Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Pudelek...

Post autor: Michael »

Jeśli udział w tym dziecięcym show się potwierdzi, to dla mnie będzie to definitywny koniec Edyty Górniak - wokalistki. Przez 2 lata nie potrafi nagrać płyty, ale czas na pierdoły zawsze się znajdzie (kolekcja odzieży, jurorowanie itp.) :zly:.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Pudelek...

Post autor: Kamui Shiro »

Koniec moze dla fanow, ale dla ludzi ogolnie niekoniecznie... Na jej plyte chyba i tak nikt poza wami nie czeka, o czym swiadcza notowania ostatnich hitow. Za to jako pani celebrytka od teleturniejow muzycznych i skandalikow w mediach sprawdzi sie zawsze, zas na promowanie dzieciakow jest boom. Widze to. Sama jest matka dzieciaka, o ktorego rzekomych talentach zaczelo sie mowic - wyczuwam dobry material na lans.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Pudelek...

Post autor: Piter »

Michael pisze:Jeśli udział w tym dziecięcym show się potwierdzi, to dla mnie będzie to definitywny koniec Edyty Górniak - wokalistki. Przez 2 lata nie potrafi nagrać płyty, ale czas na pierdoły zawsze się znajdzie (kolekcja odzieży, jurorowanie itp.) :zly:.
$$$ blink blink
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Pudelek...

Post autor: KrzysiekF »

Format tego nowego show stworzył Marcin Perzyna...
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Pudelek...

Post autor: Marrcino »

Nasza diva znowu przeżyła koszmar ;( Właściciel domu był niestabilny emocjonalnie bo kazał jej płacić rachunki ;(

http://www.pomponik.pl/plotki/news-edyt ... Id,2255440
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Pudelek...

Post autor: ChristopherP »

LOL
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: MacLean »

Choć zwykle gwiazda za koncert inkasuje około 50-70 tysięcy złotych, dla sąsiadów wystąpiła za darmo.
Tabloidy mogłyby się wreszcie porozumieć co do tych stawek :roll:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Pudelek...

Post autor: karen »

to ten dom który kupiła za 2 bańki ma właściciela ?
I tak całe zycie kłody pod nogi... Bidna :edi:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Pudelek...

Post autor: KrzysiekF »

karen pisze:to ten dom który kupiła za 2 bańki ma właściciela ?
I tak całe zycie kłody pod nogi... Bidna :edi:
Edyta jedynie wynajmowała. Jastrząb chyba napisał , że kupiła i plota poszła w las...
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Pudelek...

Post autor: karen »

Krzysiu no właśnie o to chodzi-pamiętam cała serie artykułow właśnie u Jastrzębskiej i na Party jaki to drogi dom diwa nabyła, jaki luksusowy na jakim elitarnym osiedlu, a teraz okazuje sie ze dom ma właściciela i jakby było mało właściciel ma problemy emocjonalne ;-)
Mało tego nie dość ze właściciel chce pieniędzy za wynajem-to z drugiej strony uderza Steczkowska- i tak całe życie-wszyscy sie na nia uwzieli -zero spokoju i stabilizacji

http://www.pudelek.pl/artykul/96861/ste ... esniakiem/
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: Flux »

To nie koniec upokorzeń! Maja Sablewska, kierowana chęcią zemsty, stworzyła własną kolekcję, żeby pogrążyć niegdyś najlepszą przyjaciółkę!

Maja Sablewska zaprojektowała własną kolekcję ubrań (ZDJĘCIA)
http://www.pudelek.pl/artykul/96842/maj ... n_zdjecia/

Nawet hasełko na jednym z ciuchów coś przypomina :lol: Be the change ---> every moment is good to change everything :PP
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Dobi »

Pudelek nie zawodzi :ha:

-> Górniak wygryzła Kowalską z "Hit Hit Hurra"? Zarobi 400 tysięcy złotych

Brukowiec "Na żywo" dowiedział się ponoć, że Edyta znowu jest zapracowana ale udało się jej wszystko pogodzić:
Jak ujawnia tygodnik Na żywo, Edyta tygodniami zwodziła producentów programu Hit Hit Hurra, tłumacząc, że nie uda jej się zgrać show z grafikiem koncertowym.

A kiedy dogadali się z Kasią Kowalską, nagle zmieniła zdanie. Na kilka dni przed pierwszym castingiem, na który szykowała się Kowalska, Edyta zdecydowała, że jednak uda jej się wszystko pogodzić.
Jedna sprawa mnie intryguje; wspomniany grafik koncertowy. Chciałbym móc kiedyś spojrzeć na ten grafik Edyty. Może faktycznie jest tam masa koncertów i biedna Edyta nie ma czasu na nic innego. Jeździ po Polsce wzdłuż i wszerz, codziennie jest w innym mieście... :hmmm:
Do ostatniej chwili próbowała zgrać terminy nagrań ze swoimi zobowiązaniami. Gdyby jej się nie udało, byłaby jurorem w połowie odcinków, w drugiej części pojawiłaby się pewnie Kasia - ujawnia informator tabloidu. Ale ostatecznie Górniak da radę wystąpić w każdym odcinku, więc Kowalskiej zwyczajnie podziękowano.
Oficjalnie do końca roku Edyta zagra trzy koncerty; dwa na ludzi (Mielec i Warszawa) i jeden zamknięty (Warszawa). Ile występów jest w Edytowym "grafiku koncertowym" wiem tylko ona i jej asystent.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Pudelek...

