Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: Bob »

Trzeba podkreślić świetną pracę panów od kamery i realizatorów dzwięku.
Rewelacyjny look -kocham E w tych szpilkach.
Aż się prosi o singiel radiowy PH w nowej -wczorajszej aranżacji.Fani się nie mylą....Piotrowi się to należy.... :edi:
Łzy w oczach przy Nie zapomnij/ten tekst ściska mnie za gardło /
i Szybach....Słowa momentach w życiu , które wyrywają nas z korzeniami...wiadomo o co chodzi-E . też trudno było się opanować...
Co raz częściej rozpiera mnie duma z bycia Fanem ...
Jest moc!!!!
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: dorota »

pięknie jej to wyszło... 8)
od 20 lat nadal z przyjemnością słucham Edi :biega:
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: betka »

Nooooo przyznaję, że jednak w tym lirycznym repertuarze wypadła znacznie lepiej. Najpiękniejsze wykonanie 'Nie zapomnij', pięknie 'Szyby'. Góry pociśnięte- ach!
I znowu mnie wzruszyła, jak kiedyś.

Jeśli chodzi o pierwszą część występu- PH póki co, przekonuje mnie bardziej w studyjnej wersji, ale chciałabym żeby Edyta popracowała nad jej wersją koncertową.
"Teraz tu" które bardzo lubię, wczoraj mnie nie porwało. "Głodne spojrzenia" były lepsze na ostatnim koncercie w Kołobrzegu.
YH- wypadło świetnie i przede wszystkim widać ile radości daje Ed ta piosenka.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: Nuklodem »

Miał ktoś wrażenie jak Edyta powiedziała "jeszcze krótki fragment mam nadziej że zaśpiewanie ze mną" że zaśpiewa "To nie ja"
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: rav33 »

dokładnie :)
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: Charlie »

Koncert pozytywny. Po próbie miałem obawy - kłopoty z odsłuchem i coś nie grało choć wokalnie świetnie. Występ rewelacyjny, Publiczność zakochana, przez całe "Your High" wszyscy stali, klaskali i się bawili. Po "recitalu" dłuuuuuuugie owacje na stojąco.
Nie wiem tylko gdzie widzieliście ten uśmiech - przecież widać że to wymuszone - Edyta ewidentnie miała zły humor/była smutna.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: dorota »

betka pisze: YH- wypadło świetnie i przede wszystkim widać ile radości daje Ed ta piosenka.
zauważyłam to już dawno, ewidentnie Edi bardzo lubi tę piosenkę i dobrze :cool2:
caroolek26 pisze:Nie wiem tylko gdzie widzieliście ten uśmiech - przecież widać że to wymuszone - Edyta ewidentnie miała zły humor/była smutna.
ja nic nie widziałam, wręcz przeciwnie, jak dla mnie to Edi promieniała :hellobaby:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: Michael »

Podobało mi się: bardzo dobra forma wokalna, dobry dobór repertuaru, dobry kontakt z publicznością, a do tego wyglądała naprawdę ładnie, świeżo i młodo :hellobaby:. Była moc i dużo pozytywnej energii :-).
Zauważyłem, że im więcej Edyty muzycznie w eterze, tym publika ma do niej bardziej życzliwy stosunek.
Dawno już nie było słychać buczenia podczas jej tegorocznych występów, nawet przy koncertach otwartych.
Oby tak dalej :edi:.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: Flux »

Choć ogólnie występ udany, tak Your high i Teraz - tu nie zabrzmiały dobrze. W przypadku tego pierwszego - wykonanie z The Voice póki co najlepsze, jeśli zaś o T-T idzie to wyjątkowo blado w stosunku do zeszłorocznego Sopotu. Jeszcze długa droga przed Edytą, sporo rzeczy do dopracowania. Znowu posłużyła się w kilku momentach pogłosami i nadal nie jest to jakość występu, która by mnie w pełni zadowoliła ale widać progres. Przede wszystkim zaszła w niej przedziwna przemiana i zdaje się cieszyć z występów. Miejsce złotówek w oczach zajęło skupienie. Nareszcie też śpiewa własne piosenki, zupełnie jakby nasze pobożne życzenia wreszcie do niej dotarły. Mam nadzieję, że to nie koniec zmian na lepsze.

