Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: addar »

endziu nie wybrzydzaj wyglada szałowo-biala koszula i jeansowe szorty to klasyk :edi:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Pudelek...

Post autor: karen »

Wygląda rewelacyjnie- zupełnie inaczej niz na tych fotkach z Krupą jak wychodą z restauracji... Ale tam wtedy chyba faktycznie było z zaskoczenia
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: endeven »

nie mam na mysli wyglądu.

tanio się sprzedaje. ustawka amatorska. target dla głupaków. Edyta durnieje na starość w niezwykłym tempie.
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: fifi »

Przed laty gdy faktycznie wszyscy jeszcze wierzyli w to, że swym śpiewem podbije świat miała przy sobie sztab ludzi a przede wszystkim miała Kubiaka, który chyba bezgranicznie wierzył w nią, w jej talent, w jej boskość artystyczną. Wyważał za nią drzwi które wydawały się nie do pokonania.... Wtedy to ten sztab zadbałby o to by była widziana tam gdzie widziana być powinna, rozjaśniana fleszami tak by widać było jej wyjątkowość i by każdy kto zobaczy taką fotkę pomyślał, że to musi być KTOŚ skoro czytamy o niej/widzimy ją w mediach, gazetach i internecie. To są fachowcy co się szkolą by to wyglądało profesjonalnie, by czemuś służyło ( na pierwszym miejscu promocji, nie tylko kasie jak teraz). Przecież ci wszyscy artyści nie dlatego nie działają sami bo im weselej jak są w grupie tylko dlatego że wiedzą, że by coś dobrze zrobić potrzeba fachowca/ów, nie ma ludzi od wszystkiego, bo jak jest coś do wszystkiego do jest do niczego, jak mawia stare przysłowie pszczół ;)
Taka jest teraz nasza Edzia, nie dość, że bliżej jej do piernika niż do świeżej bułeczki to jeszcze jej się wydaje, że jest samowystarczalna no i wychodzi z tego to co wychodzi..... :roll:

Nie ma w niej już muzyki za to jest ogromna determinacja by ciągle stać na świeczniku bez względu na to z czego ten świecznik jest zrobiony. Ona i tak to widzi po swojemu i dalej wierzy, że nazwisko Górniak kryje za sobą diament okuty w złoto, nie zaś cyrkonię okutą w najzwyklejszy tombak.

Jej kariera obecna przypomina baśń Andersena pt."Nowe szaty cesarza"
Cesarz jest nagi! i żaden Jastrząb, pudelek i inna "zwierzyna" nie sprawi, że zaczniemy widzieć coś czego nie ma... choćby "utkali" najcudowniejsze "szaty" na świecie.....
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Pudelek...

Post autor: dorota »

Ja tylko czekam aż Polski szol biz stwierdzi , że skoro edyta "robi karierę" w usa to niech tam lepiej zostanie. .i ją oleje ...
Należy jej się za całokształt
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Pudelek...

Post autor: IgaAga »

Wieczorek z Adriankiem Nychnerewiczem bawili w LA to jej trochę fot strzelili i teraz będą sprzedawać do tabloidów. Edi potrzebuje brukowców jak ryba wody. Nie umie bez nich żyć.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Pudelek...

Post autor: Kamui Shiro »

Wygląd jej nie pomoże na dłuższą metę, jeszcze 10-15 lat i już nim nie zachwyci, chyba że w temacie "co za uroczo starzejąca się babcia". A szok może być spory, kiedy ktoś robiący się ciągle na seksi małolatę okaże się jednak naturalnie podpróchniały, brak jakiegoś okresu przejścia. Co innego jak artysta pracuje bardziej swoją twórczością niż wyglądem, wtedy można się skupić nie tylko na jego drodze między klinikami medycyny plastycznej, ale też na przemianie artystycznej. Tymczasem ostatni okres świetności muzycznej Edzi kończy już na dniach osiemnaście lat. W tym czasie można było zrobić dużo więcej niż wydać trzy umiarkowanie udane płyty, szereg singli w postaci zagubionych meteorytów wagi lekkiej i zagrać odrobinkę koncertów jubileuszowych. Ale po co :) można zawsze przecież pojechać do Ameryki i zacząć wszystko od zera. Etos ciężkiej pracy, pokory, wdzięczności... wiary, nadziei i miłości.
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Pudelek...