Post autor: karen »

To się udało Kasi-akurat lepiej dla niej jako artystki ze ja to minie( chociaż pewnie ona liczyła na jakiś zarobek) jednak niefajnie nią pograno/
Przykład jak kreci i manipuluje wszystkimi Edzia....
Cóż daje 100 że to samo było przy TVOP, licząc na większą kase targowała się innymi planami etc-fajnie że tam jej podziękowano-a tu znów prawie jej uciekło-ale na szczęście zdążyła....
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Pudelek...

Post autor: Piter »

Może miała zgrywać w tym czasie playbacki na swoje występy lub lecieć do LA?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

Z jednej strony, nie do końca chce mi się wierzyć w to, co napisał Pudelek, bo przecież Kowalska jak dotąd zawsze unikała wszelkich talent show i programów z celebrytami. Poza tym, Kasia powiedziała niedawno, że pracuje nad płytą i że bardzo jej zależy, by skończyć do końca roku...
Z drugiej strony, takie zachowanie Edyty jest przecież w jej stylu. Przypominam, że na początku grudnia Edyta przyszła do studia "Dzień Dobry TVN" i powiedziała: "Po raz pierwszy od wielu lat zdecydowałam się nie pracować w noc sylwestrową". I w tym jednym zdaniu Edyta skłamała aż 2 razy - bo po pierwsze: w sylwestra 2011 i 2012 nie pracowała, a po drugie: w końcu jednak zaśpiewała na ubiegłorocznym sylwestrze. Później, w połowie maja, Edyta napisała na Facebooku o swoim udziale w kolejnej edycji "Voice'a": "Przepraszam wszystkich Fanów tego programu, niestety w tym roku na czas jesienny zaplanowałam inne działania zawodowe i tym razem nie mogę przyjąć zaproszenia". Dziś już wiemy, że te "inne działania zawodowe" to nie płyta i nie koncerty, tylko udział w innym programie rozrywkowym. :lol3:
Poza tym, parę dni temu natknąłem się na artykulik, jakoby Edycie tak bardzo spodobał się dom, w którym spędziła wakacje w Kalifornii, że postanowiła wynająć go na stałe za 40 tys. zł miesięcznie. Być może przyjęła intratną propozycję TVPiS, bo zależało jej na pieniążkach na wynajem tego domu...
Jastrzabpost pisze, że Edyta wygryzła z jurorskiego stołka nie tylko Kowalską, ale też Margaret. "Kiedy okazało się, że Edycie udało się pogodzić zawodowe plany z występami w programie, obu artystkom grzecznie podziękowano".
Dziś dla Edyty nie liczy się muzyka, tylko pieniądze. To jest strasznie smutne, ale tak właśnie jest. Mogłaby teraz śpiewać zmienioną wersję Grateful: "Since I can recall money was a light in the dark...".

Dzisiaj portale plotkarskie napisały również o liście Edyty do właściciela domu w Mogilanach:
http://www.pomponik.pl/plotki/news-edyt ... Id,2261541.
W powyższym artykule jest skan listu, który został własnoręcznie podpisany przez Edytę - nie jest to zatem żaden wymysł pismaków. Edyta napisała m.in., że oczekuje rachunku za chemiczne odświeżenie kanapy. :lol3:

Również dzisiaj Jastrzabpost napisał, że Edyta wybrała się z przyjaciółką na obiad do restauracji na warszawskim Powiślu:
http://jastrzabpost.pl/paparazzi/edyta- ... 02989.html.

3 różne "newsy" o Edycie w ciągu jednego dnia. Ciekawe, ile będzie jutro... Dawno nic nie pisano o konflikcie Edyty z byłymi teściami, Jastrzabpost i Pudelek mogłyby coś naskrobać na ten temat. Pół godziny temu Edyta wrzuciła na Instagram zdjęcia z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia z podpisem: "LoVe 2 pray & pray 2 LoVe". No to jutro będą artykuły o tym. :-)

Edyta Górniak naprawdę jest fenomenem. Od wielu lat nie ma nowych przebojów, radia nie chcą jej grać, jej ostatnia płyta sprzedała się bardzo słabo, w preselekcjach do Eurowizji zdobyła mniej głosów widzów od kiepsko śpiewającej szafiarki, koncertów prawie w ogóle nie ma, ale artykuły o Edycie na portalach plotkarskich sypią się jak z rękawa - to jest niezwykłe...
ODPOWIEDZ