Fakt

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 640
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Fakt

Post autor: lena7 »

MacLean pisze:A owi "fani" mogliby ugryźć się w język
Po to sa fani by uzmyslawiac Artystce, ze cos robi zle. Gorsi sa ci co zawsze przyklaskuja. Akurat w tych ostatnich wpisach na fb widze zatroskanych i rozczarowanych, ale prawdziwych fanow.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: MacLean »

Jeśli fan to człowiek, który popada w histerię i niezwykle łatwo przychodzi mu sianie defetyzmu - masz rację.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 640
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Fakt

Post autor: lena7 »

MacLean pisze:Jeśli fan to człowiek, który popada w histerię i niezwykle łatwo przychodzi mu sianie defetyzmu
Zdecydownie generalizujesz. Kilkoro faktycznie przesadzilo ze znakami interpunkcyjnymi, ale wiele osob napisalo spokojnie, zaznaczajac, ze nadal jej kibicuja i nawet wskocza za nia w ogien, ale stanowczo twierdza, ze widza ze dzieje sie cos niedobrego z ich idolka, no i ze wystep byl bardzo slaby, zwlaszcza po wielkich zapewnieniach o tym ze to ''Wielkie'' Wembley, ze to poczatek ''maratonu'' i ze wczesniej tylko ''proby, proby, proby''. Okazalo sie, ze to byly proby ale kostiumow :D , bo :edi: pokazala sie jak na wybiegu zrzucajac futurystyczne plastikowe wdzianka (i to przy pomocy asystentki :lol3: )
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: Pawel »

Cyk, Cyk, Cyk, czekamy na coś w tym stylu

Kochani, skoro Wam się nie podoba, to zmieńcie idola, jest tak wielu ciekawych Artystów.
Pomimo szczerych chęci ogłaszam koniec maratonu już w drugim kwartale tego roku,
nie umiecie docenić mnie i nie szanujecie ciężkiej pracy muzyków z Dustplastic
w związku z tym ogłaszam, że odwołuję moją trasę koncertową a premierę płyty przekładam na inny jubileusz, może 30 lecie ? Kto wie
Całuję :edi:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: MacLean »

Ja natomiast uważam oba single za niezwykle energetyczne, nowoczesne i oczekuję całej płyty w tej stylistyce.
Wręcz nie mogę się doczekać, bo dzięki takiej muzyce Edyta daje coś do słuchania na co dzień, do dobrej zabawy.
A genialne ballady już były. I zapewniam, są w pamięci. Ale to muzyczne sacrum, dla którego trzeba zbudować klimat i skupić wyłącznie na tym. Tworzenie repertuaru "tła" daje ten atut, że można z diwą spędzić dzień, a nie tylko zapłakać, zadumać gdy zrobi się odpowiednio ciemno i klimatycznie :P
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 640
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Fakt

Post autor: lena7 »

Piosenkarka zapisała się na lekcje
http://www.fakt.pl/gwiazdy/edyta-gornia ... 46801.html
Ciekawe czy rzeczywiscie byla choc na jednej lekcji podczas ostatniego pobytu w NY, no bo prawie zawsze w tych newsach jakies ziarnko prawdy jest.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fakt

Post autor: endeven »

Pańczyk pisał, a to kumpel Wieczorka, więc pewnie jest to jakaś tam prawda.
Awatar użytkownika
Chmurnooka
Make it happen
Make it happen
Posty: 180
Rejestracja: 19 wrz 2011, 15:00
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: Chmurnooka »

Tu wychowała się Edyta Górniak
"Sąsiedzi Górniak: Taka Cyganeczka!"

http://www.fakt.pl/gwiazdy/tu-wychowala ... 51965.html
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: theshape »

pokropek
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 31 paź 2007, 19:09
Lokalizacja: ,,./

Re: Fakt

Post autor: pokropek »

Jak zwykle nie potrafi zaakceptować jakiejkolwiek krytyki. Przecież Rodowicz miała rację a Edyty koncert jubileuszowy tylko to potwierdził. Za chwilkę będzie skłócona z całym showbiznesem. No i ten przykład Kozidrak która niby jest damą i nie szokuje wyglądem i stylem ubierania. Nie szokuje a wręcz straszy.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fakt

Post autor: rav33 »

Edzia nie kpi i nie krytykuje młodszych koleżanek... Edzia daje tylko cenne rady :)
kurde ona myśli, że ludzie nie pamiętają!
durny troszku ten nasz Edward, jak jedna piosenka Dody :)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: MacLean »

rav33 pisze: kurde ona myśli, że ludzie nie pamiętają!
Sorry, ale wg mnie - "rozpamiętują". I przeinaczają.
Co innego poddać ocenie "durną" piosenkę, a co innego kręcić, że ktoś nie ma repertuaru. Chyba że Edyta miałaby go nie mieć w sensie braku przebojów typu "Dotyk". No ale w takim wypadku, Rodowicz skończyła się z Osiecką... Serwus Madonna RWPG :x
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fakt

Post autor: rav33 »

MacLeanie, tobie tez pamieć siadła :)

kilka razy atakowała Dodę, choćby u Wojewódzkiego, podczas JOŚia, krytykowała partnera Dody, u Majewskiego, w Brzegu chlapła, że Doda marzy o duecie z nią etc. i pewnie było tego więcej. nie pamiętam wszystkiego.

ba! Edyta sama prowokuje takie sytuacje, a Rodowicz o Edytę zwyczajnie zapytali...

poza tym Maryla nikogo nie obraziła, a co do durności piosenek, to teledysk i piosenka "co tylko chcesz" przebijają nawet Dodę :)

...więc nie przeinaczają, wciąz pamiętają :)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2015, 15:26 przez rav33, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Fakt

Post autor: Michael »

Przyganiał kocioł garnkowi :lol:. Przecież Edyta też niejednokrotnie krytykowała koleżanki z branży.
Ale faktem jest, że Rodowicz bredzi twierdząc, że Edyta nie ma co śpiewać. Jest mnóstwo ładnych piosenek w repertuarze Edyty, których ta (nie wiedzieć czemu) nigdy nie zaśpiewała na żywo. Co innego, gdyby Rodowicz powiedziała, że nie podobają się jej piosenki Edyty. Ma do tego prawo.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: MacLean »

rav33 pisze:
poza tym Maryla nikogo nie obraziła, a co do durności piosenek, to teledysk i piosenka "co tylko chcesz" przebijają nawet Dodę :)
Tak z pewnością... To tylko ocena fana-hejtera Edyty ;-)
ODPOWIEDZ