Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Kopaneek »

endeven pisze:wokal ok
No nie był ok.
Edyta fałszowała. Nie wyrabia wokalnie, nie trzyma dźwięku.
Rozumiesz to? EDYTA GÓRNIAK FAŁSZOWAŁA. Wokalna legenda upada.
Niech ona w końcu zajmie się swoim głosem, bo za chwilę naprawdę nie będzie czego zbierać.
Ktoś w moim towarzystwie skwitował ten występ słowami: "Niezależnie od jej talentu itd, przyznać trzeba, że ta baba jest po prostu żenująca".

Chciałem napisać coś o dobrego o tym występie.
Nie wiem... świetne nogi!!
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: IgaAga »

Tradycją jest, że największe gwiazdy występują koło północy Eda wystąpiła o 23 przegrała nawet ze Szpakiem.
Kiedyś szumnie zapowiadała, że będzie zamykać i otwierać Nowy Rok, a przegrała z Kozidrak, tak się obraziła, że hej. Wtedy miała też wpadkę modową, przyciasne spodenki, ale u boku był Nocny z którym później do Dubaju poleciała.Dzisiaj marzy by ktoś bluzkę jej miął.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: ray »

kamil87 pisze:przesadzacie z tą porażką, to że myliła tekst to u Edyty normalne, akurat w czasie jej występu był pokaz fajerwerków i :edi: się rozproszyła.
Czyli nie powinniśmy krytykować Edyty za to, że po raz kolejny pomyliła tekst, bo u niej jest to już normą???

Utwory Your high i Only girl łączy to, że mają fantastyczne podkłady. Można było więcej z tego wycisnąć, płynnie przejść z jednego kawałka w drugi. A tymczasem między piosenkami mieliśmy zwolnienie tempa i Edytę mizdrzącą się do tancerzy... :roll:

PS
Karen, Michael, Wojtuś, o co chodzi z występem Lipnickiej? Nie mogę go nigdzie znaleźć. Anita fałszowała?
shik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 229
Rejestracja: 16 gru 2010, 15:50
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: shik »

Występ naprawdę słaby. Kiczowata stylizacja, słaba aranżacja, kiepski wokal, kiepska choreografia, brak zapowiedzi Edyty. Dochodzi jeszcze okropna wizualizacja "tunelu" za Edytą podczas Only Girls - to w ogóle nie pasowało. Jeszcze w Opolu to jakoś współgrało z kamerą..

Widać, że Edyta przygotowała ten występ w 2 dni włącznie z próbami.

Edyty nie było również w zapowiedziach telewizyjnych - nagrania pewnie były wtedy kiedy ona siedziała w LA... Ciekawe czy było to dogadane ze stacja, że nie wystąpi w reklamie?

3 rok pod rząd Edyta wykonuje Your High. Czy ona naprawdę wierzy, że to był przebój... ? Tej piosenki nikt nie zna i żadne radio jej nie grało, włącznie z ZET - była co prawda ileś tam razy na pierwszym miejscu ale zetka jej nie grała. Fani nabijali głosy by piosenka uplasowała się na listach ale nic to nie dało. Myślę, że ludzie pracujący w radiach wiedzą jak to wygląda i gdzieś mieli te głosy, wiedzą, że to nie ich słuchacze głosują tylko kilka osób siedzących godzinami przed komputerem by stworzyć swojej idolce przebój.

Ciekawe co ona teraz robi w życiu? Czy nagrywa cokolwiek? Czy zamierza jeszcze powrócić? Jeśli tak to niech ktoś jej uzmysłowi by singla wydała dopiero jak nagra cały album.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: dorota »

shik pisze:Ciekawe co ona teraz robi w życiu? Czy nagrywa cokolwiek?
gdzie, w LA?
z kim? z Fosterem?

co najwyżej z Allanem ... nic nie robi, bo z kim ..... :roll:
pewnie dlatego jest taka szczęśliwa, bo nic nie musi robić ....
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: IgaAga »

Mówiła, że muzyką zajmie się po Nowym Roku, ale Edyta tyle rzeczy już mówiła. Obecnie występuje na domówkach u bogaczy w LA. Niepotrzebny manager, styliści, fryzjerzy, a kasa leci. Zakopane to był taki ekskluzywny występ wizerunkowy. :lol3: Co do Allanka to widzę, że jednak w Polsce lepiej się czuje.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Piter »

Nie podobał mi się ten występ. Liczne nieczystości w Your high, pomylony tekst i jeszcze ta kreacja z LA, chyba z bazaru. Nie czepiam się długości występu bo to zapewne zostało narzucone przez organizatorów.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: endeven »

shik pisze:żadne radio jej nie grało, włącznie z ZET - była co prawda ileś tam razy na pierwszym miejscu ale zetka jej nie grała.
no nie, nie wprowadzaj ludzi w błąd. ZETka katowała ten kawałek na swojej antenie. YH było jedną z najczęściej granych piosenek w tym radio w 2014 roku. Na ogólnych listach airplay radziło sobie nieźle. Nie było hitem, bo wiadomo jakie inne stacje tego nie grały. Niemniej patrząc na edytowe wyniki oglądalności i słuchalności to obok TT druga jakos tam rozpoznawalna "nowa" piosenka Edyty. Nie dziwi mnie więc, że często ją śpiewa. Fakt, że odgrzewanie tego 3 raz z rzędu na sylwestra jest słabe i leniwe, bo o to tu chodzi. O brak zaangażowania, o pójście na łatwiznę i złe efekty.
Awatar użytkownika
Rad.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 271
Rejestracja: 03 gru 2012, 13:42
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Rad. »

Przesluchalem sobie ten występ i tak się zastanawiam, czy Edycie już całkiem jedynie kasa w głowie, że nawet nie chce jej się przygotować do występu, więc blazni się na scenie, ale chociaż solidnie zapłacą, czy to ogromny problem z pamięcią i głosem nad którym nie umie zapanować pomimo prób?

