Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: rav33 »

nic dodać nic ująć - tym razem tak właśnie było :)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: Flux »

Taka frekwencja naprawdę cieszy. Widać, że publiczność dopisała. Wciąż jest dla kogo śpiewać a nie tylko opowiadać głupoty w tv? :wink:
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: rafal22 »

Fakt robi zajebisty PR Edycie. A te kolejki heheh szok nie ma sie co jarać wiocha a tu Edyta nawet z ciekawości ludzie szli dla rozrywki. Jak bilety będą po 100-200 zł to ciekawe jak będą zapełnione te hale :-)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: Flux »

Też fakt. Pięć złociszy za Górniak to jak za bezcen. Najważniejsze jednak, że ludzie przyszli jej posłuchać. To wartość, o którą warto walczyć. Za 5 czy 100 zł.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: Michael »

KrzysiekF pisze:Kolejka
Prawie jak za iPhonem z dniu premiery ;) :lol:.

A tak serio, to mnie taka frekwencja nie dziwi. W mniejszych miejscowościach tego typu eventy zawsze mają dużą frekwencję, gdyż na co dzień niewiele dzieje się w takich miejscowościach kulturalnie. Poza tym, koncert największej gwiazdy w Polsce ma prawo budzić zainteresowanie mieszkańców mniejszych miast, którzy w większości przyszli pewnie z ciekawości - by zobaczyć Górniak. W większych miastach pewnie nie będzie już tak dużego zainteresowania.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: rav33 »

Myślę, że za 100 zł nie bedzie problemu, jeśli będzie robiła dobry klimat, jeśli przestanie cudować w mediach, jeśli da porządny koncert w Opolu i kilka drobnych koncertów latem (jak zapowiadała) oraz jeśli w końcu wyda płytę... dużo tych "jeśli", ale jest to do osiągnięcia :)

W Poznaniu E. Gepert sprzedaje bilety za 95-100 zł, Justyna Steczkowska też za 100-120 zł, M. Rodowicz za 100-120 zł, czy Lipnicka za 100-120 zł, więc problemu nie widzę... sale są pełne. byłem widziałem :) i na Górniak chętni się znajdą :)
Ostatnio zmieniony 08 maja 2015, 0:38 przez rav33, łącznie zmieniany 1 raz.
loveedi81
Sit down
Sit down
Posty: 76
Rejestracja: 27 lip 2014, 17:02
Ulubiony album: live
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: loveedi81 »

Michael pisze:Fenomenalna kondycja wokalna, ładny look, świeża, wypoczęta i młodo wyglądająca twarz :-). Górniak, bierz się do roboty, bo jeszcze możesz sporo ciekawych rzeczy zrobić muzycznie! :B Pora nadrobić lata rozmieniania się na drobne w telewizyjnych programach rozrywkowych!
Wyglądała cudnie! Boże jak ja się stęskniłam za taką Edytą. Przecież ta kobieta na scenie jest dynamitem! Po jaką cholerę (przepraszam za cholerę) traci czas na te wszystkie talent show. (tak tak już kiedyś usłyszałam: dla ludzi, muzyki, dobrej energii ect.) A ja się nie zgadzam ponieważ Edi potrafi na scenie wzbudzać niezwykłą energie w ludziach i pozostawiać ich w dobrych nastrojach po koncertach (których jest za mało!) a nie przesiadując w programach rozrywkowych, w których gdzie się nie przełączy widzi się ciągle ten sam migający obrazek. EDI to strata czasu....i talentu.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: Flux »

To, czy ludzie będą przychodzić na koncerty, zależy tylko i wyłącznie od samej Górniak. Jej konsekwencji i organizacji lub ich braku. Jeśli naprawdę będzie chciała ruszyć w trasę, wzbudzać w ludziach emocje muzyką a nie kolejnym bełkotliwym wywiadem, to wciąż może się udać. Jeśli uczciwie podejdzie do tematu i przestanie oszukiwać swoją publiczność, ta na pewno odwdzięczy się sowicie. Tylko trzeba się zaprzeć, przyłożyć i dać słuchaczom to, co Górniak ma najlepszego do zaoferowania. Istotnym jest też dobór odpowiednich miejsc, które zapewnią odpowiednią atmosferę. Duże miasto daje wiele możliwości, ale nie zapominajmy o mniejszych miejscowościach, które często bardziej doceniają artystów. Lepiej też zapełnić kameralną salę miejscowego domu kultury niż oglądać pustki na arenach. Zdecydowanie Edyta powinna postawić na bardziej intymny kontakt niż halowe trybuny.
Brzozi
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 05 sty 2015, 19:20
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: Brzozi »

Ja szczerze mówiąc byłam w szoku, ze Brzeg postanowił sprowadzić Edytę Górniak. Jakoś zawsze szczędzili pieniędzy i zapraszali podrzędnych artystów, dla których nawet nie chciało się wychodzić z domu.
Ale oczywiście JAKAŚ frekwencja była, zgodnie z tym co ktoś z Was wcześniej napisał, to mała miejscowość i ludzie przyjdą z ciekawości.
Chociaż na Edytę to był inny rodzaj ciekawości niż na np. Ewelinę Lisowska, która była zaproszona w zeszłym roku. Poza tym grała prawie za darmo, z tego co się dowiedziałam, grała za 1000zl. Byłam w szoku, szczerze mówiąc.
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: Robert »

Zycze Edycie samych takich momentow: geniuszu muzycznego, pieknch interpretacji, magii na scenie....
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: Michael »

Brzozi pisze:Poza tym grała prawie za darmo, z tego co się dowiedziałam, grała za 1000zl. Byłam w szoku, szczerze mówiąc.
Nie sądzę by to była prawda. Jej honorarium za taki koncert wynosi ok. 30 tys. zł., więc musiały go pokryć władze miasta lub sponsorzy.
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: rafal22 »

Górniak zawsze będzie występowała w tatent show i innego typu programach. Z ekonomicznego punktu widzenia byłaby idiotką gdyby nie brała takich kontraktów - to jest odpowiedź na Wasze pytanie. Wyobraźcie sobie 6 sobót po 3-4 godzinki i na koncie 200 - 300 tysięcy złotych. Żyć nie umierać. Oczywiście mi to nie przeszkadza tylko oprócz tego niech nagrywa płyty, koncertuje to wtedy może być w każdym talent show w Polsce. Bo dla mnie Górniak = MUZYKA i EMOCJE, cała reszta mnie nie interesuje w ogóle.
Brzozi
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 05 sty 2015, 19:20
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: Brzozi »

Michael pisze:
Brzozi pisze:Poza tym grała prawie za darmo, z tego co się dowiedziałam, grała za 1000zl. Byłam w szoku, szczerze mówiąc.
Nie sądzę by to była prawda. Jej honorarium za taki koncert wynosi ok. 30 tys. zł., więc musiały go pokryć władze miasta lub sponsorzy.
Miałam na myśli Ewelinę Lisowską.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: Matiz99 »

http://muzyka.onet.pl/fani-edyty-gornia ... zny/902sxk

Ktoś może potwierdzić? Czy nie jestem na bieżąco?
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Dni Księstwa Brzeskiego 2015

Post autor: Frytka »

Matiz99 pisze:http://muzyka.onet.pl/fani-edyty-gornia ... zny/902sxk

Ktoś może potwierdzić? Czy nie jestem na bieżąco?
Jakieś władze Brzegu już zaprzeczyły i napisano, że wszyscy weszli.
ODPOWIEDZ