TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
IgaAga
If I give myself (up) to you
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Postautor: IgaAga » 22 sie 2017, 19:14

Na facebooku artystki większość negatywnych komentarzy została usunięta jak zawsze. Ma się podobać i koniec to ja DIVA.

Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On

Postautor: witcher » 23 sie 2017, 22:05

"Wicked Game" magiczne. Znakomita aranżacja + ciekawa interpretacja Edyty. Podobało się. "Without you" dużo mniej, pogubiła się na końcu. Sam wybór piosenki chybiony, ale pewnie chciała się z nią zmierzyć. Wybór własnego repertuaru byłby chyba bardziej na miejscu. Ewentualnie klasyk w stylu "Kasztanów" i znów rzuciłaby Sopot na kolana. Stało się inaczej, ale może to i lepiej? Miejmy nadzieję, że coś to Edycie uświadomi (tak samo jak negatywne komentarze na facebooku i na forum).

Awatar użytkownika
rav33
Niebo to my
Niebo to my
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell

Postautor: rav33 » 23 sie 2017, 23:01

* Wicked Game" - wieje nudą przez 3/4 piosenki, flegmatycznie, bez napięcia, ale z zadęciem - po co? nie wiem... końcówka lepsza, ale kto do tego czasu wytrzyma...
* "Without you" - bez pomysłu, wokalne duszenie kota... 3 min.? jak w takim czasie zbudować napięcie bez głosu, wyglądu i festiwalowej aranżacji?

Jedno z gorszych wystąpień divy. widać, że to była chałtura. Kiedyś, piszę o początkach, przykładała choć uwagę do wyglądu. Nie było pomyłek. Teraz to jakaś popierdółka ówczesnej Edzi... I lepiej już raczej nie będzie, choć pewnie zdarzy jej się zaskoczyć, to przyzwyczaiła się już do bylejakości. Szkoda.

Bratnik
Make it happen
Make it happen

Postautor: Bratnik » 24 sie 2017, 21:25

Czy ma ktoś może mp3 tych wykonań ? byłbym bardzo wdzięczny :)

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Lunatique
Lunatique
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 25 sie 2017, 1:26

Każda wielka gwiazda kiedyś obniża loty, szkoda tylko, że Edyta nigdy wielką gwiazdą nie była.

alanjopek
Hope for us
Hope for us
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: -

Postautor: alanjopek » 28 sie 2017, 16:25

Uważam, że wykonanie pierwszego utworu było naprawdę dobre, moim zdaniem zbudowała napięcie i pięknie zinterpretowała ta piosenkę po swojemu, ,,tak po edytowanemu'' :ha:

Niestety już drugie wykonanie mnie nie przekonało.

Uważam, że nie wyglądała najlepiej, ale również nie najgorzej.

Nie podobała mi się ta cała otoczka typu ,, Przyjechała Wielka Gwiazda z LA i będzie płacz i ciary..". Edyta 4 lata temu potrafiła wyjść na scenie rowniez w Operze Leśnej i zaśpiewać tak jak nikt The power of Love, zaskoczyć bo nie bylo większych oczekiwań - zaskoczyła, a teraz tą calą szopką porostu z góry skazała na niepowodzenie, bo każdy z nas kiedy dowiedział sie o utworze Mariach, miał własna wizję, oczekiwania że Edyta da takie góry ze ho ho, że zaśpiewa ten utwór lepiej niż Mariach, że wyjdzie w pięknej kreacji i pociśnie głosem każdego tam, że potem będzie można śmiało powiedzieć ze Królowa powróciła.

Ogolnie mam wrażenie że Edyta omija od kilku lat Polsat z daleka, bo przy Ninie Ternertiew nie może sobie pozwolić i robić z organizatorami co che, jak z każdą inną stacją...

Jubileusz XX lecia w Sopocie z Polsatem, a Juibleusz po pełnym ,,wyzwoleniu'' z TVP1 w Opolu.
Występy sylwestrowe w Polsacie, a choćby ostatni występ sylwestrowy w TVN.
Myślę, ze Nina nigdy nie zgodziłaby się na taki a nie inny dobór repertuaru przez Edytę jaki ona dobiera w ostatnich latach. Powiedzmy sobie szczerze, od czasów Teraz tu, czy To nie tak jak myślisz nie nagrała żadnego sensownego przeboju, którzy by Polacy znali poza fanami.

IgaAga
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one

Postautor: IgaAga » 28 sie 2017, 17:01

Z dustplasticami dwa utwory i grateful były całkiem przyzwoite zabrakło promocji i teledysków.

Awatar użytkownika
Marek
Mały Edzik
Mały Edzik
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Skontaktuj się:

Postautor: Marek » 01 wrz 2017, 20:54

Może ktoś podesłać mp3 w dobrej jakości z występu?

Bratnik
Make it happen
Make it happen

Postautor: Bratnik » 03 wrz 2017, 16:18

Również przyłączam się do prośby.

Awatar użytkownika
Nuklodem
Moderator
Moderator
Ulubiona piosenka: Litania

Postautor: Nuklodem » 21 wrz 2017, 22:07

Po czasie, bardzo często wracam do "Wicked Game". początek mógłby być bardziej pewny, ale słuchając na słuchawkach spokojnie, brzmi to cudownie, te falseciki i ostatnia fraza piosenki są genialne.
Jednak uważam, że jeśli chciała zaśpiewa tę piosenkę, to mógła to zrobić na koncercie jako preznet dla fanów i ich oczarować.
Niestety "Without You", nie zagościło u mnie na dłużej, choć początek jest bajecznie piękny, to refren oraz brak drugiej zwrotki odebrały cała przyjemność z dalszego odbioru.

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Lunatique
Lunatique
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 21 wrz 2017, 23:52

Jakby zaśpiewała w Sopocie jeszcze Kasztany na przykład, to bardziej podobałby mi się ten występ (nie tyle wokalnie, co całokształt) niż opolski - może jestem dziwny, ale tak. Chociaż oba wystepy były przyzwoite, gdyby pominąć otoczkę całej aktywności EG w ostatnich latach, która utrudnia mi pozytywny odbiór jej kolejnych działań.

Wróć do „Koncerty”