Nowy Dzien

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Nowy Dzien

Post autor: Estratos »

To dzisiaj jest artykul o diecie cud Edyty Gorniak! Kto kupi gazete i zeskanuje? Tylko 1 zl :P

Obrazek
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowy Dzien

Post autor: Aro »

No to już mamy odpowiedz dlaczego "Fakt" przeszedł ponownie do ataku. Edyta teraz w dobrych stosunkach z "Nowym Dniem".
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Nowy Dzien

Post autor: Marrcino »

ArO pisze:Edyta teraz w dobrych stosunkach z "Nowym Dniem".
Ciekawe co to za dieta cud??? Prosimy o skany czytelnikow Nowego dnia. :smile:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Nowy Dzien

Post autor: Estratos »

8 tajemnic diety Edyty Górniak

Specjalnie dla naszych Czytelników gwiazda zdradza sekret diety, dzięki której schudła 26 kg. Niemożliwe? A jednak. - Efekt gwarantowany! - śmieje się piosenkarka, która sama jest najlepszym przykładem skuteczności diety.

1. Odstaw słodycze

- Kiedy podjęłam decyzję o tym, że chcę schudnąć, musiałam się pożegnać z ukochaną chałwą! - zdradza piosenkarka. Jak przyznaje, rozstanie nie obyło się bez łez. Dobrze o tym wiedzą fani Górniak, którzy wręczają jej po koncercie pudełka z chałwą. - Wszystkie trafiają pod klucz do spiżarni! - śmieje się gwiazda, która mimo to nie boi się stanąć z pokusą twarzą w twarz. - W najbliższym czasie zamierzam się wybrać z wizytą do fabryki chałwy w Brzegu! - zdradza.

Piosenkarka jest ciekawa procesu produkcji pokusy swojego podniebienia.

2. Polub hip-hop

- W powrocie do formy pomogła mi zwiększona aktywność fizyczna - mówi wokalistka, która przez ostatnie miesiące spalała dodatkowe fałdki tłuszczu w tańcu. Jaka muzyka najskuteczniej pobudza proces spalania kalorii? - Hip-hop! - śmieje się Edyta, która codziennie stara się znaleźć choć 30 minut na gimnastykę na parkiecie.

3. Zapisz się na basen

- Dzięki wodzie organizm szybciej pozbywa się zbędnego balastu - mówi Górniak. O zbawiennym wpływie wody przekonała się podczas krótkiego pobytu w jednym z polskich hoteli SPA. Codzienne wizyty na basenie pozwoliły wymodelować jej sylwetkę, która z powrotem nabrała kuszących kształtów.

4. Bądź optymistką

- Dobra energia, którą przekazujemy światu, wraca do nas spotęgowana - uważa piosenkarka. Jak wyznaje, stara się witać każdy dzień szerokim uśmiechem. - Optymizm to sposób na życie i najskuteczniejszy sprzymierzeniec w walce ze zbędnymi kilogramami - przekonuje. Kiedy z jej twarzy znikał uśmiech, wystarczyło, że spojrzała na swojego synka Allanka i męża Darka. - Dzięki nim jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie!

5. Naucz się mówić "nie"

- Odmawiaj, kiedy będąc z wizytą u przyjaciół, ktoś częstuje cię kalorycznymi przekąskami - radzi Górniak. Nauczyła się konsekwentnie przestrzegać reguł ścisłej diety. Na tę składały się owoce i warzywa w dowolnych ilościach, białe mięso i litry wody mineralnej. - Niegazowanej! - precyzuje gwiazda. Jak ostrzega, bąbelki gazu pobudzają soki trawienne i... apetyt.

6. Polub spacery

- Każda forma aktywności jest dobra - uważa gwiazda, która oprócz tańca w hip-hopowych rytmach polubiła także spacery. - Wystarczy, że wysiądziesz z tramwaju przystanek wcześniej - radzi Czytelnikom "Nowego Dnia". - Każdy krok przybliży cię do celu podróży i... wymarzonej wagi!

7. Zapisz się na zajęcia jogi

- Regularnie wykonywane asany [pozycje Jogi - przyp. red.] sprawią, że twoja sylwetka nabierze wyjątkowego kształtu i powabu! - przekonuje Górniak, której joga pomogła wrócić do formy po urodzeniu dziecka. - Ćwiczenia pomagają też odzyskać spokój ducha i pozytywne spojrzenie na świat - dodaje gwiazda, która stara się ćwiczyć w każdej wolnej chwili.

