POLITYKA

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: POLITYKA

Post autor: vanity »

Magda pisze:KrzysiekF napisał/a:
Wielką przegraną rynku sław, mówią specjaliści od PR jest Edyta Górniak.


No i maja racje.
też tak myślę, wyjątkowo beznadziejny PR
Ółgarz pisze:Tu nie ma nad czym plakac
ludzie mają ją za idiotkę która potrafi śpiewać, płakac nie ma nad czym, ale przykre że utalentowany artysta ma taką opinię
Piter pisze:W końcu Edycie - przynajmniej tak twierdziła - chodziło o spokój i prywatność.
niby tak, choć ja mam wątpliwości, bo chce prywatności, ale na ślub zaprasza kolorówki... temat rzeka...
pilsner pisze:każdy program z jej udziałem jest szeroko komentowany- to jest wielki potencjał!!!!!!!!
tak, ale z reguły brzydkie komentarze...
pilsner pisze:Popatrzcie Edyta nie nagrała nowej płyty od ładnych kilku lat, ale ciągle o niej jest głośno( zresztą wspominał o tym już Kuba W. w programie z Edką), ciągle budzi zaciekawienie
wiesz, ostatnio toczy się też dyskusja o głośnej Madonnie, wnioski wyglądają mniej więcej tak: Madonna jest kontrowersyjna ale skłania do refleksji nad pewnym rzeczami np natury społecznej, Edyta jest kontrowersyjna, ale nie skłania to do refleksji bo od razu wiadomo że jej zachowanie to przejaw głupoty. nie mam nic przeciwko zamieszaniu, ale czy trzeba to robić przy pomocy kału, wyzywaniem wulgaryzmami kogoś tam, albo publicznym obgadywaniem eks?
pilsner pisze:ja wciąż wierzę, że jezeli ona nagra nową płytę na jakimś tam poziomie- to ta płyta -jedno jest pewne - nie przejdzie bez echa, wielu komentarzy, szumu medialnego...a wilelu artystów nawet, mimo usilnych zabiegów, może tylko o tym pomarzyć!
co wymodziła Edka się okaże, miejmy nadzieję szybko.
a o płycie może być szum ale nie byłabym tego taka pewna czy to się przeniesie na sprzedaż, obecność na koncertach i wysokie miejsca na listach.... są artyści którzy nie robią wielkiego szumu na swój temat a ich płyty dobrze się sprzedają, nie ma reguły.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: POLITYKA

Post autor: Piter »

vanity pisze:
Piter pisze:W końcu Edycie - przynajmniej tak twierdziła - chodziło o spokój i prywatność.
niby tak, choć ja mam wątpliwości, bo chce prywatności, ale na ślub zaprasza kolorówki... temat rzeka...
Ale zaprasza je sama i na pewno nie za darmo. Poza tym ci dziennikarze nie zachowują się jak bydło włażące do sali poporodowej.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: POLITYKA

Post autor: grzechoo »

Nazwisko Górniak jest po prostu gorące i jeszcze długo tak będzie
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: POLITYKA

Post autor: Grzechu »

Tak gorace ze az mozna sie sparzyc..
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: POLITYKA

Post autor: vanity »

Piter pisze:Ale zaprasza je sama i na pewno nie za darmo. Poza tym ci dziennikarze nie zachowują się jak bydło włażące do sali poporodowej.
racja. z tym, że to wygląda tak: chcę prywatności, chyba że mi zapłacicie. jeśli ktoś napisze o moim życiu prywatnym - to jest wtargnięcie, ale chętnie opowiem o tym samym za forsę.... tu nie ma zasady, jasno wyznaczonej granicy prywatności. jeśli gwiazda nie wyznacza pewnych granic (i oczywiście zawsze i wszędzie się do nich stosuje) to nasuwa się tylko myśl o chciwości na kasę. są tacy, którzy stosują taką granicę, nigdy jej nie przekraczają i mają święty spokój, a kolorówki piszą jedynie o pracy zawodowej (albo wcale). z tego by wynikało, że są tacy którzy chcą mieć święty spokój i tacy, którzy tylko udają że chcą go mieć.
najzadu na porodówkę nie komentuję, bo to komentuje się samo.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: POLITYKA

Post autor: ANETA »

Ja bede i tak zawsze z Edytą. Na siłę staram sie widziec w niej tylko GŁOS. Póki nie pokazuje łona i nie pluje na moją religie to jest ok.
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: POLITYKA

Post autor: kyle »

a wciąż wierzę, że jezeli ona nagra nową płytę na jakimś tam poziomie- to ta płyta -jedno jest pewne - nie przejdzie bez echa, wielu komentarzy, szumu medialnego...a wilelu artystów nawet, mimo usilnych zabiegów, może tylko o tym pomarzyć!
Tez tak uwazam. Edyta nie jest przegrana w mediach-po prostu potrzebuje zmiany swojego nadszarpnietego wizerunku. A do tego trzeba zaczac nagrywac i pokazywac sie od strony muzycznej. Edyta musi wydac dobra plyte!!!! platynowa plyta,teledyski,1 miejsce na popliscie....tego jej trzeba. 8)
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: POLITYKA

Post autor: Marecki »

Kuba Wojewódzki pisze:Edyta Górniak ostatnio dość intensywnie opłakuje w internecie odejście bliskich jej osób. Co jest gestem pięknym, ale i dość publicznym. W minionych dniach płakała po amerykańskim aktorze Paulu Walkerze, znanym z sagi „Szybcy i wściekli”. Co jest gestem pięknym, ale i dziwnym. Gdyby zabrakło okazji, podpowiadamy, że nie żyją też Brando, Chaplin i Holoubek.
http://www.polityka.pl/spoleczenstwo/fe ... pulpa.read
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: POLITYKA

Post autor: Flux »

No to podsumował zajebiście wyrafinowany gust Edzi :lol3:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: POLITYKA

Post autor: addar »

po pierwsze edyta opłakiwała jedynie kubiaka, człowieka badz co bądz jej bliskiego, oa ktorze amerykańskim wspomniała bez zbytecznej egzaltacji...po prostu go lubiła...nie wiem czego się czepiają aniołka :edi:
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: POLITYKA

Post autor: baker »

Dziadkowie dzieci Marty Kaczyńskiej i dziadkowie Allana, syna Edyty Górniak. To najgłośniejsze ostatnie przypadki. Ci pierwsi skarżą się mediom na brak kontaktu z wnuczkami, pokazują prywatne zdjęcia, ci drudzy wytoczyli proces piosenkarce i wygrali go – choć matka przekonywała sąd, że dziadkowie, wbrew zaleceniom psychologów, próbują przemycić dziecko do aresztu, gdzie przebywa jego ojciec. Prócz historii z pierwszych stron są dziesiątki innych.
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... odach.read
Ostatnio zmieniony 17 paź 2016, 21:03 przez Dobi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Jeśli wklejamy na forum nie swoją treść, proszę używać opcji "cytat"!
ODPOWIEDZ