Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: vanity »

efka pisze:Dlaczego nikt nic nie pisze po koncercie?? tylko Aguss sie zlitowala i poinformowala, ze Edi 3razy bisowala, plakala, a atmosfera fantastyczna... Ale ja chce wiedziec wiecej :D
widocznie PC-tów z modemami nikt nie wziął ze sobą :P :D
atram
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:47
Lokalizacja: gliwice

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: atram »

dla tych, co już wstali;) na portalu 4lomża.pl jest juz relacja:)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: grzechoo »

atram pisze:dla tych, co już wstali;) na portalu 4lomża.pl jest juz relacja:)
Dzięki za info
atram
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:47
Lokalizacja: gliwice

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: atram »

nie ma za co;) trzeba jakos zaspokoić ciekawość, to szukam;)
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: radek »

mozesz podac link do ter relacji z wczorajszego koncertu? nie moge tego znalesc
Juz mam, przepraszam :grin:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: grzechoo »

A fotki są super :grin:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: DeathlySilence »

Cholerka, ale mnie skręca z zazdrości :wink: :P Musiało być w deche, ze zdjeć wynika, że publiczność dopisała i nie odstawiała takiej wiochy jak w Wa-wie ;) Tak trzymać...

No i utworki, których na razie oprócz koncertów płatnych nie można było usłyszec: 'I Feel Good' i chyba jakis nowy, bo nikt o nim nie wspominał - 'Sex Machin' :lol: Już sam tytuł...nie bedę kończyc :P

Już widze banana na twarzy Anety jak tu wpadnie i zda relacje, przygotowuje się na kilku stronicowa relacje :lol:
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Zajebista atmosfera jak to skuti powiedział przez przypa

Post autor: efka »

camey pisze:Cześć Wam kto nie był na tym koncercie niech mocno załuje ale była naparawde niezła JAZDA miła atmosfera normalnie az mi sie chciało wejsc na to scene do niej tak bardzo nas rozbudziła jestem fanem hip hopu oraz techno ale jak zobaczyłem ją na scenie to sie chyba odmieniłem na ta muzyke jako ona nam zaprezentowała naprawde była fantastyczna i polubiłem Ją.
To cudownie, że Edytka zyskuje nowych sympatyków jej muzyki, oby tak dalej :!: Już żałuję, że nie byłam na koncercie... :cry:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: ANETA »

Juz jestem :D HAHAH załujcie ze Was tam nie było !!!

Nie wiem od czego zacząc...moze od Stana Borysa - świetne głosisko mimo wieku i niezapomniana ,,Jaskółka" przy której chyba wiekszosc publicznosci się wzruszyła. Było zimno, obawiałam sie, że moze padać jak wyjdzie EDYTKA ale dzieki Bogu wszystko było ok.
Jak wyszedł na scenę mój SKARB to poczułam ze NIC WIĘCEJ do szczęscia mi nie jest potrzebne - Tylko Ona :wink: Stałam przy samej barierce wiec mogłam Ją podziwiac w całej okazałosci. Publicznosc przyjęła Ją nadzwyczaj miło, wszyscy krzyczęli ,,Edyta! Edyta! Edyta!" Nie pamiętam kolejnosci ale takie pisoenki zaspiewała:

Jak najdalej
No more drama
Can't say no
Linger
Nie prosze o wiecej
Sex Machine
I feel good (to pewnie z dedykacją dla ,,Faktu" :P )
Jestem Kobietą
Sleep with me
Anything
Szczesliwej drogi juz czas
Hunting high and low
i na bis znowu ,,Jak najdalej"

