Fakt

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Fakt

Post autor: IgaAga »

Ale ściemnia, chyba jej się wydaje, że jak zaśpiewa cover to będzie światowo.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: Flux »

Punkt zwrotny koncertu, zaskoczenie, tylko ona może podołać wyzwaniu, spoczywa na niej ogromna odpowiedzialność, ta presja oczekiwań :ha: Wszyscy zawsze śpiewają to samo i to jest tak przewidywalne... Tylko ona się wyłamuje, jedyna oryginalna i godna światowych coverów.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Fakt

Post autor: Piter »

A ja żem jej powiedziała:
- Edka, śpiewasz covery, no bo co innego?
albo
- Edka, gdy śpiewasz Mariah, to jesteś Carey. Jak śpiewasz Whitney, to stajesz się Houston. Sam biały pył sypie ci się z nosa.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Fakt

Post autor: ediva »

:edi: tłumaczy fenomen bycia divą coverową:
Pytam reżyserów koncertu: czy ja nie mogę zaśpiewać swojego utworu, który tu pasuje ideologicznie? Wtedy oni używają takiego bardzo sprytnego argumentu: "Wiesz Edyta, ale każdy z występujących artystów zrobi to [zaśpiewa utwór ze swojego repertuaru] i to jest takie przewidywalne i powiedzmy 'letnie'. A ty jak zaskoczysz ludzi, to będzie taki punkt zwrotny w koncercie."
Edyta twierdzi więc, że to reżyserzy i producenci uczynili z niej artystkę wybraną... do śpiewania coverów 8P
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Fakt

Post autor: adaś »

I tak brawa dla Bartosza za zadanie tego pytania. ( wstępne słodzenie :edi: pomine w komentarzu, bo rozuniem, że bez tego z wywiadem tym jak i kolejnymi mogło by być ciężko )
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: addar »

uwielbiam jak bor chcac zadac niewygodne pytanie zaraz wchodzi głęboko w pupiszcze aniołka i okadza wszystko podsuwając edycie odpowiedz ratującą jej honor piosenkarki... :edi:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Fakt

Post autor: ediva »

addar pisze:uwielbiam jak bor chcac zadac niewygodne pytanie zaraz wchodzi głęboko w pupiszcze aniołka i okadza wszystko podsuwając edycie odpowiedz ratującą jej honor piosenkarki... :edi:
Faktycznie aż się cały świeci od tej wazeliny. A to jest ten B@r co pisze takie złośliwe artykuły o Jusi? :? Ależ ma słodki głosik do Edyty i śmisznie wymawia "kołwery" :lol3:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: Flux »

Aż się pan redaktor zaczął jąkać, nie mógł wyartykułować tego pytania. Nic dziwnego, że strach go obleciał, to mógł być jego ostatni wywiad ze Złotoustą a wiadomo jak kończą pismacy, którym :edi: odmawia kolejnych wywiadów :smierc: O Patolecie nie słyszałem odkąd Edi go pogoniła :placzka: Żeby w ogóle zadać takie niewygodne pytanie, trzeba odpowiednio podbudować ego Aniołka, przygotować grunt zapewniając zainteresowaną o intencji wychwalenia pod niebiosa, gdzie jej miejsce. Wysoko ponad innymi.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

ediva pisze:A to jest ten B@r co pisze takie złośliwe artykuły o Jusi? :?
Tak, to ten.

Jest już dostępna kolejna część - Edyta Górniak: Da się znowu zamknąć w złotej klatce?:
http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/edyta ... ce/2hb29xv

Nie wiem, kto tutaj robi sobie większe jaja - :edi: czy B@r.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Fakt

Post autor: IgaAga »

Kurcze, żeby tylko starczyło jej siły.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Fakt

Post autor: Piter »

adaś pisze:I tak brawa dla Bartosza za zadanie tego pytania. ( wstępne słodzenie :edi: pomine w komentarzu, bo rozuniem, że bez tego z wywiadem tym jak i kolejnymi mogło by być ciężko )
Wielkie brawo. W zasadzie zaczął sam na nie odpowiadać.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Fakt

Post autor: Fan25 »

Kilka lat temu kolega z branży muzycznej powiedział mi, że Górniak łatwiej zrobić kolejny cover niż zaśpiewać starą piosenkę ze swojego repertuaru, ponieważ "swoje" piosenki, które wcześniej śpiewała nie należą do niej i może je zaśpiewać ponownie tylko po otrzymaniu zgody. Może to prawda. Nie wiem.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fakt

Post autor: rav33 »

Fan25 pisze:Kilka lat temu kolega z branży muzycznej powiedział mi, że Górniak łatwiej zrobić kolejny cover niż zaśpiewać starą piosenkę ze swojego repertuaru, ponieważ "swoje" piosenki, które wcześniej śpiewała nie należą do niej i może je zaśpiewać ponownie tylko po otrzymaniu zgody. Może to prawda. Nie wiem.
płacisz tantiemy i śpiewasz. a poza tym, Edzia raczej ich nie śpiewa, by nie nabijać kasy innym, znienawidzonym twórcom. W końcu największa kasa idzie do nch. Do tego musiałaby rywalizować sama ze sobą, a ten pojedynek mogłaby przegrać.
A rozmowa gościa z :edi: mega infantylna. szczeka głośno tylko na forum i justynę jak pisze ray, a w praktyce lizodupiec.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: Flux »

Doczekamy się kiedyś takiego wywiadu z prawdziwego zdarzenia? O muzyce, procesie tworzenia, pracy nad głosem, interpretacją? Poznamy prawdziwe powody zwodzenia, licznych zaniedbań, drastycznego spadku formy wokalnej, braku koncertów, nowych nagrań? Znajdzie się ktoś, kto nie będzie bał się zapytać Edyty, nie będzie już w pytaniu ją usprawiedliwiać i podsuwać gotową odpowiedź? Kogoś, kto nie skieruje tematów w rejon prywaty, gdzie EG ma istne pole do popisu? Zresztą, nawet jeśli taki śmiałek się znajdzie, Górniak pewnie nigdy nie zgodzi się na taką rozmowę, bo musiałaby się przed samą sobą przyznać, że jest wypalona niemal do cna. "Zanim w popiół się zmienię, chcę być wielkim płomieniem"? Ktoś mógłby wreszcie nią trochę wstrząsnąć, bo nam się Śpiąca Królewna nigdy nie obudzi.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Fakt

Post autor: karen »

Ojeku jaka "szczebiotka" prowadzi te "wywiady" -jejku tak słodko przesłodko włazi w d.pę-Jastrzębska została jednak pokonana :lol3:
ODPOWIEDZ