Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Pudelek...

Post autor: edikate »

Joanna byla jej w LA potrzebna.Nie byla wtedy sama a i mama Joanny gotowala i podobno opiekowala sie Allanem kiedy ona do PL latala.Teraz juz jej zwyczajnie nie potrzebuje :roll: :roll: :roll:
Cala Edi :(
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: tomek7 »

Widzę ze sezon ogórkowy to i hejt na Edytę rośnie ... Właśnie Dzoana na swoim insta odniosła się do tych rewelacji jakoby Edi była zmęczona by dotrzeć na jej ślub ... Oczywiście to wyssane z palca ploty. Dziewczyny dalej się przyjaźnią a Edi już dawno odmówiła udziału na ślubie bo miała wówczas inne sprawy zawodowe. Dlaczego to zawsze bez potwierdzenia najeżdżanie na Edytę?
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Pawel »

Dokładnie, Krupa powiedziała, ze Edyta jest jej bardzo dobrą przyjaciółką i już dawno mówiła, ze nie będzie mogła być na ślubie, że jej rodzina traktuje Edytę jak rodzinę, ze następnym razem zamiast pisać głupoty to zadzwońcie do mnie albo Edyty zamiast pisać bzdury, oraz, że nikt nie zepsuje jej przyjaźni, sorry
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: endeven »

Rzeczywiscie jest o czym dyskutowac.... meh
Jedyne info godne uwagi tych co to celebryctwem sie brzydza to sprawa tego klipu.
To jak to z Wani jest?
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 411
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Pudelek...

Post autor: fookmetoo »

Edyta łzami zalana oddaje wojsku swego Allana (ZDJĘCIA)

https://www.pudelek.pl/artykul/133896/e ... a_s/foto_1

to w USA? czy jej menago sprzedał fotki pudlowi?
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Pudelek...

Post autor: IgaAga »

Biedny dzieciak matka wszędzie ciągnie za sobą paparazzi
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Pudelek...

Post autor: vanity »

IgaAga pisze:Biedny dzieciak matka wszędzie ciągnie za sobą paparazzi
Czy ja wiem czy biedny? Kiedyś będą oboje z tego żyć.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

Strasznie mi się podoba ten rymowany tytuł: "Edyta łzami zalana oddaje wojsku swego Allana". :lol3:
Ciekawe, czy te fotki to ustawka...
Jest nawet zdjęcie, jak Edyta daje Allanowi dwa dwustuzłotowe banknoty...

Dziwię się, że jest aż tyle komentarzy - już ponad 1100. :shock:
Jeden z najpopularniejszych brzmi:
Ciężkie życie będzie miał na tym obozie, jak mu mama musi plecak nosić
:rotfl:

Ale niestety w tych komentarzach jest też bardzo dużo hejtu - szydzenie z wyglądu Allana, niewybredne docinki, durne sugestie, że on niby jest gejem. :roll:
Niestety, to Edyta jest temu winna - gdyby chroniła prywatność swojego syna, to by tego nie było.
Na przykład Kasia Stankiewicz ma syna dokładnie w tym samym wieku co Allan i mało kto wie, jak on ma na imię, a jak on wygląda, to nawet ja nie wiem. :PP
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Pudelek...

Post autor: Kamui Shiro »

A kto normalny pisze/czyta te komcie ;) ;)

Allan, wbrew temu, co w nich zasugerowano, wyglada jak zwykly nastolatek, jednak ma troszke lalciowata urode po mamie i kto chce z dziecka gwiazdy zrobic homo niewiadomo, ma pozywke. Glupie to...
Niemniej Edi sama nakreca troche to niezdrowe ocenianie jej latorosli - ciagle go/sie nim lansuje, bez umiaru.

Nie doczytalem - ten obóz jest w PL? 400zl to nieduzo, jesli nie dostal pod biurkiem wiecej, to ladnie wychowawczo :P

Haha, ja nawet nie wiem, ze Kasia ma syna (a bardzo sie nia ciekawie - muzycznie). I na tym skonczmy, Ray, bo dzieki takiemu niuchaniu jak Twoje moze zacznie tracic te sfere prywatnosci. Móglbys RAZ do ciezkiej hieny podarowac sobie porównanka? :roll:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Pudelek...