Głos Edytki był genialny, ,,góry" dawała takie wysokie i czyste ze dreszcze przeze mnie przechodziły. Ja zawsze jestem marudna pod tym wzgledem bo urzeka mnie tylko ,,idealizm wokalny" ale w tym występie nie mam się do czego przyczepic :wink: Wokalnie i wizualnie Edyta ma 6 ! Nie wiem czy był ktos z forum, byc moze ale ja nie znam Waszych twarzy wiec moze innym razem się poznamy. Wiem, że obok mnie stały takie widac wierne fanki, zwłaszcza jedna czarna, druga jasne, kręcone i długie. Ta czarna to niezła aparatka :wink: Jesli to ktoś z forum to napiszcie. Ja miałam biało-niebieską bluzkę na ramiączka, ciemne, związane włosy i uwielbienie dla Edyty w oczach :D :P Ubawiłam się gdy Darek i Klero tanczyli, a Skuter parodiował M. Wisniewskiego i wykonał taniec brzucha. Nie wiem jak wygladają ogólnie koncerty Edyty, ale ten był naprawde genialny. Wszystkim moim znajomym się podobał a kolezanka przy ,,Nie prosze o wiecej" i ,,Szczęsliwej drogi..." płakała :D To dobry znak hahaha :grin: Powiedziała ,,Nigdy wczesniej nie interesowałam sie Górniaczką ale jaka ona jest zajebista i taka wrazliwa" :D Wszyscy spiewali z Edytką, ja czekałam na Lunatigue ale niestety się nie doczekałam ...szkoda. Na koniec Edytka zeszła ze sceny do nas i dotykała reką wszystkich w pierwszym rzędzie, udało mi sie dotknąc jej bluzy !!! :P No i rozpływałam sie na Jej widok, była tak bliziutko :D Po koncercie poszłam za scenę z nadzieją ze moze Edytka wyjdzie do nas ale niestety ... Jak odjeżdżała samochodem to przesłałam Jej buziaka i Ona mi odpusciła i pomachała ! :grin: Bosko ! Normalnie mogłam biec za tym samochodem w nieskończoność :D Na koniec Edi odsłoniła szyberdach i w stylu wielkiej gwiazdy pomachała wszystkim. Ludzie odprowadzili Ją do samego końca, wiele osób nawet pobiegło za samochodem ale musieliby byc strusiem pędziwiatrem zeby go dogonic :grin: Myslałam ze wybuchnę płaczem jak odjezdżała ale się powstrzymywałam :wink:

Wszystko piękne ale najgorsze to ze padła mi bateria w aparacie i nie bedzie nawet jednego zdjęcia :sad: Jestem tak przez to cholernie zła ze zaraz sie ugryze w d... ale najwazniejsze są wspomnienia. KOCHAM CIĘ SKARBIE !!!! :grin:

A moje ,,straty" to : bolące gardło bo sie wydzierałam podczas koncertu i rece mnie bola od klaskania.
Cóż wiecej moge napsiac ...nie potrafiłabym zyc bez EDYTY GÓRNIAK :D Dzięki Ci Boże za Nią
Ostatnio zmieniony 17 lip 2005, 12:24 przez ANETA, łącznie zmieniany 1 raz.
atram
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:47
Lokalizacja: gliwice

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: atram »

dzieki Anetko za relację:)tylko pozazdrościć;)
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: karol »

Dzieki Anetko za piekna relacje ;) To takie mile uczucie,ze Wy wszyscy przezywacie na koncertach EDYTY GORNIAK to samo co ja,nie da sie tego opisac...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: ANETA »

Mi tez sie to bardzo podoba ze wszyscy kochamy ta sama osobę :grin: i gdy jestesmy blisko Edi wpadamy w jakis nieziemski trans :wink: Szkoda ze nie znam nikogo w Łozmy kto jest fanem Edi, wiem je napewno sa tacy bo Eytka na listach przebojów zazwyczaj jest dosyc wysoko i nawet jakis gosc kiedys dzwonił do Radia Łoma i mówił ze uwielbia Edytkę i jest jej wielkim fanem. Szkoda ze go nie znam, bo wy w wiekszosci sie znacie i razem jeździcie na koncerty, spotkania z Edytką a ja sama musze :?
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: Monika23 »

po fotkach widac,ze bylo rewelacyjnie :) nawet ochroniarze sie smieja :grin:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: Bob »

Dziś obejrzałem cały zarejestrowany materiał , niestety dzwięk jest fatalny, ale zawsze jakaś pamiątka pozostanie...
Ostatnio zmieniony 23 sie 2009, 13:51 przez Bob, łącznie zmieniany 3 razy.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert w ŁOMŻY 16.07.2005

Post autor: kinga »

Hehe, fotki świetne :grin: Aneta, dzieki za relacje ;) Fajne Edi buty miala na koncercie :grin:
ODPOWIEDZ