Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: spot_me »

Moglo byc znacznie gorzej. Nie dosc, ze powstrzymala sie od kazania - nie wymienila ani razu slowa 'modlitwa', 'anioly', 'Bog', to jeszcze w dodatku byla w pewnym momencie tak frywolna jak nigdy wczesniej wykonujac w przejsciu z jednego utworu do drugiego 'SLUT DROP' w polaczeniu ze 'SLUT SANDWICH' :ha: :shock:
Ale jesli prawda jest, ze dostala najwieksza gaze ze wszystkich gwiazd Sylwestra z TvPis za te 6 minut odgrzewanego kotleta to jest to maksymalne przegiecie i nic dziwnego ze ma nadal o sobie tak wielkie mniemanie.
Jesli jej nowe zycie w USA nie przyniesie szybko nowej plyty we wspolpracy z kims topowej polki, tzn ze jestesmy swiadkami konca kariery Gorniak. Stany, ktorymi sie tak zachwyca moga sie okazac gwozdziem do trumny jej kariery, a ewentualny powrot do PL z niczym oznaczac bedzie 'walk of shame'.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Michael »

karen pisze:O ludu ktos słyszy wystep Anity? Aż mi jej szkoda....
Słyszałem...był fatalny, nawet jak na nią :roll:, bo wybitną wokalistką to ona nigdy nie była.
ray pisze:Przyjechała do nas z Los Angeles i zaśpiewała 2 piosenki po angielsku...
Mnie rozbawiła zapowiedź Edyty jako gwiazdy, która przyjechała zza granicy :lol3:. Ale cóż, skoro nie potrafiła wykorzystać w przeszłości szansy na światową sławę, to dzisiaj może jedynie w taki sposób stwarzać pozory bycia światową gwiazdą :lol:. Ludzie, którzy na co dzień nie interesują się jej życiem to łykną.
Pozdrowienie wszystkich Polaków było przekomiczne :ha:. Czy to oznacza, że Polek nie chciała pozdrowić? :lol:
Wystarczyło powiedzieć po prostu: pozdrawiam wszystkich.
spot_me pisze:w pewnym momencie tak frywolna jak nigdy wczesniej
Nawet Doda była bardziej ubrana niż Edyty i wystąpiła po bożemu, wg zaleceń Kurskiego :lol:.
spot_me pisze:Jesli jej nowe zycie w USA nie przyniesie szybko nowej plyty we wspolpracy z kims topowej polki, tzn ze jestesmy swiadkami konca kariery Gorniak
Ona i tak będzie musiała wrócić za jakiś czas do Polski, bo prawdopodobnie w USA żyje z oszczędności, skoro nic tam nie robi zawodowo, a życie za dolary, kiedy zarabia się w złotych pewnie do tanich nie należy.
Ostatnio zmieniony 01 sty 2017, 16:18 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Margaret »

Górniak zaśpiewała tylko YH i cover Rihanny :?:
Obejrzałam .... co za wstyd ... to był najgorszy jej sylwester w dorobku. Ani wokalnie, ani wizerunkowo, ani tekstowo - jednym SŁOWEM WSTYD ....

Po tym wystąpieniu, po zaśpiewaniu boję się o jej dalszą karierę, to wszystko zbliża się dna ...
Z całego serca szkoda mi Górniak, ale nie potrafię jej pomóc ... Szkoda mi jej ... :beczy: :beczy: :beczy:
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: kamil87 »

przesadzacie z tą porażką, to że myliła tekst to u Edyty normalne, akurat w czasie jej występu był pokaz fajerwerków i :edi: się rozproszyła. Wg mnie nie ma wstydu, #CIACH# też nie urywa. Wiadomo od Edyty wymagamy perfekcji, a ostatnio z tym różnie. Edi niestety ma problem ze skupieniem, a taki koncert temu nie sprzyja.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Marrcino »

Występ Edyty niestety nie powalił. Ani fryzura, ani strój, ani wykonanie. Wszystko na odwal. Czemu tylko 2 utwory? Ehhh (coprawda nie było takiej porażki jak Mariah Carey w NY)
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: patrix2012 »

