Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: kinga »

magda s pisze:p.s. mój brat nagrywał jak łyse konie!nieprawda z tym brzuchem ,tak długo nagrywali program gdyż Edi doprowadzała piosenke do perfekcji, i nie powiem ale wkurzało to ludzi ,ale żadne tam brzuch bzdety i już:/
Doskonale to pamiętam. Edi miala zacząć swój odcinek (bo tego dnia tylko wcześniej byl też kręcony odcinek z Kamelem i Kożuchowską) ok. 16, ale tak dlugo miala próbę, że zaczęlo się ok. 19 8) A w rezultacie już to wlaściwe nagranie piosenki trwalo do 2 w nocy, bo najpierw nagrali caly program, a na samym końcu piosenkę (2 razy Edi śpiewala). Pamiętam, że wtedy wlaśnie zwrócilam uwagę na Jej pelen profesjonalizm, gdy jedyna ze wszystkich zwrócila uwagę, żeby zmienić liczbę punktów, które byly na slupach za sceną, na której śpiewala, bo przecież po programie zapalone byly tam wszystkie światelka, a Edi niby miala śpiewać w środku programu, więc te punkty trzeba bylo ustawić tak, jak one wyglądaly w tym danym momencie, kiedy byl przewidziany występ. Nikt inny o tym nie pamiętal... tylko Ona.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Pudelek...

Post autor: vanity »

magda s pisze:takie przebeznadziejne artykuly krzywdza Edytę, bo najpierw ludiz episża boshe jak pięknie zaśpiewała itp itd, a teraz poczytajcie co mać psiocża!!nie mogę znieść tej dwulicowości:/
p.s. mój brat nagrywał jak łyse konie!nieprawda z tym brzuchem ,tak długo nagrywali program gdyż Edi doprowadzała piosenke do perfekcji, i nie powiem ale wkurzało to ludzi ,ale żadne tam brzuch bzdety i już:/
ale tu chyba chodzi o montaż, a nie o nagrywanie.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Pudelek...

Post autor: Angel »

kinga pisze: Pamiętam, że wtedy wlaśnie zwrócilam uwagę na Jej pelen profesjonalizm, gdy jedyna ze wszystkich zwrócila uwagę, żeby zmienić liczbę punktów, które byly na slupach za sceną, na której śpiewala, bo przecież po programie zapalone byly tam wszystkie światelka, a Edi niby miala śpiewać w środku programu, więc te punkty trzeba bylo ustawić tak, jak one wyglądaly w tym danym momencie, kiedy byl przewidziany występ. Nikt inny o tym nie pamiętal... tylko Ona.
Edyta jest NIEZWYKLA profesjonalistka, nie jakas tam sobie profesjonalistka. Efekty tego profesjonalizmu mozna zobaczyc nie tylko w takich szczegolach, o jakim tu napisalas, ale przede wszystkim w jej interpretacjach. Jak spiewa i nie tylko, nawet jak np przedstawiala swoje opinie w JOS to bylo to niemal zawsze dopracowane w szczegole. Nawet w jej sposobie mowienia widac, ze jest b inteligentna osoba, ma takie czulki na wierzchu.
A to wlasnie drazni ludzi, bo Polska jak swiat szeroka lubi lelum-polelum, robote na odwal i byle jaka, a na scenie woli rubaszna DOde niz 'dame' pokroju Edyty.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Pudelek...

Post autor: Michael »

Angel pisze:BOshhhh, a ile tam komentarzy pelnych jadu zostawiono....
To są w większości komentarze o dosyć prostackiej treści, nie mających bladego pojęcia o muzyce, wylewających swoje frusracje na forach internetowych, najgorszej seleksji ludzkich śmieci, więc za abrdzo nie ma się czym przejmować.
Ja rozumiem, że można nie lubić Górniak, ale szacunek Jej się należy, jak przysłowiowa psu buda! 8)
kinga pisze:wtedy wlaśnie zwrócilam uwagę na Jej pelen profesjonalizm, gdy jedyna ze wszystkich zwrócila uwagę, żeby zmienić liczbę punktów, które byly na slupach za sceną, na której śpiewala, bo przecież po programie zapalone byly tam wszystkie światelka, a Edi niby miala śpiewać w środku programu, więc te punkty trzeba bylo ustawić tak, jak one wyglądaly w tym danym momencie, kiedy byl przewidziany występ. Nikt inny o tym nie pamiętal... tylko Ona.
Wszystko dpracowane w najmniejszym szczególe :D Cała Edyta. :-)
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Pudelek...

