Wysokie Obcasy

Dodatek do "Gazety Wyborczej"

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Marcin A. »

Zgadzam się z tym co piszecie i macie niezwykle trafne spostrzezenia.Szkoda ,że Edyta nie potrafi odczytac tych słów jako dobrych rad i troski o Nią samą oraz tego,jak inteligentnych ma fanów.
Dla mnie najgorsze jest jednak to,ze mimo wszystko bardzo,ale to bardzo się o Nia martwię...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: ANETA »

A ja Ją niestety cholernie kocham i nie moge przestać i to mnie boli ... Walcze sama ze sobą.
Zamiast spiewac w duecie z Dion Edyta woli Skutera .....Obraziła sie na Ramazottiego mimo ze duet mógłby byc przepustką do sławy przynajmniej w Europie. Edyta musi sie fochowac, palic mosty .. Jezu, zwariuje.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Marcin A. »

ANETA pisze:Zamiast spiewac w duecie z Dion Edyta woli Skutera .....
Anetko-kocham Cię za ten tekst.Poprawiłas mi zrypany humor.Młaaaaaaaaaa...
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: flame »

Wiele z nas miało ciężkie dzieciństwo, życie, itp - ale to nie jest powód zebyśmy przez całe życie szli obwiniając o wszystko innych. Edyta jest mi bliska, mam do niej ogromny sentyment i zwyczajnie mi szkoda patrzeć jak ktoś z takim potencjałem, tak sie marnuje i stale kompromintuje.

Ech, a jeśli idzie o Madonnę - właściwie już wszystko zostało powiedziane. Ja tylko dodam, że absolutnie nie zgadzam się z opinią, że Madonna nie umie śpiewać - miałem okazję być na jej koncercie w Londynie 2 lata temu i na żywo brzmiała fantastycznie. Zdarzały się jej wokalne potknięcia (choćby ostatnie nagrody MTV Europe) ale wpadki zdarzają się wszystkim - nawet "śpiewającym divom" pokroju Whitney czy Mariah.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: vanity »

ANETA pisze:Zamiast spiewac w duecie z Dion Edyta woli Skutera .....Obraziła sie na Ramazottiego mimo ze duet mógłby byc przepustką do sławy przynajmniej w Europie. Edyta musi sie fochowac
co mnie strasznie dziwi, bo mimo tego co opowiadała zawsze w wywiadach ( śpiewa bo kocha, kariera wynik tej miłości) to zawsze miałam wrażenie że dziewucha wie co robi i dla kariery zrobi wiele (w sensie pozytywnym - np dołączyć do klanu div). nieudany duet z Ramazottim, G Michaelem (bo się na kogoś obraziła) jakoś mi tu nie za bardzo pasuje. no chyba że ona ma coś z głową....
Magdzik
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 23 gru 2004, 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Magdzik »

flame pisze:Wiele z nas miało ciężkie dzieciństwo, życie, itp - ale to nie jest powód zebyśmy przez całe życie szli obwiniając o wszystko innych.
Kris, ja się z Tobą zgadzam w 100%! Jestem pewna że wiele gwiazd boryka się do dziś z przeszłością, ale nie wywlekają tego przy każdej możliwej okazji. Ja nawet zaczęłam mieć wyrzuty sumienia, bo może kiedyś zrobiłam jej przykrość i przeze mnie to wszystko... :570: ???

Ja tam o moim dzieciństwie wolę zapomnieć, inaczej bym zwariowała!
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: ANETA »

Oczywiscie, wielu z nas miało koszmarne dzieciństwo co wpływa bardzo na psychikę jednak nie mozna wiecznie rozpamiętywac złych momentów tylko wyniesć z nich lekcję. Trzeba wziac zycie we własne rece bo nikt za nas niczego nie zrobi. Na wszystko trzeba ciężko zapracowac. Byc moze własnie ze mielismy rudne dziecistwo zwrócilismy sie ,,o pomoc" do Edyty, ,,przytulonym" przez Jej głos i szczere spojżenie było nam lżej. Ja własnie za takie chwile Ją pokochałam i Ona do końca zycia bedzie moim nałogiem. Mam nadzieje ze zła atmosfera na forum niedługo minie bo przykro sie robi jak sie tu teraz zagląda. Jedno zdanie w wywiadzie moze tyle zmienic ....
Edytko, nagraj sliczną płyte, błagam Cię
Magdzik
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 23 gru 2004, 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Magdzik »

ANETA pisze: Byc moze własnie ze mielismy rudne dziecistwo zwrócilismy sie ,,o pomoc" do Edyty, ,,przytulonym" przez Jej głos i szczere spojżenie było nam lżej.
Ze mną dokładnie tak było. Edytka bardzo mi pomogła kiedy najbardziej jej potrzebowałam i zawsze będę jej za to wdzięczna. Może teraz czas, żeby jej się odwdzięczyć, tylko czy będzie chciała?
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: grzechoo »

