Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Pudelek...

Post autor: ediva »

Dobi pisze:Rozenek i Górniak ZABRONIŁY styliście pracować z Dodą?! Pokazała screeny...

Nie wiem co napisać :lol3: 8P ile to prawda oczywiście ale sądzę że tak :lol3:
Pan stylista najlepszy "No wiesz, lubię cię Doda ale Edzia mnie zwolni więc..." :lol3: Pieniążki divy lepsze niż Dody? :edi:
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Pudelek...

Post autor: Katarzynaa »

ray pisze:DVD to mieliśmy już dostać kilka, zaczynając od koncertu w radiowej Trójce w 2004, a kończąc na koncercie na Torwarze, który cały czas jeszcze przed nami, albo i nie. :lol3:

I na tym zakończmy off topic. :)

Czasami się zastanawiam czy brak DVD to tylko kwestia lenistwa i oszczędności czy może dodatkowo chęć uniknięcia konfrontacji z Dodą.? Doda wydała 2 DVD i często podkreśla że była pierwsza w Polsce z takim projektem. Może Edyta przegapiła czas na bycie tą pierwszą i teraz się boi, plus oczywiście btaj czasu, zapracowanie itd. :P

A Doda w ostatnim wywiadzie dla gwiazdozbioru TVP dała :edi:. pstryczka w nos.. Powiedziała że ciężko pracuje dla swoich fanów i nie jest jedną z tych gwiazd które uważają że muzyka sama się obroni. Ciekawe czy było to zamierzone czy przypadkowe :d
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

Nie wiązałbym kwestii braku DVD Edyty z Dodą.
Jeżeli Doda często podkreśla, że była pierwsza w Polsce z takim projektem, to jest to tylko jeden z dowodów na jej megalomanię. :) Przecież dobrych koncertowych DVD mieliśmy pod dostatkiem już wcześniej - na przykład "MTV Unplugged" Kayah czy Heya.
Ale gdyby Edyta jakimś cudem kiedyś jednak wydała to obiecywane od kilkunastu lat DVD, to też by się tak reklamowała jak Doda: "Moi fani musieli czekać na to DVD aż tyle lat, bo chciałam dać im najwyższą jakość, jaką tylko mogłam. Wiele lat usilnie poszukiwałam odpowiednich partnerów do tego projektu, aż w końcu się udało. Mam nadzieję, że moi fani przytulą to DVD". :lol3:

Wypowiedź Dody, że ona ciężko pracuje dla fanów i nie jest jedną z tych gwiazd, które uważają, że muzyka obroni się sama, faktycznie była docinkiem wobec Edyty.
No to teraz, kiedy Edyta przyleci do Polski i już tradycyjnie udzieli wywiadów dla "Faktu" i "Super Expressu", pewnie zostanie poproszona o ustosunkowanie się i do tego komentarza Dody, i do sprawy ze stylistą, i też pozwoli sobie na jakąś złośliwość. Czyli tradycji stanie się zadość. ;-)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Pudelek...

Post autor: Kamui Shiro »

Dobi pisze:Rozenek i Górniak ZABRONIŁY styliście pracować z Dodą?! Pokazała screeny...

Nie wiem co napisać :lol3: 8P ile to prawda oczywiście ale sądzę że tak :lol3:
Doda :lol:

Co mnie zaciekawiło, to że stylista napisał do niej dokładnie o 18:06 dzień za dniem, 2 i 3-go sierpnia 2016. Czyżby ingerencja Painta...? no chyba że odpisuje Dodzie w określonych godzinach albo że to przypadek ;)

Ujawnianie privków jest może i nieładne, ale możliwe, Kim Kardashian zyskała na tym przeciw Taylor, to może i Dodzia zapunktuje :D pytanie, na ile Górniak da się sprowokować, bo że Rozenek będzie udawała niewzruszoną, nie wątpię - kobitka jest na fali i się jej trzyma, będzie grała wzorową.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Chyba nie czytales ostatnich "newsow", bo Rozenek juz odpowiedziala na screeny Dody.
Co do Edyty, to szykuje sie z jej udzialem wieksza sprawa, tak ze raczej nie bedzie wypowiadac sie na temat stylisty.
Edyta Górniak pozwie Dariusza K. o alimenty
http://plejada.pl/newsy/edyta-gorniak-p ... arz/s32b28
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Pudelek...

