Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Grzegorz »

Nagrał ktoś występ Edyty? będę wdzięczny za udostępnienie :)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: endeven »

Edyta w latach swojej świetności też bardzo ciężko pracowała. Co do tego nie ma chyba wątpliwości.
Mariah może tłumaczyć jedynie odurzenie, alkohol, albo inne środki.

Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
Kopaneek pisze: Edyta fałszowała. Nie wyrabia wokalnie, nie trzyma dźwięku.
w których dokładnie momentach fałszuje?... to się przysłucham.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: addar »

nie nazwałbym tego fałszem, przesadzaja ci którzy tak mowią, po prostu edce wyszedł płaski dzwięk z braku rozspiewania gdy chciała troche urozmaicić po jednym refrenie..
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: dorota »

Grzegorz pisze:Nagrał ktoś występ Edyty? będę wdzięczny za udostępnienie :)

http://e-gorniak.com/video/your-high-on ... ster-2016/
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Marek »

Podobało mi się wszystko. Wokal również. 8)
themisiek95
Hope for us
Hope for us
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:45
Lokalizacja: Konin/Częstochowa

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: themisiek95 »

Najbardziej z Zakopanego podobał mi się występ Dody & Virgin. Bez przesadyzmu z klasą. Świetna stylówka Edyty i występ byłby zajefajny gdyby nie jej problemy z odsłuchem. Edyta w jednej sytuacji wybrnęła obronną ręką. Podczas,gdy Edyta miała śpiewać Take me for a ride, ride
Oh baby, take me high, high
Let me make you rise, rise
Oh make it last all night, night (Only Girl - Rihanny) zaczęła składać życzenia. Już wtedy widziałem w jej oczach wkurzenie. Mało osób może to spostrzegło. :)
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Blur »

W piosence Rihanny brzmiała jakby była zapowietrzona. Bardzo niefajnie to brzmiało.
Generalnie te występy Sylwestrowe są tragiczne, jarmarczne i bardzo tanie. Genialny był Dotyk któregoś roku w Warszawie, Love is one the line też kiedyś fajne wybrzmiało.
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: patrix2012 »

Do kogo wy Edzię porównujecie... Gdzie Górniak a gdzie światowej sławy Mariah...
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: ediva »

Generalnie te występy Sylwestrowe są tragiczne, jarmarczne i bardzo tanie.
Nie to co za oceanem, po prostu nie ta jakość. W Nowym Yorku na Times Square, Mariah pokazała poziom światowy... choć scena była tak jakby minimalistyczna, a zamiast wizualizacji w tle przewijał się pięknie podświetlony szyld McDonalda. Jednak występ gwiazdy takiego formatu jak Mariah pokazał pewien poziom wciąż nieosiągalny w tej naszej Polszy, nawet dla :edi:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: dorota »

Marek pisze:Podobało mi się wszystko. Wokal również. 8)

to chyba jesteś wyjątkiem .... :)
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Mist »

Obejrzalam wlasnie ten wystep. OMG :shock: :shock: :shock:
Tak naprawde spiewa i wyglada dzis Edyta Gorniak na zywo???

Co sie stalo Edyta?

Mialka, tania, odtworcza, bez wdzieku, slaba wokalnie, bezmyslna jazda po swoim nazwisku.

Tak chodzilo tylko o pieniadze. Nawet nie probowala udawac artystki :oops: :oops:
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: witcher »

Ten występ był doskonałym podsumowaniem mijającego roku, który okazał się być jednym z najgorszych w całej karierze Edyty. Do tego Edyta nie miała tak naprawdę co zaśpiewać, zaserwowała więc po raz kolejny swój "wielki" przebój, w którym na żywo wypada nadzwyczaj blado. Podobnie wypadła zresztą w coverze samograja Rihanny, który być może dałoby się obronić, gdyby nie koszmarne wpadki z tekstem. Do tego infantylne i sztuczne zachowanie na scenie, fałszywie brzmiące umizgi do publiczności i nieudana choreografia. Nawet jeśli wyglądała ładnie, to niestety nie przykryło to złego wrażenia. Dlatego nie ciepię sylwestrowych wystąpień Edyty, bo niemal zawsze nie kończą się dla niej zbyt dobrze. Mam jednak wrażenie, że ważne, by hajs się zgadzał, resztę i Edyta, i my będziemy musieli przetrzymać. Z przykrością muszę przyznać, że nie był to najlepszy występ Edyty i pewnie mogłem sobie darować te kilka słów, bo tak naprawdę jedynie podsumowuję to wszystko, co napisaliście powyżej, jednak poziom frustracji obecnymi działaniami :edi: jest tak duży, że ciężko powstrzymać się od ubrania tejże frustracji w słowa. Najsmutniejsze, że brak jakiejkolwiek nadziei na poprawę sytuacji. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że się mylę. Oby tak było.