8. Niezależnie od efektów, które uda ci się osiągnąć - polub samą siebie

- Dzięki temu pokonasz każdy czyhający na ciebie w trakcie diety kryzys - radzi piosenkarka. - Nie musisz wpadać w przesadny samozachwyt, wystarczy, że niezależnie od efektów, które uda ci się osiągnąć, znajdziesz dla siebie chwilę czasu - w końcu jesteś swoją najlepszą przyjaciółką - dodaje piosenkarka.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Nowy Dzien

Post autor: mancia »

Po prostu nie wiem co powiedzieć :? :? :?
3. Zapisz się na basen

- Dzięki wodzie organizm szybciej pozbywa się zbędnego balastu - mówi Górniak. O zbawiennym wpływie wody przekonała się podczas krótkiego pobytu w jednym z polskich hoteli SPA. Codzienne wizyty na basenie pozwoliły wymodelować jej sylwetkę, która z powrotem nabrała kuszących kształtów
No to teraz chyba wszystkie baseny będą obstawione :P :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy Dzien

Post autor: B@r »

mancia pisze:Po prostu nie wiem co powiedzieć :? :? :?
Ja tez... Moze tyle, ze artykul troche przeslodzony, troche glupawy.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Nowy Dzien

Post autor: Magda M »

Przyznajcie sie lepiej kto Edce chałwe kupił :!: :d
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Nowy Dzien

Post autor: Marrcino »

Michal pisze:8 tajemnic diety Edyty Górniak

Specjalnie dla naszych Czytelników gwiazda zdradza sekret diety, dzięki której schudła 26 kg.
Widzicie dziewczyny-oto recepta na sukces:joga,basen,SPA,hip-hop,spacery i żadnych słodyczy. :lol::P

Może niedługo któraś z Was zagości na okładce Playboya??? :D:D;)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Nowy Dzien

Post autor: grzechoo »

Dla mnei ten artykuł jest dziwny, ciekawe czy rzeczywiscie Edyta im to opowiadała. I od kiedy potrafi grac w golfa?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy Dzien

Post autor: B@r »

marrcino pisze: Może niedługo któraś z Was zagości na okładce Playboya??? :D:D;)
Chcialbys. :P
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Nowy Dzien

Post autor: dorota »

Magda pisze: Ja tez... Moze tyle, ze artykul troche przeslodzony, troche glupawy.
przeciez wiadomo, ze tak Edyta dosłownie nie powiedziała, sami sobie dopowiedzieli,albo zapytali swojej wrózki, przeciez ona wie wszystko o EDYCIE :lol:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy Dzien

Post autor: B@r »

dorota pisze:
Magda pisze: Ja tez... Moze tyle, ze artykul troche przeslodzony, troche glupawy.
przeciez wiadomo, ze tak Edyta dosłownie nie powiedziała, sami sobie dopowiedzieli,
No to tez napisalam, ze artykul glupawy, nie Edyta. :D
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Nowy Dzien

Post autor: Piter »

Aż dziwne, że nie ma ani jednego słowa o seksie, oczywiście z Darkiem K.

A hip hop zamieniłbym na piosenki Beyonce. Przy niej można wytrząchać cały tłuszcz!
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Nowy Dzien

Post autor: Mist »

Czytalam kilka poprzednich wypowiedzi na temat jej diety i zadna nie byla taka banalna.
Dopisali sobie reszte. "wysiadz z tramwaju" jak by Edyta jezdzila tramwajem, albo dlugie spacery jak ona moze wyjsc na spacer jesli zdjeciopstryki z Faktu SE jej zyc nie daja!!

Nie sadze, zeby miala czas na polowe z tych rzeczy o ktorych pisza, przeciez ona ma synka ktorym musi sie zajmowac!

ahhhhhhh szkoda czasu.....
Jesli ktos jest zainteresowany jak naprawde mozna schudnac to moge sobie podyskutowac, bo niedawno sama to przerobilam.
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Nowy Dzien

Post autor: Krystian »

Michal pisze:- Kiedy podjęłam decyzję o tym, że chcę schudnąć, musiałam się pożegnać z ukochaną chałwą!
ja uwielbiam chalwe i nawet Edyta nie moze na mnie wplynac zeby odstawic ten smakolyk :grin:
Magda pisze:artykul troche przeslodzony
ja chalwa :lol:
ODPOWIEDZ