Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: rav33 »

tylko kogo to tak naprawdę obchodzi? ludzie to czytają, bo to dostają... ale to żenujący news...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Pudelek...

Post autor: Piter »

[quote="Bartosz Pańczyk w "Fakcie""]Edyta Górniak (46 l.) stwierdziła, że należy jej się nagroda za ciężkie przygotowania do akustycznej trasy koncertowej, która rusza już w październiku. I postanowiła sobie zafundować wyjątkową przekąskę. Aż trudno w to uwierzyć, ale jedzenie przyjedzie do niej aż z Wielkiej Brytanii. Jak to możliwe?
Gdy Edyta mieszkała przed laty na Wyspach, najchętniej stołowała się w chińskiej dzielnicy w Londynie. Nic nie zaspokaja jej kulinarnego gustu jak serwowane tam orientalne potrawy. Dlatego – kompletnie nie bacząc na koszty – przed nadchodzącym w sobotę zamkniętym koncertem w hali Expo pod Warszawą kupiła swojej zaufanej asystentce Magdzie (35 l.) bilety do Londynu i postawiła przed nią konkretny cel.
– Magda ma jej przywieźć między innymi smażone tofu z jej ulubionej restauracji w China Town. Edyta uważa, że nigdzie na świecie nie przygotowują specjałów chińskiej kuchni lepiej niż tam – opowiada informator Faktu. Wprawdzie diwa będzie w Londynie w listopadzie by zaśpiewać w słynnej Royal Albert Hall, ale ulubione jedzenie chodziło za nią od dawna. Nie mogła się doczekać aż go skosztuje. – Aby wszystko było świeże, Magda poleci do Londynu w sobotę z samego rana. O 17 będzie już z powrotem w stolicy z kolacją dla swojej chlebodawczyni i jej dużej ekipy – dodaje nasze źródło. A że ta zorganizowana w pośpiechu eskapada będzie kosztować prawie cztery tysiące złotych? Kto by się przejmował takimi drobiazgami! W końcu kto jak kto, ale Edyta jest jedną z najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. A przecież – jak pisaliśmy niedawno – do końca stycznia na jej konto wpłynie aż 1,5 mln zł za 40 wystąpień. Nie ma to jak być diwą...
Oby Magda tylko szybko się uwinęła i zdążyła uradować Edytę...[/quote]
Żeby jej tylko nie posrało...

Dzisiaj na Pudelku widziałem, w co Edek był ubrany na targach. Beauty to to nie było.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Pudelek...

Post autor: Katarzynaa »

rav33 pisze:tylko kogo to tak naprawdę obchodzi? ludzie to czytają, bo to dostają... ale to żenujący news...
Żenujący news to fakt, nikogo to nie obchodzi to drugi fakt, a to, że takie newsy gdzieś w świadomości ludzi zostają to fakt trzeci i smutyny. Później nie ma się co dziwić że dla wielu odbiorców jest albo odgrzewanym kotletem, który jedzie od ćwierć wieku na sukcesie eurowizji albo oderwaną od rzeczywistości divą. :roll:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: addar »

zastanawiam sie kto te obroże pozwala edycie zakładac którys juz raz, psinka nasza :edi:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Górniak też weźmie udział w Agencie. Obejrzycie?
http://www.pudelek.pl/artykul/138504/go ... bejrzycie/

To dlatego Wieczorek od paru dni daje snapy z Hiszpanii.

Myślę, że Pudel najlepiej to ujął. Nic dodac, nic ująć.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Pudelek...

Post autor: KrzysiekF »

Coś mi tu nie gra ...

Co z trasą??? 24 ma już Zabrze....

Chyba ze będzie przerwa w ekipie na czas przylotu edyty do polski , albo zakłada ze odpadnie szybko ...

Hmmmm
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: endeven »

o nieeeee... akurat teraz? :lol3:
a na której wyspie tego Agenta kręcą? :lol3:
Awatar użytkownika
Tomek
Make it happen
Make it happen
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2016, 8:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: Pudelek...

Post autor: Tomek »

Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: addar »

"Żyjmy na krawędzi, niech dziś nie liczy się nic!!, tak pragnij mnie na zawsze , teraz tu!!"... bo jutro moze być juz po wszystkim.