Powiem wam tak, jestem fanem Dody, ale lubię też Edytę. Ostatnio pomyślałem, że tutaj wejdę, podglądnę zachowania innych fanów i powiem szczerze - nie miałem pojęcia, w jakim stanie jest kariera Górniak. Do niedawna wydawało mi się, że my (mam na myśli fanclub Dody - ja jestem z doda-music.com) mamy pod górkę z naszą idolka, no ale to co dostrzegłem tutaj, zupełnie zmieniło moje zdanie. Właściwie z tego co wy tutaj piszecie, to kariera Górniak jest w zdecydowanie bardziej martwym punkcie niż kariera Dody. Jeżeli Edyta nie wydaje płyt, piosenek, nie kręci teledysków, koncertów od jakiegoś czasu ZNOWU nie gra - mówię o takich zwykłych - koncertów, no to przepraszam, ale gorzej być już nie może. Od czasu Eurowizji Edyta nie robi totalnie NIC, ale to NIC. I nie mówię wam tego po to by was zdołować, ale po to, by poprzeć wasze racje - bo wydaje wam się - z tego co zrozumiałem - że jest źle. Zatem ja mówię - jest bardzo źle.
Ale życzę wam powodzenia - my jako fani Dody też mieliśmy kilka takich chwil ,,grozy", choć co prawda nie do takiego stopnia jak Edyta, to jednak cali wyszliśmy z opresji. I na 2017 życzę wam dużo cierpliwości do waszej idolki, bo coś mi się zdaje, że może być bardzo potrzebna.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: dorota »

a mój znajomy jest zdruzgotany, bo uwaza,że Eda poleciała z playbacku bo słyszał "chórki" z taśmy ...

a ja mu na to, że gdyby to była taśma, to wypadłaby dużo lepiej :D

Dodano po 21 minutach 31 sekundach:
no dobra, obejrzałam ten nieszczęsny występ jeszcze raz na spokojnie i jest jeszcze gorzej niż przypuszczałam ...

właściwie to ona zaśpiewała po fragmencie z piosenek ...Rihanna skopała na maksa, jak Krzysiu zauważył, równie dobrze mogło nie być tego występu...

odwaliła chałę ... wiecie dlaczego wylądowała w TVP? bo w TVN czy w Polsacie kazaliby jej śpiewać z 2-3 razy na scenie,a taką chałturę mogła odwalić tylko w TVP ..

zresztą całkowite pomijanie jej w zapowiedziach też daje wiele do myślenia ...

obstawiam, że w tym roku Dziwa sprowadzi się z powrotem do Polski, gdy kasiorka zacznie się kończyć, a kontrakty w PL na jej osobę też nie będą spływały drzwiami i oknami, do tego gdy odwala taki chłam na scenie ...przeciez ona nie ma managera wiec kto dba o jej karierę w PL, która daje jej jedyne źrodło utrzymania?
wieczorek?

a już widzę jak to wszyscy wydzwaniają do niej do USA :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

oj Edka Edka .... przechytrzyłaś tym razem .....

jak TY masz tak śpiewać kobieto, to lepiej sobie odpuść .... nie jesteś Mariah , która jednak ma na swoim koncie lata cięzkiej pracy i która teraz także kompromituje się , ale jej wolno ...

btw. wydaje mi sie,ze najwięcej uwagi, jak zwykle zresztą, Edyta przyłożyła do wyglądu a nie do śpiewu :facepalm:


ps.... doda nie zrobiła na mnie wrazenie, ona przefarbowała kłaki czy peruka?
Ewa Farna <3
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: ANETA »

Nie czekałam na ten występ bo mi się nigdy jej sylwestrowe występy nie podobają. Jednak mnie zawołali, że Edyta spiewa więc przyszłam :-) I wielkie rozczarowanie już po pierwszych dźwiękach. Wstyd mi było za nią. Może dla przeciętnego słuchacza zaspiewała OK, dla mnie żenada. Słychać, że nie śpiewa, że ma w nosie muzykę, że otwiera usta tylko dla kasy. Zero pasji w tym co robi. Rozumiem, że to Sylwek i każdy tam był dla pieniędzy ale ona tak ma od wielu lat. Kurde, Martyniuk śpiewał czyściej od niej :x
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Robik »