PS. skoro już ktoś nam diwę podmienił to może z Czarkiem Pazurą też się da i wreszcie będzie zabawny zamiast niezamierzenie śmieszny?
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: Matiz99 »

Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: Sebuch »

Siedziałem bardzo blisko sceny.
Publika czekała na Edytę. W porzerwach było słychać: keidy ta Górniak, czemu Edyta tak późno itp.
Jak leciało 'Your high", dosłownie wszyscy tańczyli jak na super dyskotece, nikt nie siedział. Edyta porwała tłumy.
Wyglądała pięknie i młodzieżowo. Po każdym tekście i wypowiedzi pomiędzy utworami, ludzie nagradzali ją brawami.
"Teraz tu" i "Nie zapomnij" wielu ludzi wokoło śpiewało. Widać, że "Teraz tu" było często puszczane w radiach, a zwłaszcza na VIVIE, w Eska TV i na 4fun.tv.
Przy "Nie zapomnij" i "Szybach" była prawdziwa magia. Zawodowo. Dojrzale. Z koncentracją, skupieniem i emocjami. Po występie wszyscy stali, krzyczeli i bili brawo, nie chcieli jej dac zejść ze sceny, Popek nie mogła dojść do słowa.
Miała wspaniały kontakt z publiką, dobrą energię, luz i feeling, pewność siebie na scenie i świetnie się ruszała.
Gdy wychodzili z koszalińskiego amfiteatru po koncercie, ludzie krzyczeli: "dajcie jeszcze raz Górniakową".
Edyta świetnie dobrała repertuar i podzieliła recital na dwie części - taneczną i liryczną. Czad.
Niesamowity wieczór. Super, że emitowała to także TV. Miło, że Edytę uhonorwano statuetką i że od początku podkreślano, że ona nie jest zwykłym uczestnikiem koncertu, lecz największą gwiazdą wieczoru i gościem specjalnym.
Klasa, Edyto! Czekam na Uniejów.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: ediva »

BOGINI. Śpiewała cudownie, dynamiczne, jak i liryczne piosenki ze Swojego repertuaru; mówiła mądrze, prawdziwie i przejmująco. Po takim Wystąpieniu publiczność pewnie zapomniała wszystkie występy przed Edytą. Bo nie ma takiej drugiej, jak Ona. Ani w Polsce, ani na świecie. Nigdy nie zwątpiłam w Edytę <3
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: LaFidelite »

Piękne Szyby i wspaniała reakcja publiczności. Oby ludzie częściej tak reagowali na jej występy, szczerze jej tego życzę. Wydaje mi się, że w NZ, YH i TT wokalnie coś nie do końca grało. Swoją drogą ciekawy jest kontrast między tymi piosenkami, a chociażby właśnie Szybami, kiedy wykonuje się je po sobie, podczas jednego koncertu - wówczas te trzy wydają się być jeszcze gorsze niż w innych okolicznościach :smile:
I muszę dodać, że Edyta sprawia wrażenie jakoś pozytywnie odmienionej, być może pewniejszej siebie na scenie. Ogólnie występ oceniam jako udany.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: Wojtuś »

TVP nie wie co Edyta wczoraj zaśpiewała :lol3: http://www.tvp.pl/rozrywka/festiwale-i- ... a/16302143
W pierwszej chwili pomyślałem, ze czegoś nie pokazali w tv.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Festiwal "Na Fali" / Lato Zet i Dwójki 2014 - KOSZALIN

Post autor: theshape »

Ignoranci.
Sebuch pisze:Po występie wszyscy stali, krzyczeli i bili brawo, nie chcieli jej dac zejść ze sceny, Popek nie mogła dojść do słowa.
Doskonale to widac na nagraniach.
Edyta to prawdziwe zwierze sceniczne. Dac jej mikrofon i frunie. Wczoraj byl tego najlepszy przyklad.
Ale tylko od niej samej zalezy, co z tym zrobi. Gdy chce, to potrafi doprowadzac ludzi do lez szczescia swym spiewem. Naprawde ladnie jej to wczoraj wyszlo. Oby dalej bylo podobnie, by chciala dalej spiewac dla ludzi. Mysle, ze wczorajsze wykonania byly na wysokim poziomie, moze PH troche odstawalo, zwlaszcza doly (ooo), ale nie mozna porownywac piosenek typu YH do takich Szyb, bo ladunek emocjonalny nie jest taki sam. Ladnie zabrzmialo NZ, szkoda, ze ta piosenka nie byla jakos bardziej promowana. Podobalo mi sie tez TT, YH - Edyta w swoim zywiole, a magia to oczywiscie Szyby. Edyta czuje sie swietnie w kazdym repertuarze. Ale niech spiewa swoje piosenki, dosc coverow. Na uwage zasluguje robota, ktora odwalili Dustplastic oraz pianista.
ODPOWIEDZ