Fakt

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Fakt

Post autor: KrzysiekF »

O co Wam chodzi ? przecież Edyta sama pokazała relację ze szpitala na Instagramie !!! i właśnie te zdjęcia są na stronie www faktu.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: Flux »

Górniak niszczy samą siebie, ale robi to przy poklasku swojej świty. Nie tylko nie są w stanie odwieść jej od takich pomysłów, ale wręcz utwierdzają, że właśnie wpadła na genialną myśl. Może sami podsuwają i pozwalają wierzyć, że ona na to wpadła. Wszyscy mają z tego albo reklamę albo kasę, fuchę marzeń (Nositorba diwy) czy gotowy materiał na artykuł pt. "Górniak poważnie chora! Przerażające zdjęcia!", przecież to istne perpetuum mobile.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Fakt

Post autor: IgaAga »

Właśnie o to chodzi, że żyje w zakłamaniu i sama na lewo i prawo sprzedaje swoje życie, po czym narzeka na brak prywatności. Ona uwielbia być w blasku fleszy nawet brukowców, to daje jej poczucie wyjątkowości. Relacje z sądów, szpitali intymnych scen z życia, ale zawsze kurcze w trosce o fanów, żeby się nie martwili. Natomiast najtrudniej jest jej śpiewać dla fanów, bo przecież jest mamą na 6 etatach. Fani muszą się cieszyć, że nie porzuciła zawodu jak została mamą i to wystarczy. :lol3: :lol3: :lol3:
gawello
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 10 lis 2016, 16:11
Lokalizacja: ..

Re: Fakt

Post autor: gawello »

ray pisze:Dwa dni temu "Fakt", a konkretnie B@r opublikował "urodzinowy kwestionariusz Edyty":
Mój największy sukces to...
– zaufanie artystyczne reżyserów telewizyjnych, współpraca z David’em Fosterem
[...]
Jestem dumna z...
– pracowitości i intuicji
Sukcesem jest to, że może odcinać kupony od swoich prawdziwych sukcesów grzejąc tyłek w programach typu Hit, hit... <3 No i to, że zaśpiewała na imprezie ambasady Indonezji :lol3:

O tej pracowitości, to nawet mi się nie chce pisać, ale i tak największym hitem jest bycie dumnym z intuicji, na każdym kroku powtarzając jednocześnie, że zostało się oszukanym po raz 1452476 i więcej się już nigdy nikomu nie zaufa :lol3:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Fakt

Post autor: max28 »

To prawdziwy sukces „Faktu”! Po naszej niedawnej publikacji o konflikcie Edyty Górniak (45 l.) z Donatanem (33 l.) producent muzyczny poszedł po rozum do głowy. Wystraszony, że piosenkarka nie będzie chciała z nim dłużej współpracować, zgodził się w końcu wypuścić nowy utwór, który dla niej skomponował.
Ha ha :shock: piękne...

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/prem ... da/ltb2x1d
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: spot_me »

max28 pisze:Ha ha piękne...
https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/prem ... da/ltb2x1d
Edyta: Nagralam kilka koled
Dodatek do gazety czy raczej goscinny wystep w 'Jaka to melodia'?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

Czytałem ostatnio na blogu B@ra bardzo dobry artykuł o Marinie. Ciekawe, że w zasadzie wszystkie teksty na tym blogu są naprawdę do rzeczy i fajnie się je czyta, a jednocześnie artykuły B@a dla "Faktu" brzmią tak, jakby były pisane dla debili. :)
W najnowszym artykule jest nawet błąd ortograficzny:
Bartosz Pańczyk pisze:Dowiedzieliśmy się, że piosenkę Edyty pt: „Andromeda” będzie można premierowo usłyszeć już w najbliższy piątek rano w Radiu Zet i popołudniu w RMF FM.


