KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: MacLean »

No przecież trzeba bronić recenzji, w której w ogóle ktoś zauważył Jusię na tym festiwalu. W dodatku ogłosił ją królową i zasugerował rozwój najbardziej monotonnego głosu w polskiej muzyce :-)
A to że Jusia na święta wysyła temu komuś prezenty nie jest niczym dziwnym. Zapomnianego amanta ucieszą nawet uprane skarpety Leona. Tak się zdobywa grand prix Angory :] Za 3 utwory z minionej epoki i jeden "nowy" w stylu jak sprzed lat.
Obrazek
A teraz, inspirowani stylistyką Luntka, powtarzajmy w rytm wahadła:
Bohdan Gadomski wielkim dziennikarzem jest.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2015, 12:40 przez MacLean, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: Flux »

Chcecie kultury osobistej, rzetelnej oceny, apelujecie o zachowanie poziomu, samemu przekraczając granice dobrego smaku i skupiając się na prywacie. Ani krytyka Gadomskiego ani Steczkowskiej ani kogokolwiek innego, dziecinne domysły i przytyki w żaden sposób nie wywindują Górniak i nie czynią opolskiego recitalu udanym.

Amant też raczej zapomniany nie jest, skoro poświęciliście mu tyle negatywnej uwagi :wink: Górniak od Steczkowskiej dostała chleb, ale to też pewnie jakaś konspiracja.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2015, 12:41 przez Flux, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: endeven »

Nie ogarniasz. Nikt nie zamierzał po pierwsze stawiac tego recitalu na piedestał. Jesli już było w pozytywnym tonie, to jedynie chodziło o przyzwoitośc i pewien poziom, który dla cześci osób ten występ reprezentował. Po drugie, pochlebne słowa Sankowskiego z Wyborczej o recitalu zostały tu pominięte, albo skwitowane hasłem "brednie". Ok.. Po trzecie, w poście Witchera dość wyczerpująco i w kulturalny sposób przedstawia sie kontrargumentacja. Nie widzę, więc sensu powtarzania się i klepania w kółko tego samego. Po czwarte, przedstawiłeś swoje własne poglądy i argumentację recitalu, wszyscy to przeczytali i przyjęli, natomiast ciężko zajarzyć czemu jak desperat uczepiłeś się tej wątpliwej opinii Gadomskiego (choć sam przyznajesz, że nie jest to wypowiedź dobrych lotów) i maglujesz to w nieskończoność, mimo jasnych sygnałów, że już wszyscy mają dość tego wątku. Dlatego napisałem, że się zaplątałeś. Zdarza się.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: Flux »

Macie dość tego wątku, no to nie ma nic prostszego, niż odpuścić temu biednemu, zapomnianemu amantowi. Skumulowaliście ogromną dawkę negatywnej, samonapędzalnej energii. Mi też już wystarczy walki z wiatrakami.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: endeven »

Nie cza było robić z Niego Kazimierza Wielkiego muzycznej krytyki :)
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: theshape »

Flux pisze:Ogarniam. Wciąż nie udało Wam się powiedzieć nic na obronę tego jubileuszu tylko szukacie punktu zaczepienia, żeby wykluczyć życiowego wykolejeńca z gry. Tutaj Górniak rozdaje karty. Nie jest to może najbardziej rzetelny dziennikarz w Polsce, ale też nie jest takim zupełnym zerem, jakie tutaj się z niego próbuje zrobić, odzierając ze wszelkiej godności. Gruba przesada.
No przeciez juz bylo w tym watku o tym jubileuszu, przeczytaj poprzednie strony. Chyba nikt nie twierdzi, ze byl to najlepszy wystep w karierze Edyty, ale tez chyba nikt nie upiera sie - tak jak ty - ze byl to jej najgorszy wystep, nawet osobny topic zalozyles, zeby to podkreslic. :roll:

Co do pana Gadomskiego, jesli okreslono go pewnymi epitetami, to widocznie odplacono mu pieknym za nadobne, w koncu kazdy kij ma dwa konce, czyz nie? A jesli dostaje w prezentach wyprane skarpetki, no to ja mu gratuluje, widocznie na nie zasluzyl. :lol:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: MacLean »

Wypadałoby napisać dementi, bo Bodzio w poście na FB nie zdradza szczegółów dot. upominków od Jusi i Maryli. Może to skarpety, a może chleb? :roll:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: theshape »

