Fakt

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Fakt

Post autor: dorota »

Dobre z tą brooke z mody na sukces haha
Ja teraz edyte traktuje jak ciekawostkę bo przecież nie można brać jej na poważnie, a zwłaszcza tego co mówi...
Trzyma mnie tu już tylko sentyment do tego co było kiedyś... Bo co jest teraz to każdy wie...
No ale skoro jej tak dobrze to niech będzie, niech każdy zajmie się własnym życiem, w końcu mamy je tylko jedno
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: Flux »

B@r pisze:Spotykać się z kimś a być z kimś w zwiazku to różnica.
Może więc w takim razie wyjaśnisz ciemnemu ludowi na czym dokładnie polega ta subtelna różnica? Jak odróżnić te dwa stany? Skoro Edyta obdarowywała się czułymi gestami z Fosterem i obydwoje sprawiali wrażenie, jakby świat się na moment zatrzymał, to był jeszcze etap spotykania czy już może zapowiedź rychłego bycia w związku? Uczucie, które dopiero kiełkowało, a miało wkrótce rozkwitnąć? Spotykali się pod osłoną nocy, żeby nie odkryć się zbyt wcześnie przed światem, poza tym to typowe dla zauroczonych sobą osób. Romantyczna kolacja (blask świec, czerwone wino), te sprawy... Kolejnego pana nazywa się w artykule wprost "wybrankiem", żeby następnie stwierdzić, że Górniak od półtora roku jest szczęśliwą singielką, po co więc był jej ten wybraniec? Szukajcie, a znajdziecie? Proście, a będzie wam dane? A, no tak, to Allanek szuka mamie partnera i modli się (a jakże, Górniak jest wszakże przykładną katoliczką i wychowuje syna w wierze) za jej miłość, jak donosi sama zainteresowana. Czyżby tekst nie był celowo zbudowany na takich niedopowiedzeniach, sugestiach, koniecznie okraszony chwytliwym nagłówkiem, wspierany przez tajemnicze źródła, anonimowych informatorów i nader szczere wyznania diwy? Nie gryzie Cię sumienie, że operujesz na półprawdach, fabrykujesz newsy i cynicznie wykorzystujesz naiwność, nadwrażliwość i ekshibicjonizm Edyty? Dziennikarz to nie spowiednik, prasa to nie konfesjonał, jeśli już o zasadniczych różnicach mówimy. Zwłaszcza, że Edyta wyznaje zazwyczaj cudze grzechy i przewinienia, nie swoje własne... To jeszcze strawa dla ducha czy już pożywka dla mediów?
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fakt

Post autor: endeven »

Gorzej, kto wie, czy Edyta nie planuje tych "artykułów". Układ przecież wali po gałach.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

Mnie zastanawia, dlaczego czasem między nagraniem wywiadu z Edytą a jego publikacją mija aż miesiąc. Tak było również ostatnio - B@r rozmawiał z Edytą na temat Dżoany 19 maja podczas targów Warsaw Expo, a wywiad ukazał się na stronie "Faktu" dopiero miesiąc później, 19 czerwca. Po co zwlekać z publikacją aż tyle czasu??? I to dotyczy tylko Edyty, w przypadku innych polskich gwiazd nie spotkałem się z czymś takim.
Może jest po prostu tak, że Edyta, Nositorba i B@r wspólnie ustalają, co i kiedy się ukaże. Oczywiście mogę się mylić, ale czy jest jakieś inne logiczne uzasadnienie tego zjawiska? :)

