Trasa Akustyczna 2018

Relacje z koncertów w ramach trasy "Akustycznie" (2018-2020).
ODPOWIEDZ
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: ray »

To, że Edyta powiedziała tak na Instagramie, nie znaczy, że faktycznie tak będzie.
Przecież powiedziała w telewizji, że na trasie "Love2Love" będzie Dotyk - i nie było ani razu.

Nie podoba mi się opinia, że ja i kilka innych osób narzekamy. My nie narzekamy, tylko wyrażamy pewne obawy, które wynikają z naszych dotychczasowych doświadczeń z Edytą i jej koncertami. :)
Chyba lepiej, że pojawiają się takie głosy, niż gdyby na jednej stronie znalazło się 15 postów z rzędu w stylu:
" <3 <3 <3 Ale super! :edi: Aniołku kochany, loffciam forever, do zobaczenia jesienią w pierwszym rzędzie, posyłam całuski, odpoczywaj Kochana, zbieraj siły i niech Allanek parzy Ci herbatę".
Pawel pisze:A na trasę love2love po ile były bilety? Pamięta ktoś zakres ?
Były tańsze. Na koncert w Łodzi w Atlas Arenie bilety były w cenach 60-150 zł, a teraz na koncert w Teatrze Wielkim są po 120-200 zł.
Zastanawiam się, czy Warszawa nie będzie jeszcze droższa. Przecież bilety na koncert na Torwarze były w trochę wyższych cenach niż na wcześniejsze koncerty "Love2Love".

Pudelek podaje, że w sumie wszystkich koncertów akustycznych ma być 18, czyli mają dojść jeszcze 3.

Cieszę się na tę trasę, gdybym się nie cieszył, tobym nie kupił od razu biletu. :) Edyta w takim wydaniu zawsze najbardziej mi się podobała. To mogą być naprawdę piękne koncerty... I oby takie były.
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: chicken1506 »

Ludziska, 70 zł to kosztowały w 1999 bilety i to chyba nie te pierwszej kategorii do sali kongresowej, a trochę realia ekonomiczne się od tamtego czasu w tym kraju zmieniły... Bilet do kina kosztuje ponad trzy dychy
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: ChristopherP »

chicken1506 pisze:Ludziska, 70 zł to kosztowały w 1999 bilety i to chyba nie te pierwszej kategorii do sali kongresowej, a trochę realia ekonomiczne się od tamtego czasu w tym kraju zmieniły... Bilet do kina kosztuje ponad trzy dychy
200 zł to BARDZO wysoka cena jak na koncert lokalnej gwiazdy.

Najdroższe bilety na Bajm są za 100 zł, na Varius Manx za około 100 zł, Ania Dąbrowska max. 120 zł, Chylińska 150 zł itd. Nawet Kayah nigdy nie dobiła do 200 zł.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Steffie »

Ja w sumie rozumiem ceny biletow, Edyta widzi siebie jako artystke najwyzszej klasy, stad ta cena. Wedlug mnie o wiele gorsze sa: brak regularnego koncertowania, tylko pojedyncze wystepy od czasu do czasu z kilkoma piosenkami, najlepiej w TV, na zasadzie chaltury, brak nowego repertuaru, niewielkie checi, zeby ten nowy repertuar sie pojawil, zaslanianie sie macierzynstwem, spedzanie czasu na rozrywkach albo bezproduktywnej pracy, mamienie fanow obietnicami, nierealizowanie zlozonych obietnic itd. itp. Gdzie jest ten slynny profesjonalizm?
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: mpjp »

Ja też ceny rozumiem za koncert takiej Gwiazdy jak Edyta. Niemniej czy sale nie sa za duże? Sala Ziemi w Poznaniu jest bardzo duza i obawiam się, ze przy tej cenie może nie zostać zapelniona...
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: baker »

3 przystanki na koncert Edyty! O taką Polskę walczyliśmy! ;)

Mam bilet, la la la...