Mnie tam rybka, co on od nich dostaje, niech mu wyjdzie na zdrowie, zwlaszcza mentalne i niech w koncu przestanie smarowac te androny w Angorze (nie tylko o Edycie). :twisted:
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: aśka »

Ależ pan Gadomski wg mnie nie skrytykował w tym występie tego co powinien... Przyczepił się do rzeczy nie tych co trzeba, a kompletnie pominął to co było złe :lol3:
Argumenty typu: jest leniwa, strój czy chodzenie podczas próby :roll:, nie mówiąc już krytyce wokalu budzą we mnie tylko śmiech.
Po prostu ta jego krytyka jest wyjątkowo nie celna :lol3:

Żeby nie było mi też ten jubileusz się nie podobał...
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: Kopaneek »

endeven pisze:Po trzecie, w poście Witchera dość wyczerpująco i w kulturalny sposób przedstawia sie kontrargumentacja.
:ha: :ha: :ha:
Zrozum jedno: nie ważne kto, ważne co mówi.
Nie padł ani jeden kontrargument (ani nawet argument), który dowodziłby temu, że Gadomski nie miał racji. Bo o to Wam chodzi.
Gdyby rzucił się na Edytę np. za wykonanie Stop w JOŚ - nikt nie musiałby jej bronić personalnymi atakami niskich lotów. ;)
endeven pisze:i maglujesz to w nieskończoność, mimo jasnych sygnałów, że już wszyscy mają dość tego wątku.
Problem w tym, że nie mają dość i nieustannie próbują uświadomić FLuxowi, że Gadomski to oszołom, który nie może mieć własnego zdania. I kłamstwem jest, że FLux coś magluje - po prostu zapytał dlaczego usunięto jego wpis. Proszę, nie przeinaczaj faktów na użytek własny.
theshape pisze:Co do pana Gadomskiego, jesli okreslono go pewnymi epitetami, to widocznie odplacono mu pieknym za nadobne, w koncu kazdy kij ma dwa konce, czyz nie?
No jasne.
Zestaw to proszę z tym, co napisałeś przed chwilą o Edycie i forum.
Że jej się tu - rzekomo - nieustannie ubliża.

Czy na forum jest jeszcze jakiś aktywny moderator?
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: theshape »

Kopaneek pisze:Nie padł ani jeden kontrargument (ani nawet argument), który dowodziłby temu, że Gadomski nie miał racji. Bo o to Wam chodzi.
Ale kontr/argument na co? Ze Edyta sie poszerzyla z tylu albo ktos komus powiedzial, ze jest leniwa??? :o
Kopaneek pisze:No jasne.
Zestaw to proszę z tym, co napisałeś przed chwilą o Edycie i forum.
Że jej się tu - rzekomo - nieustannie ubliża.
Oj, kopus, uwazaj, bo tobie tez ktos wysle uprane (albo i nie) skarpetki w prezencie. Juz ty wiesz za co! 8)
25luty
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 05 cze 2015, 15:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Zbąszyń

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: 25luty »

Festiwal w Opolu, zamieniony w prezentację starej piosenki, już dawno temu stracił swą moc kreacji i dopóki jego twórcy będą myśleć o oglądalności, ta moc nie wróci.
Bartek Chaciński

Wspomnieniowy recital Edyty Górniak na 25-lecie działalności artystycznej. Jest co wspominać – młodszym przypomnę, że artystka rzeczywiście odnosiła ogromne sprzedażowe sukcesy na polskiej scenie muzycznej jeszcze około 20 lat temu. To sytuuje zresztą ten występ w awangardzie koncertów wspomnieniowych tej edycji opolskiej imprezy.
Bartek Chaciński
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: Aro »

Mają ludzie kur...a problemy. :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
25luty
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 05 cze 2015, 15:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Zbąszyń

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: 25luty »

,,Mają ludzie kur...a problemy.'

A ja sobie myślę że po to jest forum aby przedstawić swoje zdanie i co ważniejsze uargumentować je.
Kto nie chce to nie będzie czytal, kto nie chce się udzielać to nie bedzie polemizowal
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: KONCERT JUBILEUSZOWY - OPOLE 2015

Post autor: Aro »

A ja myślę sobie, że bredzicie. :) Do tego off top taki, że szok.
ODPOWIEDZ