Fakt

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: spot_me »

Rozumiem, ze wspomniany BP to jest ten BP z naszego forum. Ten 'artykul' w kilku miejscach atakuje, osmiesza i oskarza Gorniak, a Dode stawia w znacznie lepszym swietle, a przeciez jego autor za chwile bedzie stal z Edyta twarza w twarz i usmiechal sie jakby nigdy nic. Nie wiem kto jest bardziej zaklamany, on ze ma czelnosc, czy ona ze udaje ze opluwanie jej nie robi na niej wrazenia.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: addar »

ktos tu kieys wskazywał ze niechęc Pań siegała jeszcze dalej i wypłyneła od dody, nie pamietam tylko kto.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Fakt

Post autor: Steffie »

Tak abstrahujac od tego, kto to napisal, to uderzajacy jest ten pech Edyty. Ona ma zawsze jakis problem, ten biedny informator "Faktu" to chyba zawsze bedzie mial cos do przekazania. A to problem z wynajmem w Krakowie, a to problemy milosne w LA, a to problem z mieszkaniem w Warszawie, a to problemy zdrowotne mamy, a to nowa szkola Allana... To jest jeden niekonczacy sie film przygodowy, serial z 1000000000 odcinkami, never ending story. Czy ten informator nie zaklada gdzies podsluchu, zeby byc z tym wszystkim na biezaco? Czy doczekamy czasow, ze nie bedzie zadnego newsa o Edycie w "Fakcie"?
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Fakt

Post autor: Katarzynaa »

addar pisze:ktos tu kieys wskazywał ze niechęc Pań siegała jeszcze dalej i wypłyneła od dody, nie pamietam tylko kto.
Jeżeli tak było chętnie zapoznam się z tą informacją. Dode śledzę na ig i co by o niej nie mówić to Edi kkontaktu z fanami powinna się od niej uczyć. Tak samo jak promowania muzyki. Doda w radiu nie jest puszczana a w porównaniu do :edi: która wiele lat jest w tv przez krzesełko jurora ma więcej wyświetleń na yt swoich singli. Choćby kopiuj wklej (w którym moim zdaniem wypadła super i pokazała się z fajnej strony).
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

spot_me pisze:Nie wiem kto jest bardziej zaklamany, on ze ma czelnosc, czy ona ze udaje ze opluwanie jej nie robi na niej wrazenia.
Ja to się zastanawiam, czy jest możliwe, że Edyta naprawdę nie wie, co B@r wypisywał na jej temat na tym forum wcale nie tak dawno temu. Może ona jest tak szczelnie otoczona kordonem klakierów, że do niej takie rzeczy w ogóle nie docierają?
Katarzynaa pisze:Jeżeli tak było chętnie zapoznam się z tą informacją.
To ja o tym pisałem. :)
Chodziło o wywiad Dody dla "Kulis" w sierpniu 2004. Doda została wtedy zapytana o aferę z listem Edyty do dziennikarzy i odpowiedziała tak:
Doda pisze:Edyta jest nieszczęśliwa, wyżywa się na innych… może jej nie układa się z mężem? Osoba, która śpiewa, gra w teatrze czy kręci filmy, powinna mieć też swoje drugie życie - i to ono powinno być najważniejsze: rodzina, dom, narzeczony, miłość. I nigdy to drugie życie nie powinno mieszać się z tym pierwszym i sprawiać, że ktoś czuje się nieszczęśliwy. Górniakowa czuje się nieszczęśliwa, bo ktoś jej w tym bilansie zachachmęcił.
W tych słowach nie było nic obraźliwego, ale wiemy jaka jest :edi: - ona mogła odebrać to jako atak.
Później, w 2005 w programie Wojewódzkiego Edyta wypowiedziała pamiętne słowa "Doda krowa", a w 2006 pozwoliła sobie na kolejną szpileczkę w stronę Dody w "Wysokich Obcasach":
Edyta Górniak pisze:Myli mnie pan z Dodą czy Michałem Wiśniewskim. Ja nie przychodzę do dziennikarzy i nie mówię: "Pan usiądzie, opowiem, jak się całowałam".
Później było jeszcze starcie Szansy i Cygańskiego serca podczas Premier w Opolu i dopiero potem było "Jak oni śpiewają". Dlatego dziwię się, że B@r napisał dzisiaj w "Fakcie", że konflikt Edyta vs. Doda zaczął się dopiero w 2007 w JOŚ.

Niech sobie teraz Edyta i Doda mieszkają obok siebie. W sumie mogłyby nawet razem zamieszkać. I jeszcze zrobić z tego reality show. Ja bym to oglądał. ;-)
Steffie pisze:Czy doczekamy czasow, ze nie bedzie zadnego newsa o Edycie w "Fakcie"?
Edyta do tego nie dopuści. :PP
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Fakt

Post autor: lordarek1 »

Edyta Górniak z synem. Co on ma na sobie?

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/edyt ... fr#slajd-5
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Fakt

Post autor: dorota »

lordarek1 pisze:Co on ma na sobie?

mundur? jest w liceum wojskowym..


ps. ale obrzydliwa ustawka, na chama ....
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: miko »

dorota pisze:ps. ale obrzydliwa ustawka, na chama ....
Dorocia, wyluzuj.

