Sylwester 2015/2016 z Edytą

TVN - Kraków

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: theshape »

Inne serwisy podaja, ze w Krakowie bylo 150 tys., a 20 tys. to pod sama scena.
Poza tym nie wiem, czy wiecie, ale na Rynek w Krakowie nie mozna bylo wnosic alkoholu. To zapewne mialo wplyw na publike.
Drugie wejscie Edyty na scene bylo rzeczywiscie piekne.
Oby 2016 rok okazal sie kolejnym muzycznym rokiem. :wink:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: ray »

Pod koniec Nie proszę o więcej Edyta powiedziała: "Róbcie zdjęcie sercem. Ono pamięta lepiej i więcej". Pewnie poczuła lekki wku*w, że publika zamiast jej słuchać, nagrywa ją smartfonami. I wcale się jej nie dziwię.
Z kolei Glaca schodząc ze sceny krzyknął: "Najlepszego w 2016! Peace!". A może to nie miało być "Peace", tylko "PIS". :lol3:
addar pisze:bo tvn ogladaja głuche lewackie sciewrwa co to krytykowac ino umieją
Jeśli miał to być żart, to nieudany, zwłaszcza teraz, kiedy PIS zagarnął TVP. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie - na You Tobe też nie wszyscy pieją z zachwytu. Ja gdybym miał ocenić wczorajsze występy Edyty w szkolnej skali ocen, czyli od 1 do 6, pierwsze oceniłbym na 2+, a drugie na 5.

Spośród jurorów TVOP, tylko Piaseczny dochował wierności Dwójce. Nie tylko Edyta, ale i Afromental, wybrali TVN. Dlatego śmieszą mnie te zapewnienia trenerów, jak to się niesamowicie zżyli ze swoimi podopiecznymi, jak wielką przyjemnością jest śpiewanie z nimi. Chodzi tylko o kasę. Wczoraj finaliści ostatniej edycji TVOP śpiewali covery na wrocławskim rynku i myślę, że tej nocy skończyło się ich pięć minut sławy. Życzę im jak najlepiej, ale za rok zaproszenie na wrocławskiego sylwestra dostaną już finaliści następnej edycji.
Teraz oglądam właśnie powtórkę na Dwójce. Fajnie, że Maryla razem z Sound'n'Grace przygotowała wiązankę piosenek Beatelsów. To był bardzo trafiony pomysł.
Na TVN duet Steczkowskiej i Markowskiej wypadł średnio. Mogli wymyślić coś innego. Jeżeli 5 lat temu Edyta zaśpiewała w tercecie z Rodowicz i Kozidrak, to teraz mogła zaśpiewać w kwintecie ze Steczkowską, Kukulską, Chylińską i Markowską. I w piątkę mogłyby zaśpiewać Single ladies Beyonce - to by było coś. :-) Tylko wtedy Edyta zażyczyłaby sobie jeszcze jakieś 50 tys. zł więcej. :PP
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Aro »

dorota pisze:o matko, a z czego wynikają TAKIE dysproporcje w liczebności???????
Ja myślę, że przesadzają z tym Wrocłwiem. Było faktycznie najwięcej, ale 200 tysięcy na pewno nie. Ja obstawiam, że połowa tego. Nie znalazłem za to informacji ile było w Katowicach.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: niuto »

Też podejrzewam, że zawyżają wyniki, jak to zwykle bywa. Ale dysproporcja i tak jest duża, a przecież teoretycznie w Krakowie więcej ludzi spędzało Stylwestra.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Matiz99 »

theshape pisze:Inne serwisy podaja, ze w Krakowie bylo 150 tys., a 20 tys. to pod sama scena.
Oczywiście że tak. Co to jest 20tys. osób na tak wielkim rynku jak w Krakowie.

