Fakt

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

B@r napisał dzisiaj artykuł pt. "Fani zranili Edytę Górniak". :lol3:
Bartosz Pańczyk pisze:Piosenkarka nie mogła już milczeć, gdy pod jej najnowszym zdjęciem wylało się na nią wiadro pomyj od rozżalonych osób, które uważają się za jej fanów. Ciągle mówią jej jak ma żyć czy pracować. Edyta Górniak przymykała na to oko. Bo wydawało się, że fani danego artysty są z nim dla siebie jedną wielką rodziną. Tymczasem grono sympatyków, które niedawno miało okazję spotkać się ze swoją idolką na nagraniach programu "The Voice Kids", po tym gdy dzień w dzień wspierało ją z widowni, padło ofiarą zazdrości. W efekcie tego oberwało się Edycie i pod jej najnowszym zdjęciem rozpętał się festiwal fochów i wzajemnych animozji od obrażonych osób, którym nie było dano spotkać się z piosenkarką twarzą w twarz.
:roll:

Zabawne, że autor tych słów 3 lata temu napisał na naszym forum:
B@r pisze:
Michael pisze:Czyli wygląda na to, że zapał Divy do pracy twórczej minął skoro wraca do telewizyjnego show. Szkoda.
Jakby kiedykolwiek był. 8P Przypadek diwy świetnie zobrazował Blur. Dla niej od dawna liczą się tylko pieniądze. W tamtej edycji TVP za mało sypnęła, więc Edi się zasłoniła wydaniem płyty. Tej jak nie było tak nie ma, ale teraz udało się jej dojść do porozumienia w kwestiach finansowych, więc niewydana płyta już nie przeszkadza. Jusia ją świetnie zmiażdżyła dwiema swoimi na jesień i kolejną po nowym roku, bo mina Edyty bezcenna. :lol3:

Gdyby Edyta kochała muzykę to by koncertowała. A tak by podtrzymać mit największej gwiazdy w kraju musi raz na 100 lat coś wydać, bo wie, że potem z innych rzeczy będzie hajs. Smutne, ale prawdziwe.
I jeszcze:
B@r pisze:Najgorsze, że Edzia nie czuje obciachu, że nie ma swojego repertuaru i musi sięgać po covery. :?
B@r pisze:To, że ktoś jej muzę grał poza granicami Polski, sprawia, że Edzia jest nie wiadomo kim? Że może nie szanować innych pracy? Nie. Ile też można odcinać kupony? Ona od lat stoi miejscu, zachowując się przy tym jakby była gwiazdą kalibru Madonny
B@r pisze:To szkoda, bo wszyscy utożsamiają ją tylko z jej wywiadami pełnymi głupot i takimi kwiatkami jak dzisiejsze oświadczenie. Muzyką nikt się nie interesuje. :D
B@r pisze:Dobrze, że wypowiedzi divy nie są infantylne. :D :edi:
Tak że tak. :)

Nie sądzę, by B@r w ciągu ostatnich 2-3 lat zmienił swoje zdanie na temat Edyty o 180 stopni. On doskonale wie, jaka jest prawda, ale w swoich artykułach kreuje zgoła odmienny obraz Divy. :) Zresztą pewnie dokładnie to samo można powiedzieć o innych media workerach, którzy często przeprowadzają wywiady z Edytą - Agnieszce Jastrzębskiej, Piotrze Grabarczyku czy Adrianie Nychnerewiczu. Oni wszyscy wiedzą, że Edyta zmarnowała karierę na własne życzenie. Ale wiedzą też, które tematy "żrą", a które - nie. Miłostki Divy, Allan, relacje Edyty z byłym mężem, z matką, z innymi piosenkarkami, jej stylizacje i to, ile na czym zarobi - to są tematy, które dają klikalność. Jeżeli się chce mieć materiał na któryś z tych tematów, to trzeba Edytę adorować, prawić jej komplementy i absolutnie nie zadawać niewygodnych pytań. Bo w przeciwnym razie Edytka się obrazi i już więcej nie udzieli wywiadu - tak jak Robertowi Patolecie.
Jestem tylko ciekaw, czy Edyta wie, co tak naprawdę sądzi na jej temat B@r. Gdyby czytała nasze forum, toby wiedziała. :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: B@r »

Bla, bla, bla :lol3:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: spot_me »

ray pisze:B@r napisał dzisiaj artykuł pt. "Fani zranili Edytę Górniak". :lol3:

Bartosz Pańczyk pisze:
Piosenkarka nie mogła już milczeć, gdy pod jej najnowszym zdjęciem wylało się na nią wiadro pomyj od rozżalonych osób, które uważają się za jej fanów. Ciągle mówią jej jak ma żyć czy pracować. Edyta Górniak przymykała na to oko. Bo wydawało się, że fani danego artysty są z nim dla siebie jedną wielką rodziną. Tymczasem grono sympatyków, które niedawno miało okazję spotkać się ze swoją idolką na nagraniach programu "The Voice Kids", po tym gdy dzień w dzień wspierało ją z widowni, padło ofiarą zazdrości. W efekcie tego oberwało się Edycie i pod jej najnowszym zdjęciem rozpętał się festiwal fochów i wzajemnych animozji od obrażonych osób, którym nie było dano spotkać się z piosenkarką twarzą w twarz.
Ten tekst brzmi jakby na zamowienie a wrecz pod dyktando naszej celebrytki.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: Flux »