Do zobaczenia w Krakowie!
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Steffie »

Tez juz mam bilety na jeden koncert i zastanawiam sie, czy isc na drugi, bo postawa Edyty do tego niestety nie zacheca. Nawet na Facebooku czy IG nie napisala na temat koncertow. A to powinien byc oficjalny i glowny kanal komunikacji.
mpjp pisze:Ja też ceny rozumiem za koncert takiej Gwiazdy jak Edyta. Niemniej czy sale nie sa za duże? Sala Ziemi w Poznaniu jest bardzo duza i obawiam się, ze przy tej cenie może nie zostać zapelniona...
Niektore obiekty sa duze, ale wydaje mi sie, ze oni nie beda chcieli wyprzedac calych sal. Nie wiem w takim razie, dlaczego porywaja sie na takie sale. Moze chodzi o akustyke, a moze jednak licza na to, ze sprzedadza jak najwiecej biletow. A moze ktos poszedl po rozum do glowy i beda chcieli zarejestrowac niektore koncerty?
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Wojtuś »

Edyta pewnie napisze coś o koncertach jak już będą wszystkie daty ustalone do końca bo na razie to podobno jeszcze nie wszystkie koncerty. Ja się bardzo cieszę na tą trasę i wydaje mi się, że bilety się sprzedadzą dobrze mimo sporych cen biletów.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Kamui Shiro »

ray pisze: Chyba żartujesz. Bajm będzie miał jesienią dużą trasę z okazji swojego 40-lecia i bilety są w cenach 79-99 zł - to są niewysokie ceny. A 200 zł za bilet to dużo. Pójdę na ten koncert Edyty sam, bo nikt z moich najbliższych nie wyda 200 zł na Edytę.
I też takie ceny powodują, że rosną oczekiwania - powinno być co najmniej 14-15 piosenek, kwartet smyczkowy i możliwość wzięcia autografu po koncercie.
Nie żartuję. 79zł to faktycznie skromna, standardowa cena za koncert polskiej dużej gwiazdy muzycznej. Jednak podobną (odrobinę mniejszą) kwotę co te 200zł za Edytę płaciłem za niedoszły do skutku opolski koncert Rodowicz - a myślę, że obie panie są w stanie zapewnić rozrywkę kulturalną na poziomie godnym takiej ceny. Za Rolling Stones za to zabuliłem kilka stów, więc nic mniej już nie wydaje mi się duże cenowo :lol: Edith jest rozkapryszoną narodową diwą deluxe numer jeden i musi dbać o swój status ;)

Zresztą, czy te 200zł to jest najniższa cena za koncert? Sprawdzałem, ale nie pamiętam. W innych miastach jest taniej, widocznie są jakieś powody, że Łódź tak drogo.

Nigdy bym nie kupował tak prędko tego biletu jak Ty, podejrzewam, że będą wolne miejsce do późna, a w międzyczasie mogą się pojawić i konkursy, i różne okazje... Ale skoro wolisz mieć pewność, to spoko.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Marrcino »

Jak dojdą Katowice - NOSPR to się zdecyduję. W innym wypadku raczej nie. I poczekam jeszcze jak tam Edyta z tekstami będzie stała, bo kolejnego niewypału jak koncert hbo nie zniosę :? w ogóle ona już mnie nie jara, kiedyś od razu kupiłbym bilet a dziś? :P
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Steffie »

Do nas juz przyszly bilety poleconym. :d
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: ray »

Do mnie też dzisiaj już przyszedł bilet. :)
Steffie pisze:Jestem pewna, ze czesc osob bedzie na kilku koncertach i beda jezdzic za Edyta po Polsce napaleni na koncerty i autografy :smile:
Też tak myślę. Kiedy była trasa "Love2Love", jedna z naszych forowiczek jeździła za Edytą po całej Polsce, chyba tylko na jednym koncercie jej nie było, i jeszcze bardzo dużo nagrała i wrzuciła na YouTube. :D
Teraz, przy mniejszych obiektach, nagrywanie całego koncertu już nie przejdzie. :(
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: niuto »

Teraz, przy mniejszych obiektach, nagrywanie całego koncertu już nie przejdzie. :(
I całe szczęście. Nie trawię na koncertach tego, że ludzie wyciągają ręce do góry i nagrywają zamiast cieszyć się muzyką i przy okazji przeszkadzają innym. Przecież YT jest pełen profesjonalnych nagrać występów Edyty, po co komu takie nagrania z telefonów? W filharmonii mam nadzieję będzie na poziomie :)
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: Marcin A. »

Bydgoszcz i Toruń- na pewno będę :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Trasa Akustyczna 2018

Post autor: DeathlySilence »

Ja z użytkownikiem Piter w Łodzi (30.10.2018). :D
Parter, rząd 7, miejsca 16, 17. :wink:
addar, możesz wykupić miejsce 15, obiecuję, że będę się zachowywać (czyt. nie obmacywać). :lol3:
ODPOWIEDZ