Post autor: Angel »

Michael pisze:To są w większości komentarze o dosyć prostackiej treści, nie mających bladego pojęcia o muzyce, wylewających swoje frusracje na forach internetowych, najgorszej seleksji ludzkich śmieci, więc za abrdzo nie ma się czym przejmować.
NO nie wiem, nie wiem. TO ci, co napisali te komentarze ogladaja programy tv, kupuja plyty cd, sciagaja mp3ki, decyduja o byc lub nie byc wszystkich wykonawcow...

A tu jeszcze pitola o karze w sadzie: http://www.egoisci.pl/1515/edyta_gorniak_ukarana/

Pieprzony Pudel chyba czyta nasze forum. ZNowu o Edycie i to 1 wszy news od gory.
http://www.pudelek.pl/artykul/3514/co_z_plyta_gorniak/
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Pudelek...

Post autor: GosiaczeQ_14 »

http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=706
O jakie zdziwko :o :o :shock:
A tu jeszcze najlepszy artykuł. Czy to ktoś z Was go tam zamieszczał?? 8)
http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=708
A jak tego nikt z naszego forum nie napisał, to widać że Edytka zdobywa coraz to większe uznanie wśród nie tylko fanów :-D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: grzechoo »

Hehe, no jasne, ze Elkektroda ma sie kogo bać, w koncu jakby nie było płyta Edyty sprzeda sie dobrze a i Dody też, więc będą konkurowały o najwyższa notę sprzedaży w OLISIE i nie wiem kto robi jeszcze takie zestawienia
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Pudelek...

Post autor: GosiaczeQ_14 »

No pewnie że Dodunia ma się kogo bać. Nawet nie będę zaprzeczała :D NIech się lepiej schowa żeby się jeszcze bardziej nie pogrążyć. A tak wogóle to jak Doda wyda tę płyte przed Edytką. Np na wakacje to szybko o niej ludzie zapomną i będą sie interesowali nową płytka Edytki... :smile: (wymarzony moment)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Pudelek...

Post autor: Michael »

GosiaczeQ_14 pisze:http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=706
O jakie zdziwko :o :o :shock:
A tu jeszcze najlepszy artykuł. Czy to ktoś z Was go tam zamieszczał?? 8)
http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=708
A jak tego nikt z naszego forum nie napisał, to widać że Edytka zdobywa coraz to większe uznanie wśród nie tylko fanów :-D
:shock: Boshe, taki artykuł na kozaczku :D
Mówiłem, że Edzia wraca do łask. :d Zobaczymy jeszcze, jak Ją przyjmnie publiczność w czasie Top-Trendów :hmmm:

Zastanawiam sie, czemu Doda boi się Edyty, przecież nie tak dawno pisała na swojej stronie, że wraz ze swoimi fanami nie może się doczekać premiery nowego albumy Edzi 8P
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Pudelek...

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Michael pisze:Mówiłem, że Edzia wraca do łask. Zobaczymy jeszcze, jak Ją przyjmnie publiczność w czasie Top-Trendów
Napewno gorąco ją przyjmie. A co do tego artykułu to...go pisał jakiś użytkownik. no ale i tak jest supcio...
Michael pisze:Zastanawiam sie, czemu Doda boi się Edyty, przecież nie tak dawno pisała na swojej stronie, że wraz ze swoimi fanami nie może się doczekać premiery nowego albumy Edzi
Hehe no właśnie :hellobaby: :hellobaby: Zobaczymy... :lol:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Pudelek...

Post autor: ANETA »

O Matko! Ile pozytywnych opinii o Edytce na Kozaczku !!! :) Aż mam banana na twarzy ze szczescia :D Edzia to musi byc świetna płyta i wszystko pojdzie jak z płatka, wrócisz na szczyt. W naszych sercach i tak jestes numer 1 :D
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Pudelek...

Post autor: Estratos »

takie artykuly na kozaczku moze pisac kazdy z Was, bo te akurat zostaly dodane przez uzytkownikow. :)
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Pudelek...

Post autor: Angel »

Ludzie piszmy wiec artykuly o Edycie. Na kozaczku i nie tylko! Przynajmniej beda pozytywne! :PP
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: magda s »

http://www.ukaraj.pl/news/id639,Top+tre ... +topu.html
spoko komentarze się pojawiają...
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Pudelek...

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Michal pisze:takie artykuly na kozaczku moze pisac kazdy z Was, bo te akurat zostaly dodane przez uzytkownikow.
No właśnie się pytałam czy to ktoś z Was czasem nie napisał :D :D

[ Dodano: 2007-06-10, 12:37 ]
http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=724
Opis wczorajszego stroju Edytki. :-)
ODPOWIEDZ