Mocni w Biznesie 2017

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mocni w Biznesie 2017

Post autor: B@r »

ray pisze:Powiedziała też, że jest teraz na takim etapie, że nie wierzy w miłość między kobietą a mężczyzną (wierzy w przyjaźń, w zrozumienie, ale w miłość nie wierzy, ale jednocześnie życzy nam wszystkim poczucia, że jesteśmy kochani). To znaczy, że ona wcale nie wróciła do Williama - mimo że niedawno Bartosz Pańczyk pisał w "Fakcie", że Allanek godzi mamę z ukochanym.
Nic nie pisałem. Taki z Ciebie archiwista, a nie dostrzegłeś, że artykuł jest podpisany RF - http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/allan ... ak/90kf0tx
:)

Poza tym co ma piernik do wiatraka? Skoro już znowu jestem wywołany przed tablicę, to zaznaczę, że jedno nie wyklucza drugiego i słowo godzi nie oznacza pogodzić. 8P
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mocni w Biznesie 2017

Post autor: Dobi »

Jakie to przykre, że jedyne co nam pozostało po muzyce Edyty to oglądnięcie zdjęć jej kreacji. Przykre podwójnie bo jak ktoś pisał w temacie można było wejść na koncert wystarczyło się zarejestrować na stronie. Po co o tym pisać na swoim profilu na FB, lepiej zalinkować kolejny artykuł z zaprzyjaźnionego brukowca... :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Mocni w Biznesie 2017

Post autor: ray »

B@r pisze:Taki z Ciebie archiwista, a nie dostrzegłeś, że artykuł jest podpisany RF
Mimo wszystko i tak lepszy ze mnie archiwista niż z Ciebie dziennikarz. :)
W tym tygodniu napisałeś dla "Faktu" aż 3 artykuły o Edycie i w żadnym z nich nie ma nawet małej wzmianki na temat tego recitalu. W sumie nie dziwię się - czytelników "Faktu" nie interesuje muzyczna aktywność Edyty (nawet jeżeli jest tak znikoma), tylko jej życie prywatne i kolejne konflikty.

Wracając jeszcze do recitalu Edyty...
To nie był kameralny występ - na sali było obecnych około tysiąca osób. W pierwszym rzędzie siedzieli m.in.: Hanna Zdanowska, Henryka Bochniarz, Włodzimierz Cimoszewicz oraz marszałek województwa, Witold Stępień, który wręczył Edycie kwiaty. Byli też Joanna Skrzydlewska i Dariusz Joński.
Gala rozpoczęła się od pokazu mody Fabryki Rajstop Adrian, później przez godzinę Wellman i Prokop przedstawiali nominowanych i wręczali nagrody, i wreszcie, na koniec, zaśpiewała Edyta - wyszła na scenę chwilę po 21.00. Kto jak kto, ale Edyta umie kokietować publiczność - w pewnym momencie powiedziała: "Ale Państwo jesteście ładnie ubrani! To dla mnie?". :lol3: Na fortepianie grał Piotr Wrombel - fajnie, że chociaż z nim Diva jeszcze się nie pokłóciła (Wrombel był w zespole Edyty już w 2006). I były też wizualizacje - do To nie ja oczywiście z motylem. :) Kiedy Edyta skończyła śpiewać Kasztany, zeszła na chwilę do publiczności, zachęcając do wspólnego śpiewania. Wtedy przyjrzałem jej się z bliska - zauważyłem, że miała przyklejone rzęsy i grubą warstwę podkładu (twarz-maska), ale z drugiej strony to zrozumiałe, musiała przecież mieć makijaż sceniczny.
Ogólnie Edyta zrobiła naprawdę dobre wrażenie. To jest prawda, co ktoś tutaj kiedyś napisał, chyba Flux, że o ile Edyta nie kocha muzyki, o tyle muzyka kocha Edytę. Pamiętam, że siedząc tam, przeleciała mi przez głowę taka myśl, że w ciągu paru dni Górniak znowu coś odwali i to dobre wrażenie, które na mnie zrobiła, pójdzie się j*bać. I nie pomyliłem się. :PP
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Mocni w Biznesie 2017

Post autor: dorota »

ray pisze: Pamiętam, że siedząc tam, przeleciała mi przez głowę taka myśl, że w ciągu paru dni Górniak znowu coś odwali i to dobre wrażenie, które na mnie zrobiła, pójdzie się j*bać. I nie pomyliłem się. :PP
a co znowu zrobiła? bo ja nie w temacie ....
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Mocni w Biznesie 2017

Post autor: Margaret »

Wierząc w informacje podane na stronie dziennika łódzkiego, to recital Edyty kosztował 33,8 tysięcy zł
Ceni się Nasza Gwiazda, zważywszy na to, że zaśpiewała tylko 6 piosenek.
Kiedyś był artykuł, że za pełen koncert (11-12 piosenek) Edyta kasuje 40 tysięcy, tak więc występy Divy nadal są w cenie :)

Niestety nie mam wykupionej pełnej prenumeraty, więc nie wiem co napisane jest dalej, tym bardziej, że dopisali:
W dalszej części artykułu przeczytasz ile naprawdę kosztował występ Edyty Górniak na Europejskim Forum Gospodarczym.
Strzelam, że do tej kwoty doliczyli koszty hotelu i przelotu.

Link: http://plus.dzienniklodzki.pl/wiadomosc ... u,12626472
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Mocni w Biznesie 2017

Post autor: strzalka21 »

„Spekuluje się, że koszt był jeszcze wyższy” - to zdanie jest bardzo ważne. Łódź jest mała, wszędzie są znajomi - Edyta dostała za występ dużo więcej pieniędzy.
BTW przecież 30 tys. zł to nie jest nawet 10 tys. € czy $ :roll:
ODPOWIEDZ