Onet, Interia, WP, Gazeta

Informacje o Edycie na portalach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Waldy »

Brawo Edytko! http://muzyka.onet.pl/mr,1037694,wiadomosci.html
ps. Dzięki nam wiadomo, że Edytka jest w świetnej formie.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Onet,Interia

Post autor: Virtual Tom »

To się nazywa mila wiadomość :) Fani z północnej części Polski powinni byc szcególnie uradowani. Pieknie :grin:
Edyta wraca, jest jej coraz więcej - wspaniale :grin:
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Onet,Interia

Post autor: marlena »

miło wreszcie przeczytać kilka dobrych słów o Edycie, szczególnie podba mi sie ta "reweleacyjna forma" :grin:


poza tym ktoś w innym temacie napisał ze onet czyta nasze forum i sciągna to od nas - czyli widzicie, musimy uważacz na to co piszemy i jak piszemy bo Wielki Brat Patrzy :grin:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Onet,Interia

Post autor: monia80 »

wow a nikt nic nie pisal , ze ma byc tez koncert w olsztynie wszyscy tylko o krakowie pisali

w kazdym badz razie super , ze Edzia wraca -znow warto jest zyc
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet,Interia

Post autor: B@r »

monia80 pisze:wow a nikt nic nie pisal , ze ma byc tez koncert w olsztynie wszyscy tylko o krakowie pisali

w kazdym badz razie super , ze Edzia wraca -znow warto jest zyc
Ktos juz pisał ze w lutym bedzie kilka koncertów ja niemage się doczekac jak Edyta zawita do Szczecina
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Onet,Interia

Post autor: Estratos »

marlena pisze:miło wreszcie przeczytać kilka dobrych słów o Edycie, szczególnie podba mi sie ta "reweleacyjna forma" :grin:


poza tym ktoś w innym temacie napisał ze onet czyta nasze forum i sciągna to od nas - czyli widzicie, musimy uważacz na to co piszemy i jak piszemy bo Wielki Brat Patrzy :grin:
ale sobie schlebiacie :P nikt nie ma czasu czytac te kilkaset postow dziennie i przekopywac sie przez nasze forum :-) Im nie placa od newsa tylko stala pensje :P Poza tym wyraznie jest zaznaczone w naglowku, ze pochodzi informacja od agencji koncertowej (adres strony).
Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Re: Onet,Interia

Post autor: Waldy »

Estratos, a skąd niby agencja koncertowa o której mówisz zna naszą opinię o formie Edytki?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Onet,Interia

Post autor: Estratos »

Waldy pisze:Estratos, a skąd niby agencja koncertowa o której mówisz zna naszą opinię o formie Edytki?
No dobrze: Z FORUM :P Ucieszeni? :P :-) Szpieguja nas, czytaja kazda wypowiedz i tylko czekaja na wyslanie tego w swiat. Alezmy jestesmy popularni, no juz normalnie niedlugo VIPuff z nas zrobia :P

W interesie agencji lezy to, aby na portalach znalazla sie informacja o swietnej formie Edyty, bo oni zyja ze sprzedanych biletow....
Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Re: Onet,Interia

Post autor: Waldy »

Nie chodzi mi o robienie z nas VIP-ów, ale o tworzenie pozytywnego klimatu wokół Edyty ona teraz tego potrzebuje. Poza tym "dobry towar" nie potrzebuje reklamy.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Onet,Interia

Post autor: Estratos »

Waldy pisze:Nie chodzi mi o robienie z nas VIP-ów, ale o tworzenie pozytywnego klimatu wokół Edyty ona teraz tego potrzebuje. Poza tym "dobry towar" nie potrzebuje reklamy.
Moim zdaniem lepiej byloby gdyby nie informowano o tych koncertach, niech by Edyta dalej robila to co umie najlepiej bez przygladajacych jej sie fotoreporterow i dziennikarzy. W Toruniu bylo bardzo milo i sympatycznie bez pstrykow z gazet i reporterow. A tak Edyta palnie jakas glupote na koncercie ( :P ) i znowu brukowce rozpetaja burze. Lepiej by bylo jakby Edyta swoim glosem przekonywala poszczegolne miasta do siebie (bo Ci co byli na jej koncercie na pewno sie pochwala znajomym i powiedza jak bylo na prawde i jaka Edyta jest w rzeczywistosci)...
Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Re: Onet,Interia

Post autor: Waldy »

Na koncercie w Toruniu było fantastycznie i myślę, że w innych miastach będzie podobnie. Edytka jest osobą o nieprzeciętnej inteligencji i wrażliwości, więc nie mówmy, że palnie jakąś głupotę bo to Jej nie grozi. Tylko ludzie nieżyczliwi mówią o Niej same głupoty nie znając Jej wcale. :grin:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Onet,Interia

Post autor: kinga »

Edytka ma po prostu specyficzne poczucie humoru,które jednym odpowiada a nnym(szczególnie tym,którzy nie interesują się Nią tak jak my) nie. Mnie bardzo odpowiada i lubię Jej wstawki :D Tylko wydaje mi się, że są ludzie (i gazety) które dlatego że Jej nie lubią skrytykują obojętnie co powie. Albo zacytują wypowiedź wyrwaną z kontekstu co może wydać się czytelnikom bez sensu :roll: Ale to nie powinno mieć znaczenia, bo czy warto przejmowac się opiniami osób, które nas w ogóle nie znają, nigdy nas nie spotkały i chyba nudzi im się w życiu? Nie sądzę...
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Onet.pl - Płyta latem ..

Post autor: Titter »

http://muzyka.onet.pl/mr,1075205,wiadomosci.html W sumie nic o czym byśmy nie wiedzieli ale poczytać możecie
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Onet,Interia

Post autor: vanity »

czytałam, bez rewelacji. szkoda
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

WP -wyśmiewa SE

Post autor: marlena »

Wirtualna Polska prowadzi dział "cameronki" - czyli wysmiewa się z plotek napisanych przez gazety itp
w top 10 - Edyta na 5 miejscu przeczytajcie sami!

http://film.wp.pl/p/wiadomosc.html?id=6 ... DMDCRS%2Bv#
ODPOWIEDZ