Odnośnie do kolejnej części wywiadu...
Edyta powiedziała, że nie wie, po co Allan w ogóle ujawnił, że ona ma mieć operację, "bo to nie jest sprawa, którą się należy jakoś tam głośno chwalić".
W takim razie czemu ona teraz relacjonowała ten zabieg na InstaStory? ;-)

Mam wrażenie, że pod koniec filmiku B@r próbował nakierować rozmowę na temat singla z Donatanem, ale Edyta nie chciała o tym mówić. :roll:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: addar »

ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

Nie, Addar.
Nie zrozumiałeś. Piszemy: "popołudnie", ale: "po południu".
https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/po-poludniu;9512.html
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: addar »

nie ptysiu jezeli używamy go jako rzeczownika stosujemy formę łączną. Popołudnie -rzeczownik określający okres czasu po południu.- nie znosze gramatycznych nazistów i mam rozkosz jak moge złapac takiego na hiperpoprawności którą sie cechują bo na predka myślą że błąd a tu zonk guzik prawda
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

Addar, Ty dalej nie masz racji.
Zawsze napiszemy rozłącznie: "po południu" (tak samo jak: "przed południem").
Zapis łączny stosujemy tylko wtedy, gdy odmieniamy rzeczownik "popołudnie", np. Edyta Górniak nigdy nie była gościem w "Popołudniu Radia TOK FM". :)

A tak swoją drogą...
Twój post składa się z 3 linijek i nie ma w nim ani jednego przecinka. :shock: I zazwyczaj Twoje wpisy zaczynają się od małej litery, rzadko kiedy stawiasz na końcu kropkę i jeszcze popełniasz sporo literówek. Widać, że Ty po prostu nie czytasz swoich postów przed wysłaniem.
Przykładaj więcej uwagi do formy swoich wpisów, a nam wszystkim będzie się je milej czytało.
Tym bardziej, że parę dni temu sam podśmiechiwałeś się z Maxa28, że napisał: "asystenta Marcina" bez przecinka.

Z pozdrowieniami Twój ptyś i gramatyczny nazista w jednym. :*
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: addar »

off top - usun to potem.
ja nie uwazam pisania na forum jako formy stricte pisanej, tym samym nie zamierzam stosować zasad stricte z zajęć języka polskiego z podstawówki. Pisanie na forum jest dla mnie transkryptem rozmowy miedzy znajomymi. Tak samo jak rozmawiając ze znajomymi masz luźne nieskładne myśli, ucięte zdania i skróty myślowe, tak pisząc na forum używasz formy swobodnej... stosowanie zasad z oficjalnych form pisanych jest dla mnie totalnym kuriozum. Jeżeli popełniam błędy lub pisze w taki a nie inny sposób to tworzy i oddaje to moją osobowość- chaotyczny, leniwy nieprzewidywalny. Nie zamierzam pisać hiperpoprawnie bo to nie ja, zresztą (niestety) muszę to robić prawie codziennie masowo pisząc głupie pisma (dzięki bogom za rozwój worda i korekcje).

lol ty jesteś taki nazi że nawet nie zorientowałeś się o co mi chodzi z tym asystentem.. to był żart o tym że jak czyjś asystent może mieć swojego asystenta lol a ty myślałeś że wyśmiewam maksia :lol3:
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Fakt

Post autor: lordarek1 »

:edi: ->

Obrazek
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Fakt

Post autor: mpjp »

EG modli się za dziadków Allana (i zachrzania):
http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/edyta ... ow/rhgc9wb
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: spot_me »

Edyta:
dożyliśmy czasów, w których mój syn odnosi pierwsze sukcesy w Stanach, a jego mama ma to ciągle przed sobą...
czyli ciagle nie traci nadziei 8)
https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/edyt ... ci/ez3x7pf

Dodano po 37 minutach 40 sekundach:
19 lis 2017 Edyta: Nagralam kilka koled

Tradycyjnie. Zapowiedziane - nie zrealizowane.
ODPOWIEDZ