Repertuaru nie będę komentować, bo nie ma czego.
Jeśli chodzi o kreację, to jestem na tak i na nie. Na plus to to, że pokazała swoje piękne, zgrabne, długie nogi :), na minus niestety odsłoniła swój nie najjędrniejszy biust :? .
Fryzura wystrzałowa, taka Sylwestrowa i nareszcie włosy zasłoniły całą głowę. I niech tak zostanie już na zawsze :).
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: karen »

A mi sie najbardziej podoba jak Edzia przy refrenie w YH zawsze krzyczy WSZYSCY, ona naprawde zyje w swiadomosci ze to wielki hit i WSZYSCY go znają ;-)
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Wojtuś »

Dla mnie ten występ był po prostu przeciętny. Wyglądała ładnie, pomylony tekst mnie nie rusza bo ona tak zawsze a przeciętny słuchacz i tak tego nie wyłapał. Niestety najgorszy występ tego wieczoru to Anita Lipnicka, chyba nawet dziecko w podstawówce z przeciętnym głosem zaśpiewało by to lepiej.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: endeven »

Nie wiem o co to halo. Było zwyczajnie, wokal ok, wygląd ok. po prostu krótko i ciągle to samo. Wrażenie, że profesjonalizm był na odwal to nie pierwszyzna u naszej gwiazdy. Tnie koszty, jak leci. We wszystkim, w myśleniu o sobie i swoim wizerunku również. Rok 2016 był najgorszym rokiem w jej karierze chyba, bo to już nie jest kariera, jeśli codziennością jest niespełnianie wszystkich obietnic i odbębnianie amatorszczyzny, która wystaje jak słoma z butów w każdym aspekcie jej obecnej działąlności. Jak to o niej świadczy, jeśli kolesie i znajomkowie asystenta z plotkarskich portali to jedyne na co ją stać, by tuszować swoje zagubienie i pogrążanie się. To nie sylwestrowy występ był dramatyczny. To 2016 rok jest jedną wielką czarną dziurą w przypadku Idita Gorniak. a sam sylwestrowy występ, jakich wiele ma na koncie. Nic nowego.

Nie powiedziałbym, że w YH pomyliła tekst, bo przeciez nie było drugiej zwrotki. Edyta zrobiła dwie zwrotki w jednej :lol3: Może Rihannę zna tylko z tego fragmentu z Tak to leciało??
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: Flux »

Chciałbym zaznaczyć, że choć występ nie należał do szczególnie udanych, to zabawne że cover Rihanny brzmiał w jej wykonaniu zdecydowanie lepiej niż własna piosenka. Your high zupełnie bez polotu i energii. Królowa coverów. Z jednej strony duma nie pozwala się przyznać, że nie ma nic własnego do zaoferowania po tylu latach, z drugiej lenistwo bierze górę. Zapowiedź gwiazdy z najdalszego zakątku globu ("ile się leci z LA, ktoś wie?") również komiczna. No cóż, więcej już chyba nie powinniśmy po Górniak oczekiwać ;) Fani i tak napiszą, że nadal jest lepsza od babci Maryli czy wywłoki Dody :lol3:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: IgaAga »

Jak zwykle światowa gwiazda z zapowiedzi i krajowa klapa. Nie wiem jak można zaśpiewać remix dwóch piosenek za tak duże pieniądze. Chyba,że gaża była dużo mniejsza. Nawet jeśli to i tak wstyd jak na taką wokalistkę. Miała być przecież mikołajem, zrekompensowć brak koncertu w Warszawie i jak zwykle zero, czyli jak zwykle kasa, kasa, kasa a fan w D.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sylwester 2016/17 z Edytą TVP2

Post autor: MacLean »

Odbieram ją coraz gorzej. Kiedyś potrafiła uciąć wszelkie pretensje i zawstydzić krytyków jednym fenomenalnym występem. Ten czas minął. Chlip. Szkoda.
ODPOWIEDZ