Btw. Wicie się twarzą w okolicy krocza tancerza między przejściem z YH do OG też dobre... A kilka dni wcześniej śpiewała psalm i kolędy w kosciele :D
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Flux »

Znamienne jest to, że Edyta nie była namaszczona na największą gwiazdę imprezy. Brakowało jej w spotach, nie podgrzewano specjalnie atmosfery przed jej występem, miała tylko jedno wejście i jedną kreację, nie występowała też o północy otwierając kolejny rok. Zapowiedziano ją co prawda jako światową gwiazdę prosto z LA, ale jej światowość jest jeszcze śmieszniejsza niż te wszystkie Modern Talking, Boney M, Dr. Albany, Oceany czy jakieś laski śpiewające Abbę. Jakimś dziwnym trafem corocznie sylwestra spędzają w Polsce :lol3: Nie dość, że występ Górniak nieprzygotowany, to nawet pozdrowienia noworoczne oszczędne (ale to akurat zaleta w przypadku Złotoustej). Widać kontrakt opiewał na niezadowalającą sumkę :PP
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: karen »

No właśnie chciałam o tym napisac w sumie co Flux-że Edyta tym razem nie była "namaszczona" jako nawiększa gwiazda imprezy- wiec skoro nie ona miała zamykac stary rok (jak w TVNie rok temu) czy otwierać Nowy to ma to w nosie-niech inni sie dwoja i troją-ona nie musi-wazne żeby kasa sie zgadzała ;-)
Dla mnie występ popodobny w odbiorze do tego z Wrocławia z 2014/15, wyszła zaśpiewała zeszła tyle... Nie ma co wiele wspominac było mineło- chociaż dwa lata temu to wspominali przymałe legginsy-tym razem nie nawet ani zachwytów ani krytyki wyglądem Edzi na portalach ;) Przemknęła prawie niezauważona , jak wielu innych zresztą, i nie wierze też w rekordowe stawki-bo jakby dali jej rekordowa stawke-to włsnie by promowali jej nazwiskiem -coś za coś...

Ray ciesz sie że nie widziałeś występu Anity-bo ja widziałam i załuje-nawet fałszem sie tego nie da nazwać-zwłaszcza jeśli chodzi o "Wszysko sie moze zdarzyc" do tego Anita została olana przez publiczość-znajoma która tam była mówi ze Anita wyszła na scene-tłumy zaczeły wychodzić . W Tv natomiast zapowiedz Anity cisza-zero braw, skończyła to samo...
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: dorota »

karen pisze:Ray ciesz sie że nie widziałeś występu Anity-bo ja widziałam i załuje-nawet fałszem sie tego nie da nazwać-zwłaszcza jeśli chodzi o "Wszysko sie moze zdarzyc" do tego Anita została olana przez publiczość-znajoma która tam była mówi ze Anita wyszła na scene-tłumy zaczeły wychodzić . W Tv natomiast zapowiedz Anity cisza-zero braw, skończyła to samo...
a gdzie śpiewała Anita? bo tego też nie ma w mediach, jej występu

Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
karen pisze: i nie wierze też w rekordowe stawki-bo jakby dali jej rekordowa stawke-to włsnie by promowali jej nazwiskiem -coś za coś...

tez tak mi się wydaje ...... na pewno nie za 5min na scenie i to w zasadzie cichaczem ...
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: DeathlySilence »

Sylwestrowe "wystąpienie" to wisienka na muzycznym torcie od Edyty Górniak... z tym, że cukierniczy wypiek jest atrapą ze styropianu, a na jego szczycie owoc z wosku.

Jedyne akceptowalne wytłumaczenie dla takiego "śpiewanie" to ucisk na przeponę. :bobas:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: dorota »

właśnie oglądam jej występy sylwestrowe z ostatnich lat, to juz 2014 z aferą boczkową był lepszy niż ten ostatni nieszczęsny Sylwek .... :roll:

Dodano po 12 minutach 27 sekundach:
nie ma co się podniecać, było minęło...

najważniejsze, że Edyta jest zadowolona z występu :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Michael »

Muszę przyznać, że występ Edyty w porównaniu z amatorszczyzną, jaką odwaliła Mariah w Nowym Jorku i tak był znośny. Sęk w tym, że Mariah w latach świetności ciężko pracowała, więc siłą rzeczy głos na prawo odmawiać jej czasami posłuszeństwa po tylu latach koncertowania. Natomiast tego chaosu na scenie podczas występu Mariah usprawiedliwić się nie da. Ona była totalnie nieprzygotowana do występu lub pijana (???)
Edyta jednak nie zaliczyła nigdy takiej wpadki z playbackiem.
Ostatnio zmieniony 02 sty 2017, 20:58 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