Majówka 2016 - Września

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Majówka 2016 - Września

Post autor: ray »

xxpatrickxx pisze:Jak tak bardzo męczy Cię Edyta, to przestań jej słuchać, wchodzić tutaj i zatruwać innym życie, którzy chcą się czegoś dowiedzieć i KONSTRUKTYWNIE porozmawiać. Bye!
Bardzo nie lubię, kiedy ktoś tak pisze. Forum jest po to, by wymieniać się opiniami, spostrzeżeniami, a nie po to, by tylko i wyłącznie pisać: "Wszystko było super!", "Edyta jest w życiowej formie!", "Jest przepiękna!", "Nasz Aniołeczek!", 'Kochamy Cię, nasza jedyna królowo!!!". A konstruktywna dyskusja polega, moim zdaniem, właśnie przede wszystkim na tym, że rzeczowo, konkretnie wskazuje się, co było złe, żeby można to było poprawić. :-)
Jak na koncert plenerowy, to był udany występ. Ale myślę też o tym, jak go mogli odebrać ci, którzy na co dzień nie interesują się Edytą, tylko przyszli, bo wstęp był za free. Liczyli pewnie na największe przeboje, a dostali tylko Nie proszę o więcej, To nie tak, jak myślisz, fragment To nie ja i Jestem kobietą z tymi nieszczęsnymi syrenami i bez połowy oryginalnego tekstu. Koncerty plenerowe powinny składać się z największych przebojów danego wykonawcy - tu tak nie było i to był duży mankament tego występu. Końcówka Listu faktycznie została zaśpiewana bardzo siłowo. Fragment Your high: "Let's do it again, let's do it again..." - też, nie słucha się tego przyjemnie. W Your high Edyta wplotła fragmencik Diamonds Rihanny - to był dobry pomysł, pasuje tam - i tekstowo i muzycznie. Razi mnie, że wykonanie Purple rain polega na śpiewaniu cały czas tylko dwóch słów: "purple rain, purple rain, purple rain, purple rain..." - w koło Macieju, aż do porzygu. ;-) Czemu Edyta nie przygotowała chociaż pierwszej zwrotki?
Kiedy ogląda się te filmiki z koncertu i słucha się tego, co Edyta mówi, to ona budzi pozytywne emocje. Tylko co z tego, skoro ta "miłość do muzyki" nie przekłada się na działania Górniak - teraz, oprócz koncertu w Warszawie w listopadzie, nie ma zapowiedzianego żadnego nowego koncertu, poza tym, w kwestii nowej płyty i klipu do Grateful Edyta cały czas milczy, jak więc można jej ufać?
Prawie 2 lata temu byłem na plenerowym koncercie Edyty w Łodzi i tamten występ jednak bardziej mi się podobał. Koncert był krótszy niż ten we Wrześni, ale było wtedy więcej niespodzianek - Edyta po bardzo długiej przerwie zaśpiewała Perfect heart i Szyby, a Jestem kobietą było w bardzo fajnej aranżacji. Edyta miała też wtedy lepszą stylizację.

PS
rav33 pisze:Edyta twierdzi, że miała zaśpiewać tę piosenkę, ale czy tak było??
Sam kiedyś wierzyłem, że naprawdę tak było, że podarowano Edycie "List", a później jej go odebrano i przekazano Celiné Dion. Jednak po tylu kłamstwach, na których przyłapałem Edytę przez ostatnich parę lat (głównie w kwestii nagrywania płyty, ale nie tylko), już w to nie wierzę.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2016, 20:16 przez ray, łącznie zmieniany 1 raz.
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Majówka 2016 - Września

Post autor: weronka »

Pablo93 pisze:
weronka pisze:Ktos ma moze cale YH?
https://www.youtube.com/watch?v=3gYKGXyHDWQ
dziekuje :wink:
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: Majówka 2016 - Września

Post autor: radek »

Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Majówka 2016 - Września

Post autor: Nuklodem »

Wow! To chyba najlepsze wykonanie "Grateful" Edi leci
z głosem jak chce, tak jak czuje. <3
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Majówka 2016 - Września

Post autor: mpjp »

A ja ogólnie pochwalę, że pierwszy raz od dłuższego czasu zaśpiewałą te piosenki inaczej niż dotychczas. Chyba też więcej muzyki live. Pierwszy raz spodobało mi się Jestem kobietą - od pierwszego słowa - i mimo syren:)
ODPOWIEDZ