ANETA pisze:Edytko, nagraj sliczną płyte, błagam Cię
Albo wielki hit na miarę My Heart Will Go On do jakiegoś filmu, tylko, ze jakiś reżyser, producent czy kto tam musiałby zatrudnić Edzię do takiego hitu na miarę Titanica, wyniosło by ta ją na wyżyny, odniosłaby światowy sukces...koniec marzeń, czas zejść na ziemię :cry:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Bob »

Wystarczyłaby piosenka do jakiegoś serialu, czy kinowej komedii romantycznej, nawet udział w tańcu z Gwiazdami, jak ostatnio zrobiła Flinta. Edyto rób coś !!! nie tylko narzekaj, bo pozostaniesz w pamięci jako najbardziej utalentowane i jednoczesnie leniwe i rozlazłe
zjawisko polskiej muzyki pop.W obecnej sytuacji trudno mówić o jakimkolwiek profesjonalizmie. :cry:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: ANETA »

Jesli nadal bedzie Sexualnie Lunatykowac to sukcesu nie odniesie. Potrzebny jest hit!
Onyx
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:19
Lokalizacja: Zagłębie

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Onyx »

Padło pytanie czy Madonna ma talent -jeśli pod tym pojęciem rozumiecie warunki wokalne to wg mnie -nie, ale ma kilka cech które sprawiają że była jest i będzie gwiazdą nr 1 w muzycznym świecie:
- głoś ma taki sobie, ale za to ma świetnie dobrane piosenki do swojej skali głosu- co słychać na koncertach
- potrafi namówić najlepszych producentów muzycznych na świecie do współpracy
- jest mistrzynią świata w wykorzystywaniu mediów do swoich potrzeb, zarówno do kreowania zamierzonego przez siebie wizerunku jak i informacji jakie chce przekazać światu, niezależnie od tego czy wydaje książkę z bajkami dla dzieci czy album fotograficzny ze swoimi aktami.
Niestety Edyta ma kłopot z tym ostatnim - tzn efektywnym wykorzystaniem mediów, prasy lub tv , nieopatrznie przekazując informacje, które sprawiły że dziennikarze zatracili granice co jest Jej życiem prywatnym, a co nie.
Najlepszym tego przykładem jest słynny cytat "że tydzień przed koncertem...." (wiadomo o co chodzi...:) ) który (jak uważam) miał być żartem, aby zbyć natrętne pytania P Kozyry, a zaczął żyć własnym życiem.
Co do ostatniego wywiadu w "Wyborczej" to ...posługując się techniką "kopiuj wklej" można z wypowiedzi dowolnie wybranej osoby z dowolnie wybranego zakresu czasowego np . z ostatnich 10 lat posklejać znacznie "ciekawszy":) materiał...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: vanity »

Onyx pisze:Padło pytanie czy Madonna ma talent -jeśli pod tym pojęciem rozumiecie warunki wokalne to wg mnie -nie, ale ma kilka cech które sprawiają że była jest i będzie gwiazdą nr 1 w muzycznym świecie:
- głoś ma taki sobie, ale za to ma świetnie dobrane piosenki do swojej skali głosu- co słychać na koncertach
- potrafi namówić najlepszych producentów muzycznych na świecie do współpracy
- jest mistrzynią świata w wykorzystywaniu mediów do swoich potrzeb, zarówno do kreowania zamierzonego przez siebie wizerunku jak i informacji jakie chce przekazać światu, niezależnie od tego czy wydaje książkę z bajkami dla dzieci czy album fotograficzny ze swoimi aktami.
i dodajmy, że na początku swojej kariery nie pracowała z najlepszymi, musiała sama się nacharować, tym bardziej, że nie zapowiadała się na wielki talent, bo go generalnie nie posiada. ja bym powiedziała, że Madonna ze swoich wad uczyniła zalety...
robosek
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 16 gru 2004, 22:34
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Under her spel
Lokalizacja: podlasie

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: robosek »

a mi sie artykuł podoba...toż Edyta to normalny człowiek, jak każdy czasami jest dowcipna, wulgarna, czasami chamska, czasami obłudna itp. Nic nowego taki jest prawie każdy, po co się wybielać i robić "swiętą" bo potem jak coś się palnię (jak każdy) to lecą gromy że "boszsz Edyta powiedziała dupa!!"
Edyto jestes super i wcale nie przeginasz ;)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: monia80 »

robosek pisze:a mi sie artykuł podoba...toż Edyta to normalny człowiek, jak każdy czasami jest dowcipna, wulgarna, czasami chamska, czasami obłudna itp. Nic nowego taki jest prawie każdy, po co się wybielać i robić "swiętą" bo potem jak coś się palnię (jak każdy) to lecą gromy że "boszsz Edyta powiedziała 4 litery :P!!"
Edyto jestes super i wcale nie przeginasz ;)
:lol: :lol: :grin: :grin: Robosek przybij wielkiego piatala :) :) :) strasznie sie ciesze ,ze tak podchodzic do tego wszystkiego -zarabczascie to ujales :D
kurde ales mi humorzysko poprawil dzis :grin: :grin: :grin:
wkoncu jakas fajna wypowiedz :grin:
wpadaj tu czesciej :grin: :grin: :grin:
ODPOWIEDZ