TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Bob »

matkooo!!!suwak w spodniach :beczy:
Awatar użytkownika
optymista
The story so far
The story so far
Posty: 532
Rejestracja: 21 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: wawa

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: optymista »

pilsner pisze: NAprawdę żal patrzeć, jak ona trwoni swój OGROMNY talent od lat.
Marnować talent można jak się ma 20, albo 30 lat. Ona ma już 45 na karku i to jest już końcówka, szkoda, że w kiepskim wydaniu. Nie ma już czasu na poprawę, a drugą babcią Madonną raczej nie zostanie....
karen pisze:Ale czy to ważne co zaśpiewała i jak ? dzisiaj sie liczy ze portale jeden po drugim odnotowały jej obecność na ściankach; No nie oszukujmy sie...
Czułości na ściance: Edyta przytula Allanka po festiwalu w Sopocie (ZDJĘCIA)
http://www.pudelek.pl/artykul/115578/cz ... e_zdjecia/
Masakra te zdjęcia i szkoda dzieciaka, którego pcha na medialny świecznik wystawiając na bezlitosną krytykę.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Robik »

Faktycznie wizualnie szału nie było :shock: . Beznadziejny strój, a fryzura jakby dopiero co wróciła z robienia balotów na Dożynki. Tylko słomy wystającej z włosów brakowało :D.
Co do strony fonicznej, to jedynie nie podobał mi się aranż do "Without you", zbyt ubogi. Takie śpiewanie tylko przy fortepianie nadaje się na kameralne uroczystości, albo na rodzinne spotkania. Wokalnie było czysto, Edyta stopniowała emocje, zaśpiewała oryginalnie po swojemu - jestem usatysfakcjonowany :).
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: KrzysiekF »

A wystarczyło powiedzieć Kochani za chwilę jesień zapuka... I zaśpiewać Kasztany.

Sopot jej. Piosenka odspiewana przez publikę.

Ale co tam Ameryka przyjechała:)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Bob »

KrzysiekF pisze:A wystarczyło powiedzieć Kochani za chwilę jesień zapuka... I zaśpiewać Kasztany.

Sopot jej. Piosenka odspiewana przez publikę.

Ale co tam Ameryka przyjechała:)
Kasztany,NPW,NWI,WYCTM...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Piter »

Czy Alana też ubiera ta pani od JoS? Kto mu te bryle dobrał?
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: KrzysiekF »

Piter pisze:Czy Alana też ubiera ta pani od JoS? Kto mu te bryle dobrał?
Dokładnie. To nie jest forum o Allanie. Ale ktoś robi mu krzywdę.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: IgaAga »

Edyta ma tyle ładnych piosenek Coming back to love, nie zapomnij , when you come back to love, to tylko niektóre nie wiem czemu nie śpiewa swoich utworów. Nie umie porwać publiczności. zapomniała, że śpiewa dla Polaków, nawet w samochodzie do Allana mówi po angielsku, dziecko wystawia na ścianki i myśli, że to takie światowe. Myśli, że jak zaśpiewa cover to jest światowo. Nawet na swoim ista wstawia zdjęcie EG prosto z LA, tak jej to wszystko imponuje. Niesamowita światowa gwiazda. Pierwszy raz chciało mi się płakać jak śpiewała. Dla mnie była speszona jak w preselekcjach do Eurowizji. Jak dla mnie za dużo wywiadów, ustawek, mądrości życiowych, tzw.szczęścia , a za mało śpiewania, pracy nad głosem i estrady. :( :!:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: karen »

Warto dodać ze ona jedna jedyna wczoraj ze sceny właziła w tyłek Perzynie i TVNowi ;-)
Także jeśli koszty się zwrócą i TVN postanowi za rok dalej kontynuować współprace z Perzyną Edzia sobie udział już zapewniła :PP
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Marek »

No cóż! Wokal mi się nawet podobał (powiedzmy) ale jak ona się ubrała? Nigdy nie czepiałem się do jej ubioru ale czasami lepiej wyglądała na próbach niż wczoraj na festiwalu.
Przypomniał mi się występ Whitney w Sopocie ;)

Ma tyle pięknych swoich piosenek o miłości i wykonuje covery. Zresztą tak przerobione, że nawet nie można było zanucić. Miejscami tylko było słychać, że śpiewa ten, a nie inny utwór.