No coz zabawka sie znudziła, czas znalezc sobie nową, agent trochę edke postymuluje mentalnie wiec po co jej jakis chłystek przy sukience xd
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Pudelek...

Post autor: fookmetoo »

Oby tylko płyta akustyczna nie poszła w las teraz jak ten etap będzie jej się źle kojarzył...
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Jeśli to prawda, to byłby to news dnia, miesiąca, a nawet roku. Ale czy to jest prawda? Przecież to, że ktoś usunie jakieś fotki z IG o niczym jeszcze nie świadczy, a Edyta obserwuje różne osoby, potem przestaje je obserwować, a powody są różne, tak że może to tylko taki fake news, żeby stworzyć nowe artykuly i ich klikalnosc. :edi:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Pudelek...

Post autor: Piter »

A myślałem, że to będzie miłość na wieki. A przynajmniej do Bożego Narodzenia.
No ale może dowiedział się o poronieniu z telewizji i się wkurzył.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Pudelek...

Post autor: Frytka »

Ja nie byłabym pewna, ze to nie prawda. Mateusz nie był na koncercie w Warszawie. Nie złożył tez divie rozczulajacych życzeń urodzinowych na insta - ona mu złożyła :PP . Ale to już tworzenie historii spiskowych. Niech tam sobie Edyta się spotyka z kim chce, zrywa, zakochuje, bierze ślub i się rozwodzi. To jej życie. Tylko mam nadzieje ze oszczędzi nam czytania o niedojrzałości ex partnera. Swoją droga - życzę :edi: wszystkiego najlepszego, ale myśle, ze, jeśli to prawda, Zalewski za jakiś czas podziękuje, ze skończyło się to tak szybko :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

Jeżeli faktycznie to już koniec, to króciutko trwał ten związek, przynajmniej w mediach.
O tym, że Edyta spotyka się z Zalewskim dowiedzieliśmy się 7 lipca, o tym, że się rozstali - 20 listopada.
16 września Zalewski napisał na Instagramie, że są z Edytą razem już pół roku. Jeśli napisał prawdę, to znaczy, że ich związek zaczął się w połowie marca...

Co ciekawe, zaledwie 2 tygodnie temu Pudelek napisał o zaręczynach:
Pudelek pisze:Edyta obiecała Mateuszowi, że wynagrodzi mu rozłąkę w grudniu, gdy skończy jeździć po Polsce - ujawnił znajomy piosenkarki w rozmowie z Faktem. Zasugerowała nawet, że jeśli wkrótce na jej palcu zabłyśnie pierścionek zaręczynowy, to w przyszłym roku, już jako narzeczona, będzie miała dla niego więcej czasu. Jej marzeniem są zaręczyny w Boże Narodzenie, w obecności najbliższych.
Sam Zalewski nie wyklucza takiego scenariusza, nie jest tylko pewien daty.
- Niestety, nie mogę zdradzić, kiedy planuję to zrobić, ponieważ chcę zachować element zaskoczenia - komentuje w rozmowie z Twoim Imperium.
Cyrk na kółkach. :lol3:

To było do przewidzenia, że to się tak skończy. Ktoś naprawdę myślał, że Edyta wyjdzie za Mateusza za mąż i może jeszcze urodzi mu dziecko? Serio?
Do wyznania o poronieniu podchodzę z baaardzo dużym dystansem...

W każdym razie przez ostatnie miesiące portale plotkarskie i tabloidy miały o czym pisać, a przecież o to właśnie chodziło. W przyszłym roku te same portale i tabloidy napiszą o kolejnej miłości Edyty. A może nawet jeszcze w tym roku? Mogą się pojawić newsy, że któryś z uczestników "Agenta" pociesza Edytę po rozstaniu, oczywiście z komentarzem typu: "Może się to przerodzi w coś więcej". :PP

Czyli Edyta już nie powie: "Moja Łódź!". :beczy:
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Pudelek...

Post autor: lordarek1 »

EDYTA GÓRNIAK JUŻ ROZSTAŁA SIĘ Z MŁODYM UKOCHANYM? MAMY JEGO KOMENTARZ!

https://plejada.pl/newsy/edyta-gorniak- ... bIIkhOT4jE
ODPOWIEDZ