Gala

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Benita
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:13
Lokalizacja: Kolonia/ Deutschland

Re: Gala

Post autor: Benita »

kilka dni temu w niemieckiej Amice byl artykul o Edycie, opisano ja w nie zbyt korzystnym swietle, jej list, zachowanie itp. , najbardziej podobala mi sie puenta... :P
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Gala

Post autor: ANETA »

Nie wiem czy będę miała kasę na GALĘ :sad: Ile ona kosztuje? Pewnie numer z Edytą będzie droższy bo wiadomo, że sie dobrze sprzeda
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Gala

Post autor: vanity »

Benita a jak już zaczęłaś to może więcej byś napisała choćby streszczenie. ja nawet jakbym się dokopała do tego artykułu to i tak lipa bo nie znam niemieckiego...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gala

Post autor: Aro »

Onet dziś napisał o Allanku w "Gali" http://muzyka.onet.pl/mr,1070488,plotki.html Trzeba będzie się spieszyć z kupnem bo w tym kraju wszyscy są ciekawi jej (Edyty) synka.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Gala

Post autor: mancia »

[quote="ArO"]Onet dziś napisał o Allanku w "Gali" http://muzyka.onet.pl/mr,1070488,plotki.html Trzeba będzie się spieszyć z kupnem bo w tym kraju wszyscy są ciekawi jej (Edyty) synka.[/quo

No zobaczymy tylko,żeby takie znowu ckliwe nie było.
A cio to za fotograf z zagranicy i dlaczego???
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Gala

Post autor: vanity »

ciągle mam nadzieję że Edyta w końcu oprzytomnieje i zacznie mówić o swoich planach w związku z płytą. jeśli w Gali znowu będzie tylko o "szczurach" i życiu osobistym to zacznę wynosić takie wnioski że z ostatniego zamieszania Edyta nie wyciągnęła żadnych wniosków.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Gala

Post autor: mancia »

vanity pisze:ciągle mam nadzieję że Edyta w końcu oprzytomnieje i zacznie mówić o swoich planach w związku z płytą. jeśli w Gali znowu będzie tylko o "szczurach" i życiu osobistym to zacznę wynosić takie wnioski że z ostatniego zamieszania Edyta nie wyciągnęła żadnych wniosków.

Dokładnie żeby tego pierwszego było więcej.Zeby tylko każde Edyty pojawienie się w prasie i wywiad nie był o tym co się stało w zeszłym roku.Myślę ,że u Kuby to już wyjaśniła.TRZEBA POWIEDZIEĆ Nieeeeee, czasami.

Pozdrawiam , jak zawsze
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Gala

Post autor: Monika23 »

Ja tez jestem za tym,zeby w wypowiedziach,wywiadach bylo o plycie,koncertach,czyli o zyciu zawodowym...zeby juz nie powlekaly sie tematy poprzednich zwiazkow,prasy,dziennikarzy..
wczoraj w programie u Marcina Prokopa byla Justyna Steczkowska i naprawde Edyta powinna brac z niej przyklad,jesli chodzi o rozmowy na temat zycia prywatnego.Justyna mowila o rzeczach istotnych,dziecku,mezu,ale tyle ile potrzeba,nie przesadzala,nie wywlekala niepotrzebnych spraw ...
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gala

Post autor: kinga »

No tak, mówienie o prywatnych sprawach jest dla Edi niekorzystne, bo ludzie to wykorzystują...To prawda, zgadzam się w 100%. Ale ja lubię, kiedy mówi np. o Allanku, wtedy ma taki blysk w oczach, cieszę się, że jest szczęśliwa :grin: I cieszę się, że mogę się o Niej dowiedzieć więcej...
Nic na to nie poradzę, że mnie interesują Jej sprawy. Kocham Ją i to normalne, że chcialabym wiedzieć jak Jej się wiedzie, nie tylko w sprawach zawodowych... Zresztą, co Ona może na razie powiedzieć o nowej plycie? Chyba tylko tyle, że dopiero zaczynają o niej myśleć i że szukaja materialu... Tego to by nawet na jeden wywiad nie starczylo. O plycie będzie opowiadać, jak ja w końcu nagra i wyda. A póki co niestety gazety pytają o bieżące sprawy...
To jest tylko i wylącznie moje zdanie.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Gala

Post autor: pijej1 »

ja kupię Galę dla zdjęć:) mam na 10.45 na zajęcia ale poświęcę się i zwlokę się z łóżka rano aby dostać Galę a nóż widelec wykupią mi Galę w kiosku?? mam na moim osiedlu tylko jeden więc sami chyba rozumiecie moje zaniepokojenie w tej kwestii :P
tradycyjnie buziaczki i pozdrowionka dla moich znajomych Kasi, Madzi, Onyxa, Pawła ze Szczecina, Estratosa i dla Ciebie drogi T :razz:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Gala

Post autor: vanity »

rozumiem Wasze zainteresowanie prywatą Edi, ale zauważcie jak wyglądają wszystkie jej ostatnie wywiady. 99% to o życiu osobistym a ten 1% to zapowiedź piosenki. a ja chciałabym wiedzieć jaka będzie płyta jakie piosenki itd. nawet jeśli nie mają jeszcze pewnego materiału to napewno mają plany i jakieś ogólne wyobrażenie o tej płycie. Edi mogłaby powiedzieć coś o lunatique o tym czy trudno było po francusku, mogałby już w pierwszym wywiadzie powiedzieć dlaczego po francusku a nie w 5 wywiadzie z kolei.
np w którymś z postów ktoś kto był na nagraniu Kuby powiedział że wywiad trwał 2 godziny i zostawili po montażu godzinkę. oki coś musiało wylecieć. ale czemu wyleciał fragment o nowej płycie czy raczej o lunatique, a został ten jak Edi wychodzi do kibelka?
oczywiście to pretensje do Kuby nie do Edyty.
ale ja naprawdę mam tego dość tzn takich wywiadów. ja cieszę się niezmiernie że będzie płyta, chciałabym o niej usłyszeć, posłuchać o piosence jak powstawała itd. a nie słuchać ciągle o liście czy innych bzdetach.
dlatego boję się Gali że znowu będzie o tym co mnie nie interesuje. oczywiście mogę poczytać wywiad z dziedziny prywatnej ale ile można słuchać w kółko to samo. ja czekam na PŁYTĘ czyli za czymś czego ciągle mi mało i mało w wykonaniu Edi.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gala

Post autor: kinga »

Vanity, ja to też rozumiem i też czekam na plytę i też chcialabym o tym slyszeć :smile: Rajem byloby gdyby udalo się te dwie sprawy polączyć...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Gala

Post autor: vanity »

racja. masz rację. wtedy wszyscy będą zadowoleni hehe
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Gala

Post autor: Estratos »

Maly przedsmak tego co jutro w kioskach. Naprawde malutki :P

Obrazek
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Gala

Post autor: alicja »

Estratosie OGROMNY buziak dla Ciebie!!! :grin:

Kurcze teraz to już na Bank nie będę mogła zasnąć... :wink: Normalnie 6 rano wstaje i do kiosku!!! :P
Ostatnio zmieniony 20 mar 2005, 19:21 przez alicja, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