Nie oglądałem całego koncertu ale tych, co widziałem śpiewali swoje piosenki. Znane lub mniej znane ale swoje i dobrze ponieważ przy takiej publiczności tekst jest zapamiętywany i nawet jeśli teraz widownia nie śpiewa z artystą, to przy kolejnej masówce będzie już więcej ludzi śpiewać.... niektórym spodoba się mniej znany utwór i może nawet kupią płytę.

Pewnie i tak się mylimy, nie znamy się na "profesjonalizmie" 8)

P.s. a Allan z tymi okularami :shock: stylistę musi zmienić.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Sebuch »

No ok, "Ken Lii" może nie porwało, ale pierwszy wykon bardzo mi się podobał!

Całość przy akompaniamencie fortepianu i skupienie Edyty bardzo na plus. Strój na minus.

No i - o dziwo - z tekstem dała radę. :)
Awatar użytkownika
weronika7
Hope for us
Hope for us
Posty: 45
Rejestracja: 28 kwie 2015, 22:16
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Polska

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: weronika7 »

No bez przesady. :/ Moze i wykonania nie były jakieś zniewalające, ale też na pewno nie tragiczne. Wybrała piękne utwory i zgodnie z zapowiedzią zaskoczyła nas. Nikt się nie spodziewał Wicked games <3 Dla mnie było ładnie, wokalnie w porządku. Jedyna rzecz, której nie mogę przeboleć, to skracanie utworów do jednej zwrotki. Właśnie dzięki temu się buduje napięcie i gdyby zaśpiewała pełną wersję Without you to byłaby diametralna różnica. Brakowało mi tego pierwszego spokojnego refrenu. Ona już po pierwszej linijce od razu musiała dowalić głosem. :roll: To samo robi zresztą przy Listen i przy The power of love.
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: strzalka21 »

Myślę, że występ nie był aż tak tragiczny jak niektórzy piszą.

Tragiczne jest to, że Edyta wykonała dwa covery.

Nie rozumiem co się wydarzyło.

Brak już Edyty, która miażdżyła na scenie.

Myślę, że to nie problem zmieniającego się głosu.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Kamui Shiro »

Kurczaczek, smutno mi, nie obejrzałem występu Edzi, bo zmuszono mnie do wyjścia z domu wcześniej... a wczoraj dopiero co wróciłem z urlopu zagraniczonego i nie miałem pojęcia, że jest jakiś Sopot w tv i że Edzia będzie tam wyła. Są powtórki w tv?? (mam wielki sentyment do oglądania takich show w telewizji, nie w necie). Udało mi się załapać tylko na Kasię Stankiewicz i Kowalską (obie super), Szpaczysko, Margaret (to był playback? niemniej, jakoś tak sympatyczna mi się wydawała, po ludzku), ktoś tam jeszcze. Co do kreacji Edyty, moim zdaniem może nie zjawiskowa, ale fajna i na luzie, estetyczna, korzystna. Czemu nie? Jakoś mnie denerwuje wciskanie "diw" odruchowo w suknie do ziemi.

Co do faktu wykonania coverów na tle artystów śpiewajacych własny repertuar- cóż, Edi jest aktualnie na festynach od coverów i musimy się do tego przyzwyczaić, ale to faktycznie żałosne trochę.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: TOP of the TOP Sopot Festival 2017

Post autor: Grzegorz »

Jak dla mnie średnio Akurat Wicked Game jest ok to Without You nie lubię zbytnio w oryginale i w wykonaniu Edyty też. Jeśli chodzi o ubiór to też szału nie było. Nie sądzę żeby to była katastrofa ale ogólnie bez ochów i achów. Przyjechała, zaśpiewała i zarobiła. Bez rozczulania... :)
ODPOWIEDZ