Jak paparac dzwoni i mowi "Pani Edyto, albo ustawka z Allanem albo bede dzien i noc z kolegami wystawac pod balkonem hotelowym w Juracie czekajac az pojawi sie Pani w oknie z nowym kochankiem" - co Ty bys zrobila ?

Taka rzeczywistosc.

A o tym ze Doduś wypoczywa z nowonabytym mężem paparaców poinformował personel hotelu.
"Dla lepszej promocji".
Ten swiat jest bezwzgledny o czym Edka dobrze wie z lat 2004/2005.

Peace.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Fakt

Post autor: LaFidelite »

Alan jeszcze wyrośnie na nacjonalistę :lol: Za to Edyta ładnie się prezentuje.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Fakt

Post autor: Steffie »

Dziwnym trafem dzieci innych piosenkarek, ktore sa w podobnym wieku, nie ma na lamach "Faktu" czy innych gazet. Allan za to ma regularne sesyjki. Ciekawe czy on tego w ogole chce.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: spot_me »

Były stylista Edyty Górniak – Bartłomiej Indyka, twierdził niedawno, że piosenkarka zabrania mu ubierać Dody.
https://www.youtube.com/watch?v=QNRvcku9rCM
Trafne komentarze:
Jak nieelegancko wymieniła gwiazdy który tak robią. Coś okropnego[...] 
Widać że kłamie...
Jej mięśnie ust nie pracują równo.
Rzeczywiscie jest cos na rzeczy, ze jak Edyta zaczyna krecic to jej usta stwierdzaja ''chulaj dusza, piekla nie ma'' i odlatuja kazde w swoja strone :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

Oczywiście nie mogło zabraknąć szpileczki w stronę Dody: "Po prostu myślę, że on może nie chciał z nią pracować". :roll:

Edyta i Doda... Teoretycznie obie gardzą tabloidami - Edyta w pamiętnym liście do dziennikarzy użyła określenia: "pie*dolone szczury", a Doda w książeczce dołączonej do płyty "Diamond bitch" napisała:
Doda pisze:I mały apel: Ludzie! 4 lata temu jak "Fuckt" dopiero powstawał, zaprosili mnie do swojej redakcji. Byłam świadkiem, jak śmierdziele prześcigają się w wymyślaniu historii z d*py o polskiej aktorce, żartując sobie w najlepsze. Nie wierzcie we wszystko, co czytacie. Robią z Was naiwne marionetki łykające każdy zmyślony news!!! Pewnie wielu z Was nawet do głowy by nie przyszło, że założycielem internetowego Pudla jest "Fuckt", kiedy więc będziecie z wypiekami na twarzy klikać w klawiaturę, zastanówcie się, dlaczego Pudel nigdy się do tego nie przyznał i pewnie nigdy nie przyzna... Być może dlatego, że nareszcie być jakkolwiek związanym z tym brukowcem to totalny syf, obłuda i żenada.
Mimo że dla Edyty dziennikarze "Faktu" czy "Super Expressu" to "pie*dolone szczury", a dla Dody - "śmierdziele", to obie panie od lat bardzo chętnie udzielają wywiadów tym tabloidom - i przynajmniej raz w roku jedna musi powiedzieć coś mniej lub bardziej złośliwego o drugiej, a druga oczywiście musi się odgryźć. :)

Edyta powiedziała w wywiadzie dla "Faktu", że w odróżnieniu od Maryli Rodowicz, Beaty Kozidrak i Edyty Bartosiewicz nie wymaga, by jej muzycy pracowali wyłącznie z nią. Mhmmm... Dziwne, gdyby było inaczej, skoro Edyta przez lata dawała tyle koncertów, co kot napłakał. Zresztą o czym tu w ogóle mówić, skoro ona cały czas nie ma swojego stałego zespołu?
Kierownik muzyczny trasy akustycznej, Paweł Tomaszewski ma bardzo mocno wypełniony kalendarz - polecam zajrzeć na jego profil na Facebooku - oprócz koncertów z Edytą on ma teraz w listopadzie jeszcze sporo występów w Niemczech z jakąś Kingą Głyk.

19 października B@r napisał na naszym forum, że rozmawiał z Edytą na temat jej niewydanych utworów, i dodał: "Szczegóły w przyszłym tygodniu". I co? I nic. :)
W zamian za to na stronie "Faktu" pojawiły się artykuły: "Edyta Górniak czeka na pierścionek zaręczynowy", "Edyta Górniak żąda bambusowych słomek!" oraz "Edyta Górniak: Straciłam ciążę". :roll:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: B@r »

Ray, co ja zrobie, że źle szukasz? Setka o niewydanych utworach jest opublikowane od dawna...

Obrazek
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

Przecież na stronie "Faktu" nie ma fragmentu o niewydanych utworach.
Poproszę w takim razie o link do wideo.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Fakt

Post autor: Frytka »

Przecież wszyscy dobrze wiemy, ze gdyby ten stylista współpracował z Dodą, Edyta zwolniłaby go i pewnie tez nieomieszkalaby wspomnieć o jego niekompetencji. :lol3:
ODPOWIEDZ