TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: IgaAga »

Na facebooku artystki większość negatywnych komentarzy została usunięta jak zawsze. Ma się podobać i koniec to ja DIVA.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: witcher »

"Wicked Game" magiczne. Znakomita aranżacja + ciekawa interpretacja Edyty. Podobało się. "Without you" dużo mniej, pogubiła się na końcu. Sam wybór piosenki chybiony, ale pewnie chciała się z nią zmierzyć. Wybór własnego repertuaru byłby chyba bardziej na miejscu. Ewentualnie klasyk w stylu "Kasztanów" i znów rzuciłaby Sopot na kolana. Stało się inaczej, ale może to i lepiej? Miejmy nadzieję, że coś to Edycie uświadomi (tak samo jak negatywne komentarze na facebooku i na forum).
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: rav33 »

* Wicked Game" - wieje nudą przez 3/4 piosenki, flegmatycznie, bez napięcia, ale z zadęciem - po co? nie wiem... końcówka lepsza, ale kto do tego czasu wytrzyma...
* "Without you" - bez pomysłu, wokalne duszenie kota... 3 min.? jak w takim czasie zbudować napięcie bez głosu, wyglądu i festiwalowej aranżacji?

Jedno z gorszych wystąpień divy. widać, że to była chałtura. Kiedyś, piszę o początkach, przykładała choć uwagę do wyglądu. Nie było pomyłek. Teraz to jakaś popierdółka ówczesnej Edzi... I lepiej już raczej nie będzie, choć pewnie zdarzy jej się zaskoczyć, to przyzwyczaiła się już do bylejakości. Szkoda.
Bratnik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 202
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:05
Lokalizacja: Polska

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Bratnik »

Czy ma ktoś może mp3 tych wykonań ? byłbym bardzo wdzięczny :)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Kamui Shiro »

Każda wielka gwiazda kiedyś obniża loty, szkoda tylko, że Edyta nigdy wielką gwiazdą nie była.
alanjopek
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 sie 2017, 15:23
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Polska

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: alanjopek »

Uważam, że wykonanie pierwszego utworu było naprawdę dobre, moim zdaniem zbudowała napięcie i pięknie zinterpretowała ta piosenkę po swojemu, ,,tak po edytowanemu'' :ha:

Niestety już drugie wykonanie mnie nie przekonało.

Uważam, że nie wyglądała najlepiej, ale również nie najgorzej.

Nie podobała mi się ta cała otoczka typu ,, Przyjechała Wielka Gwiazda z LA i będzie płacz i ciary..". Edyta 4 lata temu potrafiła wyjść na scenie rowniez w Operze Leśnej i zaśpiewać tak jak nikt The power of Love, zaskoczyć bo nie bylo większych oczekiwań - zaskoczyła, a teraz tą calą szopką porostu z góry skazała na niepowodzenie, bo każdy z nas kiedy dowiedział sie o utworze Mariach, miał własna wizję, oczekiwania że Edyta da takie góry ze ho ho, że zaśpiewa ten utwór lepiej niż Mariach, że wyjdzie w pięknej kreacji i pociśnie głosem każdego tam, że potem będzie można śmiało powiedzieć ze Królowa powróciła.

Ogolnie mam wrażenie że Edyta omija od kilku lat Polsat z daleka, bo przy Ninie Ternertiew nie może sobie pozwolić i robić z organizatorami co che, jak z każdą inną stacją...

Jubileusz XX lecia w Sopocie z Polsatem, a Juibleusz po pełnym ,,wyzwoleniu'' z TVP1 w Opolu.
Występy sylwestrowe w Polsacie, a choćby ostatni występ sylwestrowy w TVN.
Myślę, ze Nina nigdy nie zgodziłaby się na taki a nie inny dobór repertuaru przez Edytę jaki ona dobiera w ostatnich latach. Powiedzmy sobie szczerze, od czasów Teraz tu, czy To nie tak jak myślisz nie nagrała żadnego sensownego przeboju, którzy by Polacy znali poza fanami.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: IgaAga »

Z dustplasticami dwa utwory i grateful były całkiem przyzwoite zabrakło promocji i teledysków.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Marek »

Może ktoś podesłać mp3 w dobrej jakości z występu?
Bratnik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 202
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:05
Lokalizacja: Polska

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Bratnik »

Również przyłączam się do prośby.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Nuklodem »

Po czasie, bardzo często wracam do "Wicked Game". początek mógłby być bardziej pewny, ale słuchając na słuchawkach spokojnie, brzmi to cudownie, te falseciki i ostatnia fraza piosenki są genialne.
Jednak uważam, że jeśli chciała zaśpiewa tę piosenkę, to mógła to zrobić na koncercie jako preznet dla fanów i ich oczarować.
Niestety "Without You", nie zagościło u mnie na dłużej, choć początek jest bajecznie piękny, to refren oraz brak drugiej zwrotki odebrały cała przyjemność z dalszego odbioru.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Kamui Shiro »

Jakby zaśpiewała w Sopocie jeszcze Kasztany na przykład, to bardziej podobałby mi się ten występ (nie tyle wokalnie, co całokształt) niż opolski - może jestem dziwny, ale tak. Chociaż oba wystepy były przyzwoite, gdyby pominąć otoczkę całej aktywności EG w ostatnich latach, która utrudnia mi pozytywny odbiór jej kolejnych działań.
ODPOWIEDZ