Kolejny dramat. Nieprawdziwi fani zazdrośni o prawdziwych wspierających ją dzień w dzień z widowni. Niezwykłe poświęcenie i oddanie, niewymuszone i bezinteresowne. Fan kocha, nie radzi. Festiwal fochów to ostatni raz widziałem kiedy Edyta udzielała wywiadów w programach śniadaniowych i przeszkadzało jej towarzystwo albo koleżanek po fachu albo nieprofesjonalnych dziennikarzy, jak np. Kinia Rusin.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Fakt

Post autor: max28 »

Fan25 pisze:@max28 Mam prosbe do Ciebie. Jak sprawdzic, czy to prawda, czy falsz? Sledz ten watek i podaj za jakis czas wiecej szczegolow :lol3:
Wątek polega na tym, że umieszcza się tu posty związane z tym co o :edi: napisał fakt :PP. Nie ma tu nic do rzeczy czy to prawda czy nie :roll:

Nie wiedziałeś? Może stąd ta frustracja...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

Kolejny artykuł B@ra o Edycie nosi tytuł: "Kłopoty Górniak. Były mąż blokuje jej ślub z Williamem".
Fakt pisze:Edyta Górniak (45 l.) po cichu marzyła, że jak na gorliwą katoliczkę przystało znów założy białą suknię i weźmie przed Bogiem ślub z nowym ukochanym Williamem (37 l.), w którym zakochała się na zabój. By jednak tak się stało, najpierw potrzebny byłby jej kościelny rozwód z Dariuszem K. (41 l.). A on ani myśli iść jej na rękę.
Piosenkarka nie zamieniła z muzykiem ani słowa od czasu, gdy w lipcu 2014 roku zabił na pasach kobietę. Ma z nim kontakt tylko przez jego rodzinę. – Rodzice Darka kazali przekazać Edycie, że ich syn nie będzie ułatwiał jej życia i pomagał w budowaniu sielanki z innym mężczyzną. Nie zgodzi się więc na kościelny rozwód – mówi informator Faktu.
Oczywiście Górniak będzie mimo to próbowała unieważnić małżeństwo, które według świeckiego prawa zakończyło się już w 2010 roku. – Bez współpracy Darka sprawa będzie ciągnęła się jeszcze dłużej niż zazwyczaj. Edytę to bardzo martwi – słyszymy.
:lol3:
Podtrzymuję to, co już kiedyś pisałem - życie Edyty to nie jest temat na film, tylko na telenowelę. :)
Każdy temat jest dobry, byleby tylko nie nagrywać i nie koncertować - teraz na tapecie jest unieważnienie małżeństwa kościelnego. Ciekawe, co będzie następne.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Fakt

Post autor: Piter »

Pomodlę się za nich
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Fakt

Post autor: princess_edyta »

Flux pisze:Kolejny dramat. Nieprawdziwi fani zazdrośni o prawdziwych wspierających ją dzień w dzień z widowni. Niezwykłe poświęcenie i oddanie, niewymuszone i bezinteresowne. Fan kocha, nie radzi. Festiwal fochów to ostatni raz widziałem kiedy Edyta udzielała wywiadów w programach śniadaniowych i przeszkadzało jej towarzystwo albo koleżanek po fachu albo nieprofesjonalnych dziennikarzy, jak np. Kinia Rusin.
Tym razem jak sie ją w DDTVN zapytali o nowego partnera to tak chętnie odpowiedziała nawet zachaczyła o ślub. A Kindze się dostało jak sie zapytała "kiedy ślub" ... Pani Górniak jest zmienna jak chorągiewka...a tak niby dwa o swoją prywatność... i te teksty o Bogu NON stop... pomału ona mnie śmieszy.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Fakt

Post autor: Kopaneek »

princess_edyta pisze:A Kindze się dostało jak sie zapytała "kiedy ślub"
Bo Kinga wiedziała, że to fejk i ustawka.
I ślubu nie będzie. To tak rozjuszyło divę.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Fakt

Post autor: ediva »

Kopaneek pisze:
princess_edyta pisze:A Kindze się dostało jak sie zapytała "kiedy ślub"
Bo Kinga wiedziała, że to fejk i ustawka.
I ślubu nie będzie. To tak rozjuszyło divę.
:edi: powinna zaśpiewać cover tego cudeńka specjalnie dla Kini:

https://www.youtube.com/watch?v=012PnzrGqxM
alanjopek
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 sie 2017, 15:23
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: alanjopek »

Edyta teraz może powrócić do ,,pięknej tradycji'', czyli KOMUNIKATY OFICJALNE. Kiedyś się dziennikarze z tego nabijali, dziś wnioskowaliby o włączenie do poczetu lektur narodowych. Jestem złośliwy, ale keidy przeczytałem o instagramowym wpisie Edyty i praktycznie żadnej reakcji ze stron mediów na kultowe ,, nie dawanie nikomu'' to zastanawiam się jak to jest, przecież to nomen omen najbardziej dur..e stwierdzenie, zachowanie Edyty od czasów ataku gołębia
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Fakt

Post autor: lordarek1 »

:edi: ->

Obrazek
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: MacLean »

A kim jest ta przyjaciółka?:)
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Fakt

Post autor: lordarek1 »

MacLean pisze:A kim jest ta przyjaciółka?:)

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/edyta ... ki/nwb5pyt
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Fakt

Post autor: max28 »

Edyta Górniak tłumaczy się ze śpiewania coverów:

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/edyta ... ow/gwezesj
ODPOWIEDZ