Mnie powiem szczerze przeraziły te skrzydła w pierwszej części :o Przecież to Edyta a nie dodziak jakiś :/

Ale 2 część świetnie!. TNJ i Stop bomba :d

No i duet z Glacą był świetnym pomysłem. Jak mało kto patrzył w TV podczas imprezy sylwestrowej na której byłem tak podczas NB większość zwróciła uwagę :-)
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: lordarek1 »

w wydarzeniach polsat podał że średnio transmisje oglądało 4,5mln widzów a przed północą ponad 5mln :shock:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Aro »

To już wiadomo od rana, ale trzeba zaczekać na jakieś dane nie z Polsatu bo Polsat lubi zawyżać swoje dane, chwalić się, że coś miało 6 mln widzów, a potem okazuje się, że to są dane z 5 anten (Polsat, Polsat News i inne), a nie stacji głównej i są to dane szczytowego momentu oglądalności, a nie średniej z całej imprezy. Dane szczegółowe poznamy jutro. Na pewno wygrali walkę o widza bo różnica między Polsatem i Dwójką w danych procentowych jest zbyt duża.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Michael »

Nie podobał mi się ten występ; ani pierwsze, ani drugie wejście Edyty. Mam wrażenie, że niemalże wszystkie piosenki zostały przez Edytę wykrzyczane. Cisnęła często tam, gdzie nie powinna, i gdzie tego nie robiła we wcześniejszych wersjach tych utworów.
Najgorzej wypadło YH, które zaczyna żyć własnym życiem estradowym. Obawiam się, że jeszcze kilka wykonów YH i będziemy wiedzieć, że to YH jedynie na podstawie linii melodycznej :roll:.
Podobał mi się drugi strój Edyty. Pierwszy uważam za chybiony. Te skrzydła to trochę przerost formy nad treścią.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Matiz99 »

Michael pisze:Mam wrażenie
To tylko wrażenie :P
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Virtual Tom »

Szkoda, że nie widziałem tego wczoraj, bo na trzeźwo się nie da :placzka:
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: adiX »

VT to nie oglądaj nikt Ciebie nie zmusza.

Przezywacie ze słaba oglądalność, a przecież co roku jest taka na tvn Kto niby miał ja podniesc? Steczkowska? A może Kukulska? Albo zenujacy prowadzacy? A o Edycie mało kto pewnie wiedział że wystąpi.
Co do wystepu to średnio mi sie podobał.
Michael pisze:Mam wrażenie, że niemalże wszystkie piosenki zostały przez Edytę wykrzyczane. Cisnęła często tam, gdzie nie powinna, i gdzie tego nie robiła we wcześniejszych wersjach tych utworów.
.
Zgadzam się z tym.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Aro »

Nikt nie przeżywa. Od samego początku było wiadomo, że TVN będzie miał mało. Ludzie są przyzwyczajeni do sylwestrów Polsatu i Dwójki.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: SLAVEK »

Bardzo dobry występ. Widać, ze jej koncerty zaprocentowały. Edyta czuła się na scenie doskonale. Podobało mi się i nawet te skrzydła dały rade!!! Mam nadzieje, ze to nie jest magia TVN, zarobków, i innych okoliczności. Happy New Year dla Was Wszystkich!!!
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: Marek »

Michael pisze:Nie podobał mi się ten występ; ani pierwsze, ani drugie wejście Edyty. Mam wrażenie, że niemalże wszystkie piosenki zostały przez Edytę wykrzyczane.
To prawda. Poza tym zachowywała się strasznie nerwowo. Coś było nie tak. Pod koniec To nie ja, zadaje pytanie publiczności i łapie się nerwowo za nauszniki zamiast skupić się na śpiewaniu. Może repertuar został jej narzucony przez organizatorów. Może coś innego.
Ogólnie nie było aż tak źle ale jak większość stwierdziła, repertuar był nieodpowiedni jak na zabawę sylwestrową. Ludzie przychodzą się bawić i tańczyć. Przy To nie ja, Nie proszę o więcej nie jest to możliwe.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sylwester 2015/2016 z Edytą

Post autor: vanity »

ray pisze:Pod koniec Nie proszę o więcej Edyta powiedziała: "Róbcie zdjęcie sercem. Ono pamięta lepiej i więcej". Pewnie poczuła lekki wku*w, że publika zamiast jej słuchać, nagrywa ją smartfonami. I wcale się jej nie dziwię.
Sama nie stosuje się do tego motta.
ODPOWIEDZ