Post autor: Eurydyka »

Krupa i Górniak razem na lunchu w LA:


http://www.pudelek.pl/artykul/110170/no ... a_s/foto_1
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Pudelek...

Post autor: Marrcino »

Jeju nie chce nic mówić ale Edzia ubiera się tragicznie. Wychodzi z Krupą wie, że będą paparazzi, zaprezentowałaby się jakoś. :roll: :roll: :roll: Nic kobieta nie myśli. 8P
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: MacLean »

http://www.pudelek.pl/artykul/110210/do ... /foto_1#s1
Bo wygląd to nie wszystko :lol3:

W sumie też bym wolał Piotra od Deląga :hellobaby:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

I znowu mamy wysyp artykułów o Edycie...
Po pierwsze, Górniak wybrała się razem z Joanną Krupą na lunch.
Po drugie, Górniak podobno odrzuciła zaloty amerykańskiego prawnika o wściekle białych zębach.
Po trzecie, Górniak gratuluje Lewandowskim dziecka:
Edyta Górniak pisze:Wspaniale! Życzę im szczęścia. Wspaniale, że zostali rodzicami. Cudowny czas przed nimi. Wspólny duet z Robertem? Myślę, że to całkiem możliwe. Jestem przekonana, że Robert by sobie lepiej poradził w studiu przed mikrofonem z moją pomocą niż ja na boisku z jego pomocą. Allan już dziś nie szaleje tak za piłką nożną jak kiedyś. Dziś zdecydowanie wolałabym wyprodukowanie piosenki dla Roberta. A najchętniej spotkałabym się z jego żoną, żeby jakieś brzuszki porobić. Przydałoby mi się.
Wiktor Kubiak pewnie w zaświatach pęka z dumy, że tak pięknie rozwija się kariera muzyczna Edyty. ;-)
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Pudelek...

Post autor: yourhigh »

Edyta na "spotkaniu z fanami" w Poznaniu

http://www.pudelek.pl/artykul/110310/na ... 1489551496
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Pudelek...

Post autor: max28 »

Nowy chłopak Górniak chce z nią zamieszkać po dwóch miesiącach związku. :lol3:

http://www.pudelek.pl/artykul/110432/no ... h_zwiazku/
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

Pudelek jest strasznie opóźniony. "Fakt" opublikował artykuł na ten temat już 9 maja, a Pudelek - dopiero 14 maja. Czy redaktorzy Pudelka naprawdę potrzebują aż 5 dni, żeby napisać artykuł na podstawie drugiego artykułu? ;-)

Dzisiaj Pudelek napisał też, że Allan Krupa poleca pomadę do włosów:
http://pudelekx.pl/allan-krupa-poleca-p ... foto-65565
:rotfl:
Kiedy ja miałem 13 lat, nie wiedziałem, co to jest pomada do włosów. :)

Podoba mi się fragment o Edycie z artykułu o tym, że Schramm spotyka się teraz z Dominiką Kulczyk:
Pudelek pisze:Siedem lat temu, niedługo po rozstaniu z Darkiem K., Edyta Górniak zaczęła spotykać się z Piotrem Schrammem, warszawskim prawnikiem specjalizującym się w prawie międzynarodowym. Wytrzymali ze sobą całe cztery lata, co pozwoliło sądzić, że zdecydują się na ślub. Niestety, wówczas Edyta ogłosiła, że jej wiek biologiczny to 25 lat, a nie deklarowane według metryki 42 i stwierdziła, że lepiej będzie, gdy poszuka sobie kogoś młodszego. Na razie nie znalazła.
:lol3:
sigmasig
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2017, 11:40
Lokalizacja: poznań

Re: Pudelek...

Post autor: sigmasig »

tez tak uważam
ODPOWIEDZ