Obejrzałem kilka sylwestrowych występów ze wszystkich trzech głównych koncertów telewizyjnych. Bardzo przykre jest to, że większość z nich była bardzo słaba. Pewnie ciężko z tego wysnuwać jakieś daleko idące wnioski, ale dla mnie świadczy to o marnej kondycji muzyki z głównego nurtu. Najlepiej wypadła Kasia Stankiewicz, która przez publiczność nie została znowu odebrana aż tak dobrze. Przeciętnie Maryla, ale nawet pomimo występu poniżej godności (duet z Zenkiem Martyniukiem) jej występ jakoś się broni. Pozostali mniej lub bardziej się zbłaźnili i najśmieszniejsze jest to, że ludzie i tak to kupują (patrz: Chylińska). Całe szczęście, że oprócz komercyjnego popu mamy jednak całe grono artystów, na których - zgodnie z radę naszej Edyty - warto przekierować swoją uwagę. Przykre, że nie trafiają oni zbyt szeroko do świadomości przeciętnego odbiorcy.
ryba
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:47
Lokalizacja: polska

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: ryba »

To nie był genialny występ, to prawda. Ale nie odlatujmy od razu to było tylko wystąpienie telewizyjne. gdyby tak wygladał koncert z prawdziwego zdarzenia biletowany lub plenerowy to wówczas narzekania, że to jej koniec czy coś, byłyby uzasadnione.

Edyta przyzwyczaiła nas do tego, że większość jej występów robi wrażenie, lub robiło. I My śledzimy jej karierę dość wnikliwie i jednocześnie ją bardzo starannie analizujemy i dla większości może być to upadek, dla innych koniec - nie kwestionuję tego. Tylko proponuję aby spojrzeć na to z perspektywy że My jesteśmy fanami i o Artystce wiemy więcej, więcej jej dajemy i więcej oczekujemy. Dla zwyklego Kowalskiego Edyta była jedną z większych Gwiazd i ku mojemu zdziwieniu z każdym z ktorym rozmawialem, nie związanym z karierą Edyty byl to dobry występ. A nawet zaskakujący, że nie tylko swoje stare piosenki np. Jestem kobietą , czy ostatnio najczęściej wałkowane przez Edytye bo az przez ost. 5 lat utwor Teraz tu.

Podsumowując dla mnie ten występ byl w miarę, dla innych to był upadek/koniec- ale My jesteśmy jej Fanami.

i myślę ze takie wystąpienia są dla szerszej publiczności, dla nas też, ale głównie dla os. niezwiązanych tak mocno z karierą Edyty. Uważam, że dla Fanow są głownie koncerty biletowane, kiedy Artysta jest zwolniony z śpiewania swoich największych przebojow, by mogł wykonać utwory za ktore został pokochany przez Fanów a nie przez masy.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: IgaAga »

Edyta ma naprawdę kilka świetnych piosenek z początku kariery, szkoda tylko, że nie chce ich śpiewać. Natomiast gdyby zaśpiewała za darmo na sylwestra to ok, ale za grubą kasę to jednak występ się nie broni.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Charlie »

Wyobrażam sobie reakcje widzów, ludzi i pudli gdyby Edyta zaśpiewała Anything, One&One lub Love is on the Line - w nowych aranżacjach. Pewnie byśmy mieli mnóstwo artykułów o "NOWYCH" piosenkach Edyty... Piszecie, że Edyta nie ma co śpiewać na Sylwestra. Otóż ma. Wystarczyłoby pobawić się z aranżami i wszyscy by byli zadowoleni. Ale trzeba by było chcieć.
ODPOWIEDZ