Ostatnio B@r napisał również kolejny artykuł o Górniak i Steczkowskiej:
Fakt pisze:Allan Krupa zaprosił syna Jusi na wakacje.
Ich matki są od lat skłócone. Mimo to przyjaźń Allana Krupy z Leonem Myszkowskim kwitnie. Jeśli wszystko dobrze pójdzie synowie piosenkarek spędza razem wakacje w Stanach Zjednoczonych. Syn Edyty Górniak zaprosił syna Justyny Steczkowskiej do rezydencji w Los Angeles.
– Podczas ostatniej wizyty w Polsce Allan zaprosił Leona do Kalifornii – opowiada nasz informator. Okazuje się, że Edyta Górniak nie ma nic przeciwko temu. Piosenkarka nie pamięta już, że syn Justyny Steczkowskiej obrażał ją dwa lata temu w internecie, gdy pracowała z jego matką w programie „The Voice of Poland". „Diva jest tylko jedna. Dobrze wiemy, która z Pań nią jest. Ona właśnie pokazuje, że jest gorsza. Tylko ludzi mało inteligentnych nie stać na oryginalność", grzmiał na portalu społecznościowym.
– Edyta rozumie, że Leon jest jeszcze dzieckiem i czasem ponoszą go emocje. Poznała go ostatnio w Warszawie i wywarł na niej bardzo pozytywne wrażenie. Nie wdał się w matkę, co ją cieszy – słyszymy. Możliwe więc, że nastolatek będzie nawet nocował w domu Górniak w Los Angeles. – Edyta szanuje kolegów Allana i nie mówi synowi, z kim może się kumplować, a z kim nie. Poza tym uważa, że daleka podróż zrobi dobrze Leonowi, który przeżywa rozstanie jego rodziców – słyszymy. Steczkowska nie zapatruje się tak entuzjastycznie na plany Leona i Allana. – Nie chce puścić Leona samego daleko samego. On jednak obiecał Allanowi, że będzie ją męczył, aż się zgodzi – dodaje znajomy.
Kiedy przeczytałem zdanie: "Nie wdał się w matkę, co ją cieszy", uśmiałem się jak norka. :lol3: Każdy artykuł B@ra o Edycie przedstawia ją najlepiej jak tylko się da i jednocześnie każdy artykuł B@ra o Justynie przedstawia ją najgorzej jak tylko się da - przecież te manipulacje widać na kilometr. :)

I w "Fakcie" ukazał się ostatnio jeszcze jeden artykuł o Edycie, tym razem już nie autorstwa naszego forumowego kolegi, ale jakiegoś Filipa Borowiaka.
Fakt pisze:Gdy Edyta Górniak (45 l.) przeprowadziła się do USA, mieszkająca od lat w Los Angeles Magdalena Mielcarz (39 l.) została jedną z jej bliskich koleżanek. Ale wygląda na to, że teraz ich znajomość może zawisnąć na włosku. Tylko Fakt dowiedział się dlaczego.
– Straciłam dwa lata pracy, budżet, czuję się rozczarowana – mówiła nam Górniak w 2016 roku. Na myśli miała materiał stworzony z duetem Dustplastic, w skład którego wchodzi Michał Nocny (33 l.). Utwory nie ujrzały światła dziennego, a diwa oskarżyła producentów o niewywiązanie się z ustaleń dotyczących ich współpracy. Rozstali się w wielkiej niezgodzie.
Minęło jednak kilkanaście miesięcy i Nocny znów może zamieszać w życiu Edyty.
Okazuje się bowiem, że producent współpracuje teraz z jej przyjaciółką. Mało tego – Mielcarz ma nagrywać na podkładach muzycznych pierwotnie przeznaczonych dla Górniak! To raczej nie spodoba się wokalistce, która takie zachowanie może uznać za nielojalność ze strony Magdy.
Co na to sama Mielcarz? – Ja nie mam żadnych problemów z Michałem. Nie wiem, jaka była sytuacja między nimi. Między nami jest wszystko dobrze – zapewnia w rozmowie z Faktem.
– Mam z nim niesamowitą nić porozumienia. Lubię jak wymienia się energia, jak każdy ma inny pomysł. Niemniej, producentów płyty będzie kilku – dodaje w rozmowie z nami Mielcarz.
Oby tak samo dobrze było między nią a Edytą Górniak...
Skoro "Mielcarz ma nagrywać na podkładach muzycznych pierwotnie przeznaczonych dla Górniak", to znaczy, że te podkłady są. A skoro są, to znaczy, że Dustplastic jednak wywiązali się ze współpracy, czyli Edyta ściemniała. :)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Fakt

