Współpraca Edyty z Adamem Sztabą

Sztaba mówi o współpracy z Edytą w "Angorze"

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: vanity »

Magda pisze:Ale chyba juz sie nie przyjaznia, co?
pewnie nie. strzelam oczywiście, ale wygląda to tak Live99 wspólnie, Perła wspólnie, Hymn wspólnie, coś tam pomiędzy pewnie też robili, a tu Edka robi nową płytę i nie słychać by coś razem.... kiedy ostatnio razem coś robili? czy to nie był hymn...?
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Robik »

vanity pisze:
Magda pisze:Ale chyba juz sie nie przyjaznia, co?
pewnie nie. strzelam oczywiście, ale wygląda to tak Live99 wspólnie, Perła wspólnie, Hymn wspólnie, coś tam pomiędzy pewnie też robili, a tu Edka robi nową płytę i nie słychać by coś razem.... kiedy ostatnio razem coś robili? czy to nie był hymn...?
No właśnie, to chyba po hymnie zakończyła się Ich współpraca. Ten hymn to była Adama aranżacja :? .
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: vanity »

Robik pisze:No właśnie, to chyba po hymnie zakończyła się Ich współpraca. Ten hymn to była Adama aranżacja .
no właśnie tak mnie naszły myśli, czy przypadkiem nie obraziła się na niego za hymn.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: baker »

nie, pracowali ze soba do grudnia 2002, co widac na zdjeciach z Reduty. Mnie sie wydaje ze ich wspolpraca sie zakonczyla, poniewaz pojawil sie Darek. Nie mówie ze przez niego, ale jakos w tym czasie. Pewnie Darek sam aspirował do pozycji szefa zespolu, wiec po co dwóch kierowników muzycznych..
Na zdjeciach z Reduty są oni jeszcze obaj, a w Top trendy.. nie pamietam.

Zreszta, to mało istotne..
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: vanity »

baker pisze:nie, pracowali ze soba do grudnia 2002, co widac na zdjeciach z Reduty. Mnie sie wydaje ze ich wspolpraca sie zakonczyla, poniewaz pojawil sie Darek. Nie mówie ze przez niego, ale jakos w tym czasie. Pewnie Darek sam aspirował do pozycji szefa zespolu, wiec po co dwóch kierowników muzycznych..
Na zdjeciach z Reduty są oni jeszcze obaj, a w Top trendy.. nie pamietam.

Zreszta, to mało istotne..
_________________
a wiadomo dokładnie od kiedy Darek i Edka są razem. ja tego nie wiem szczerze mówiąc.
a na Top Trendach to Darek był. co do Sztaby to nie wiem.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: baker »

Oczywsicie ze byl! na top trendach Edyta juz byla w ciazy.. chociaz pewnie jescze sama o tym nie wiedziala :)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: homerowa »

W nowym Boutique jest tez Adam i pisze o swoich kobietach
Edyta Górniak

Wszystko zaczęło się przy okazji koncertu z Jose Carrerasem. W czasie przygotowań Edyty nie było w kraju i muzyków wybierała Magda Steczkowska. Samą Edytę poznałem dopiero w czasie prób. Pamiętam, że zrobiła wtedy na wszystkich zniewalające wrażenie. Spodziewaliśmy się nafochanej "gwiazdy", a poznaliśmy cudowną, zabawną, bawiącą się swoim zawodem dziewczynę. Urzekła mnie zwłaszcza jej troskliwość o współpracowników i wiele niespodziewanych miłych gestów. Pamiętam, jak w 1999 roku na koniec trasy koncertowej Edyta zgromadziła nas, żeby podziękować za wspólną pracę i kiedy kończyła swoją "przemowę" do sali wjechały skrzynki z szampanem. Edyta na wiele kwestii patrzy z niezwykłą wrażliwością, ale i drobiazgowością. Czasem łapałem się, że gdyby nie ona, wielu rzeczy bym nie dostrzegł. Ona dbała o każdy detal. Była także artystką, z którą mogliśmy zaprezentować się całemu światu. Niesamowite, jak wszędzie potrafiła zahipnotyzować publiczność swoim głosem. Ludzie po prostu zamierali...

Do dziś z łezką w oku wspominam naszą współpracę, choć niosła ze sobą też i dużą dawkę emocji. Tak naprawdę jednak bez niej nie ma sztuki. Edyta to bez wątpienia jedna z naszych największych gwiazd. Myślę jednak, że nie jesteśmy na takie diamenty jeszcze przygotowani. Czemu? Mamy tendencję do wmawiania sobie, że wszystko co polskie musi być gorsze. Mamy straszny kompleks niższości, choć nie wiadomo czemu. Choćby ostatni festiwal w Sopocie pokazał, że nawet, gdy przyjeżdżają "wielkie" zagraniczne gwiazdy, to i tak nie mamy się czego wstydzić. Jesteśmy na światowym poziomie. Przykre, że wiele osób dla zasady nie słucha polskiej muzyki, niezależnie od tego, kto i co nagra. Tak samo jest w przypadku polski produkcji filmowych.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Marcin A. »

Bardzo ładnie się Adam wypowiedział.Facet ma klasę....
Awatar użytkownika
Madziorek888
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 291
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:50
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Madziorek888 »

Marcin A. pisze:Bardzo ładnie się Adam wypowiedział.Facet ma klasę....
no ba.... wiadomo... przecież się lubią jeszcze....
ODPOWIEDZ