Post autor: fookmetoo »

https://www.pudelek.pl/artykul/129068/g ... finansowo/

EDI robi sobie dobry PR po wyznaniu o chęci zostania gejem. Tylko jedno mnie dziwi, ona ma jakichś przyjaciół? Przecież niedawno gdzieś mówiła że nie ma?

edit:

https://www.pomponik.pl/plotki/news-edy ... Id,2576257

to ta pomoc to tylko mydełka i apaszki?
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: To co najlepsze »

Edyta jest chyba jedyną Artystką w Polsce, której współpraca z mediami od lat układa się tak dobrze. O porażce nie napiszą, a każdy kolejny krok Edyty w kierunku muzycznym jest podniesiony do rangi krajowej i wielkiego sukcesu.

,,Allan Krupa opublikował stare nagranie Edyty Górniak. Komentarz piosenkarki najlepszy. Typowy dla każdej mamy''
Więcej: http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,23 ... ntarz.html
http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,23 ... ntarz.html

Jestem ciekaw czy Edyta po 28 latach pracy artystycznej nadal się tak dobrze klika i sprzedaje czy to tylko taki pijar ?
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Pudelek...

Post autor: Katarzynaa »

Edyta Górniak wysyła fotografom BUZIACZKI przed studiem TVP:
https://www.pudelek.pl/artykul/129890/e ... udiem_tvp/ :roll:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Widac, ze obiadki Bozenki sa dobre. :P Spodnie zrobily sie troche przyciasne. Ale i tak najbardziej mnie juz nuzy ten look a la nowoczesna dzidzia piernik, do tego w tych szpilach od paru lat. Moglaby raz na jakis czas zalozyc cos na plaskim obcasie. ^^
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Pudelek...

Post autor: fookmetoo »

Górniak trafiła do szpitala. "Myślała, że zakaszle się NA ŚMIERĆ":
https://www.pudelek.pl/artykul/130006/g ... na_smierc/

Znowu otarła się o śmierć bidulka :edi: żeby tylko los nigdy nie odpłacił jej za te wszystkie mity i żeby rzeczywiśnie nie wykitowała :lol3:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Pudelek...

Post autor: KrzysiekF »

I oczywiście nie mogło to zostać secret. Tylko taka informacja przed występami Edyty wypływa do mediów.

Lata mijają , nic się nie zmienia. Teraz wszystkie "wywiady" skupią się na chorobie Edyty.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: addar »

i nasza wojowniczka światła na sterydach wystąpi bo kocha scene i szanuję publiczność... to bardzo ważne wystąpienie przecież :edi:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: Flux »

Jeszcze przy każdej możliwej okazji będzie zaznaczać, że nie ma do dyspozycji pełnej skali głosu, a potrzebuje całej rozpiętości, bo śpiewa skomplikowany repertuar. Będzie nawijka, że mogła dać z siebie tylko 60% możliwości, jeszcze stres jej odebrał itd. Zawsze ta sama śpiewka. Nie wiem czy mi głosu starczy... powietrze takie suche. Alleluja, westchnięcia i pauzy. Mogłaby zacząć naprawdę dbać o swój głos, który jest nie tylko pięknym instrumentem ale i narzędziem pracy.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: spot_me »

KrzysiekF pisze:Teraz wszystkie "wywiady" skupią się na chorobie Edyty.
To juz stalo sie tradycja. W wywiadach to nie muzyka ma byc w centrum uwagi tylko Gorniak i jej przejscia i zyciowe problemy.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Pudelek...

Post autor: Piter »

Wejdzie na scenę i powie: Boże, jak to dobrze, że nie pada!
Doniesienia medialne jakby co najmniej to była dżuma i lekarstwa, które do tej pory podawano jedynie świniom.
ODPOWIEDZ