciła.
'Dotyk'- uwielbiam Edytę taką delikatną. Myślałam, że już żadna wersja tej piosenki nie będzie w stanie mnie zaciekawić a jednak...
'Szyby' chyba lepsze niż w oryginale,słychać dojrzałość w głosie i interpretacji na duży plus. Szkoda że to tak krótka wersja.
Podobało mi się 'Jestem kobietą' 8) W ogóle lubię orient i fajnie byłoby usłyszeć więcej w tym stylu od Edyty.

Miles&Miles, Nie proszę o więcej, The day before the rain też przyjemnie odświeżone.

Lubię Edytę na wielkiej scenie, wtedy po prostu jest większa adrenalina i większy rozmach. Jednak taki koncert jak ten dla HBO to prawdziwa gratka. Pięknie zilustrowane, świetne aranżacje i 'Głos'. Dziękuję
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: LaFidelite »

Właśnie obejrzałam. Koncert zrobił na mnie spore wrażenie, czego się nie spodziewałam. Nawet te nieszczęsne utwory z ostatniego albumu zyskały w nowych aranżacjach, chociaż niesmak pozostaje. Szczerze mówiąc wzruszyłam się nieco wysłuchując wypowiedzi Edyty, a jeszcze bardziej podczas niektórych wykonań. Cieszę się, że Edyta pokazała, że nadal ma to coś, że nadal potrafi TAK śpiewać, bo wcześniej nie byłam tego pewna.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: Flux »

Dawno już nie miałem powodu do chwalenia się Edytą a jeszcze dawniej nie słyszałem pozytywnej opinii od ludzi postronnych, którzy nie słuchają jej na co dzień. W weekend kiedy niespodziewanie odwiedzili mnie znajomi a oglądałem fragmenty koncertu HBO, kolega powiedział że niezły był szum wokół występu Górniak w "Tak to leciało" i że fantastycznie wypadła w coverze Bajmu. Powiedział, że choć lubi stary Bajm, tak EG przebiła Kozidrak o 100%. Jak miło dla odmiany usłyszeć coś miłego i móc zademonstrować pełną wersję piosenki z koncertu urodzinowego. Przetestowałem też na innej koleżance, której również szczena opadła :D
Awatar użytkownika
milan
Hope for us
Hope for us
Posty: 46
Rejestracja: 01 sty 2013, 13:41
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: warszawa

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: milan »

czy edyta podczas koncertu nie spiewala czasami When you come back to me ? przeciez pamietam ze mowila cos o pierwszym singlu na swiecie....
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: Matiz99 »

Śpiewała, ale krótki fragment. Jest w dziale audio/video.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: Virtual Tom »

Mnie najbardziej zadziwiła reakcja brata, oczywiście nie powstrzymał się przed oceną samej Edyty, ale obejrzał już koncert w HBO trzy razy - to więcej niż ja :o :o :o wczoraj też oglądał i na "Co mi Panie dasz" dał nawet głośniej :d
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: pijej1 »

twój brat zszedł zdecydowanie na zła drogę - jedynie co nas pociesza to fakt, że podoba sie koncert komuś kto od 15 lat walczył z okazaniem zainteresowania dorobkiem landryny a skoro jemu się spodobało to już znaczy ze landryna nie brzmi jak landryna :beczy:
ODPOWIEDZ