Post autor: Kopaneek »

Edyta też ma podkłady!
Znaczy... podkładkę. Pod wszystko. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Fakt

Post autor: ediva »

Analogiczna sytuacja: dekadę temu Edyta miała nagrywać album z Mathplanete. Już były podkłady, już :edi: ekscytowała się nowym brzmieniem i świetną współpracą z chłopakami obiecując fanom zaskakujący album, a skończyło się jak zawsze. Górniak się rozczarowała i obraziła, Mathplanete nagrali płytę z innymi artystami (m.in. z Paullą i Moniką Jarosińską), a Edyta nagrała jakże świeże i zaskakujące EKG.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fakt

Post autor: rav33 »

nie rozumiem, czym się tak ekscytujecie? Fakt to szmatławiec, a nie magazyn, gdzie znajdziecie wiarygodne informacje. jest oparty na pomówieniach, pseudosensacji i pogłoskach, nie oczekujcie rzetelności. Edzia od lat żyje z takich wiadomości, i to nieźle. niestety to forum obnażyło jej hipokryzję, brak profesjonalizmu, efekciarstwo i coraz słabszy wokal. w fakcie nadal jest gwiazdą... kreuje sie na pracowitą wokalistkę, najlepszą matkę i córkę. ale czy w to wierzycie?
nie ma co polemizować z Faktem, wie więcej :)
a fakt jest taki, że Edzia nie udzieliła od lat profesjonalnego, wartościowego wywiadu. obawia się pewnie pewnych pytań. lepiej kreować się w "przyjaznych" mediach jak się nie ma nic zawodowego i mądrego do powiedzenia.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Fakt

Post autor: max28 »

Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Fakt

Post autor: lordarek1 »

Edyta Górniak zarobi 400 tys. zł w dwa tygodnie :shock: ;-)

http://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/zar ... 09402.html

:edi: -> jutro w Fakcie

Obrazek
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Fakt

Post autor: KrzysiekF »

Przecież pisałem , że formuła VoP jest najlepsza dla Edyty. W kilka dni nagrania i spokój.

8)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Fakt

Post autor: karen »

Czyli w sierpniu HARÓWA nagrania programu, wystąpienie na Festiwalu + pewnie jeszcze jakieś wystapienia dla klasy biznes, zapewne też sesje wywiady,wizyty w śniadaniówkach... Biedna ;(
Obstawiam ze potem bedzie wypoczywac tak do Sylwestra..
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Fakt

Post autor: lordarek1 »

:edi: -> dziś z faktem


Obrazek
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Fakt

Post autor: max28 »

Edyta zagra w komedii romantycznej?

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/edyta ... ej/lm66btm
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Fakt

Post autor: ediva »

– Ten film ma być konkurencją dla „Listów do M", jego akcja też ma się rozgrywać w czasie świąt Bożego Narodzenia. Premiera zaplanowana jest na grudzień 2018 – zdradza nasz informator. Górniak miałaby o tyle łatwiej, że wcielałaby się w… znaną piosenkarkę. – Ma to być jednak postać fikcyjna i zupełnie inna od Edyty. Jej fani mogą jednak zacierać ręce bo scenariusz przewiduje, że Edyta miałaby nie raz zaśpiewać na ekranie. I to z orkiestrą symfoniczną – tłumaczy nasze źródło. Diwa czeka teraz na ostateczną wersję scenariusza i wtedy podejmie decyzję czy warto angażować się w ten projekt.
To pewnie są jakieś wymysły ale fajnie byłoby gdyby wystąpiła w filmie muzycznym. Premiera grudzień 2018 - to wcześniej niż możemy spodziewać się nowej płyty więc... :edi: go for it.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Fakt

Post autor: Fan25 »

@max28 Mam prosbe do Ciebie. Jak sprawdzic, czy to prawda, czy falsz? Sledz ten watek i podaj za jakis czas wiecej szczegolow :lol3:
ODPOWIEDZ