Arłamów - 16.04.2016

Hotel Arłamów

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: weronka »

yourhigh pisze:Byłam na koncercie -wrażenia naprawdę cudowne ;) Sam obiekt robi mega wrażenie, jest zachwycajacy. Edyta ewidentnie jest w świetnej formie wokalnej. Koncert otworzyła piosenką "jestem kobietą". W poprzednim poście widziałam, ze nie została wymieniona (oczywiście wersja z syrenami, którą mimo że lubię juz mi się osluchala). Pierwsza część koncertu obfitowala w małe niespodzianki, którymi dla mnie były utwory "to nie tak jak myślisz" i "say something" - do tej pory nie słyszałam wcześniej na żywo. "say something" mnie naprawdę powaliło ;)) jedynym mankamentem w tej pierwszej części była dla mnie niezwykle dretwa publiczność.... To mój 7 koncert Edyty, ale osobiście mi było trochę niezręcznie, bo Edyta naprawdę szalała z głosem, było widać ze daje z siebie 100% a publiczność moiwac delikatnie była mało żywiołowa ;) odległość sceny od publiczności tez się pewnie do tego przyczyniła. Wszystko zmieniło się w drugiej części koncertu, po której Edyta przebrała się w różowa sukienkę z koncertu w Krakowie i zaśpiewała "your high". Zaprosiła widzów pod samą scenę (mimo nienajszczesliwszych reakcji ochroniarzy) i klimat zmienił się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. :D było wspólne śpiewanie i bardzo dobra wymiana energii. Kasztany są z pewnością utworem, którym Edyta czaruje publiczność... "Dziwny jest ten świat " na bis tylko umocnił moje przekonanie ze wokal Edyty w Polsce nie ma sobie równych.. Jak zaczęła śpiewać to zapomniałam o tym, że koncert rozpoczął się z 25minutowym poślizgiem, o tym jak nieraz gada głupoty, irytuje swoim zachowaniem i lenistwem. Jak śpiewa człowiek przenosi się po prostu w inny świat. Cieszy mnie również to, że w końcu widać ze Edyta czuje się bardzo dobrze na koncertach i nie są to już wyłącznie koncerty dla klasy biznes. Podsumowując, koncert dla mnie jak najbardziej na plus - Edyta bardzo dobrze wyglądała we wszystkich trzech stylizacjach, repertuarowo tez bardzo ok (choć osobiście liczyłam na grateful i szyby), wokalnie super. Koncert trwał jakieś 70 minut- ale co było dużym plusem było to 70 minut czystego śpiewania, bez zbędnego gadania. Wszytskie utwory były zaspiewane w całości ( oczywiście za wyjątkiem medleyu impossible/jak najdalej) + kilka fragmentów z publicznością. Myślę, że wydanie 100 zł na ten koncert było naprawdę udana inwestycja :)
Byly 3 stylizacje?wiem ze ta rozowa sukienka z krakowa i jeszcze dluga niebieska cos jeszcze?co do kasztanow fragmenty na insta to jakas totaln miazga.Forma mega wysoka.
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: yourhigh »

@weronika w pierwszej części koncertu miała czarny kombinezon i różowe neonowe szpilki, później przebrała się w różowa sukienkę a na sam bis założyła ta zachwycająca niebieska suknię. ;)
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: Wojtuś »

Stop z wczorajszego koncertu:
https://www.youtube.com/watch?v=i_L1W7qBIG8
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: BAdam »

Wojtuś pisze:Stop z wczorajszego koncertu:
https://www.youtube.com/watch?v=i_L1W7qBIG8
Przepraszam bardzo, ale jeśli to nazywacie świetną formą wokalną, to sam nie wiem jak wygląda słaba. Dla mnie utwór przekombinowany, brak jakiejkolwiek treści zawartej w tym utworze. Pozwolę sobie zacytować pewnego klasyka :edi: :

Trzeba zawsze uważać, aby nie konkurować z utworem, tylko go prowadzić


P.S. Czekam na inne filmiki, może zmienię zdanie :roll:
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: yourhigh »

Akurat STOP mnie też nie porwalo - czegoś zabraklo, ale na pewno nie można powiedzieć ze to słaba forma wokalna. Polecam pójście na koncert - filmy nigdy nie oddadzą tego, co slyszy sie na żywo. I oczywiście polecam inne wczorajsze wykonania ;)
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: ediva »

Szkoda tylko, że Edyta jest ungrateful wobec Grateful. ;(
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: Kopaneek »

BAdam pisze:Przepraszam bardzo, ale jeśli to nazywacie świetną formą wokalną, to sam nie wiem jak wygląda słaba. Dla mnie utwór przekombinowany, brak jakiejkolwiek treści zawartej w tym utworze.
Forma wokalna a rozpiętość głosu, ubytki w skali, obniżenie itd. to dwie różne kwestie.
Faktycznie Edyta nie brzmi tu najlepiej ale to tylko dlatego, że w pewnych częstotliwościach nie ma już dawnej mocy.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: IgaAga »

Edi jak już coś przygotuje kilka starych piosenek z trasy lub cover na event to później to powtarza w kółko. Włos znów doczepiony, stylizacje jak dla mnie na taki hotel w ogóle nietrafione roboczy kombinezon i landrynkowa kieca pink. Ostatnio słuchałam wywiadu z Lady Pank z okazji 35 lecia pracy. To są artyści 30 płyt na

każdej zawsze ze 2 3 hity.Koncerty, koncerty .Edi to zmarnowany talent i tyle. Faktycznie na żywo brzmi fajnie, ale czy od tej klasy artysty nie powinniśmy wymagać więcej stosownie do słów diva,największa, ekskluzywna itp
Fanów ma za nic z trasy tyle rzeczy miało być i cisza teledyski, płyta nie wspomnę ciągle niesłowna. Taki Arłamów ludzie zapłacili bilety i co dostali odgrzewany kotlet po stokroć. :d
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: Madlen »

Dziwny jest ten świat z koncertu.

-> https://www.youtube.com/watch?v=tR95-NykybM

Można przenieść do audio/video. :)
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: radek »

miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: miłek »

Say something i Oczyszczenie
https://www.youtube.com/watch?v=EumFh-fLz4Q
Mateoiph
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2018, 0:12
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Warszawa

Re: Arłamów - 16.04.2016

Post autor: Mateoiph »

Madlen pisze:
> [i]Dziwny jest ten świat[/i] z koncertu.
>
> -> https://www.youtube.com/watch?v=tR95-NykybM
>
> Można przenieść do audio/video. :)

Czy można prosić o ponowne dodanie całego wykonania?, ponieważ jest prywatne 😪
ODPOWIEDZ