Post autor: Piter »

Każdy żyje tak, jak umie. O czym Edyta miałaby mówić w wywiadach? O ostatnio przeczytane książce? Polityce? Jakiejś pasji? O muzyce...? :lol3:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Pudelek...

Post autor: DeathlySilence »

Piter pisze:Każdy żyje tak, jak umie. O czym Edyta miałaby mówić w wywiadach? O ostatnio przeczytane książce? Polityce? Jakiejś pasji? O muzyce...? :lol3:
O AllanQ, Modzie na Sukces, AllanQ i jego Talencie Aktorskim, Buddzie, Złotym Dziecku - AllanQ, Drzewach, Upadku z Drzew - AllanQ, Podróżach, Zainteresowaniach AllanKA, Dejwidzie Fosterze, Nowych Produkcjach AllanKA, Lakierach, Zabawkach AllanKA, Koleżankach po Fachu, Kolegach AllanKA, Plotkach, Lekturach Szkolnych AllanKA, Pałlo Coelo i innych wzniosłych cytatach, Przebłyskach AllaKA, Potrawach Świata i tych których nie lubi Allanek, O Pracy, O Szkole Allanka, o Nowym Chłopaku, O Dziewczynie Allanka...
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: endeven »

Kamui Shiro pisze:A kto normalny pisze/czyta te komcie
dokładnie. a kto jeszcze je potem analizuje? :)

Narzekacie, że sprzedaje siebie, że lata z tym i tamtym do prasy, że ustawki sobie robi z tej opery mydlanej zwanej żyćkiem, jest hejt, ale czytacie to, wchodzicie w artykuł, linkujecie i komentujecie.

Uważam, że nalezy to ignorować, skoro tak bardzo sie tym gardzi, zamiast podbijać te brednie.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2018, 13:07 przez endeven, łącznie zmieniany 1 raz.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Pudelek...

Post autor: Katarzynaa »

Coś w tym jest. Niby źle, że ujawnia życie prywatne, ale Ci co krytykują to czytają i analizują i próbowaliby do tego dotrzeć, gdyby je chroniła..

Ja tam akurat w tym zakresie wierzę w wersję Edyty. Jak była bardziej sławna z muzyki i showbiz się rozwijał i nie było też tak dużo tych wszystkich "gwiazdek" i celebrytów to sami łazili za nią pewnie krok w krok i była krótka piłka albo z nami współpracujesz i my jesteśmy zadowoleni i Ty bo piszemy pozytywnie, albo Cię zniszczymy. No i wybrała tą drugą opcję i się jej trzyma. A jak widać głupie media i tak piszą bzdury bo ostatnio nie tylko Krupa ale też jej facet dementował doniesienia o rzekomym śledzeniu i sprawdzaniu go.. więc Edi nie zawsze jest taka zła jak się co niektórym wydaje i nie zawsze ona biegnie do mediów..
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Katarzynaa pisze:Coś w tym jest. Niby źle, że ujawnia życie prywatne, ale Ci co krytykują to czytają i analizują i próbowaliby do tego dotrzeć, gdyby je chroniła..
Watpie. Ci, ktorzy interesuja sie Edyta, po prostu czytaja to, co o niej jest dostepne w mediach. Nie maja wyboru. Nie moga tego tak do konca ignorowac, bo musieliby zignorowac cale postepowanie Edyty i nia sama. Jesli wpiszesz haslo "Edyta Gorniak" do wyszukiwarki, to 90% "newsow" o niej pochodzi z pudelkow, plotkow, faktow, jastrzebiow, plejad, itd. itp. Czy to wina sluchacza Edyty, ze newsow o niej na portalach muzycznych brak? Dlaczego mozna spokojnie znalezc newsy na tematy okolomuzyczne o innych piosenkarkach i to bez zadnego wysilku, a o Edycie prawie nic? Czy to sluchacz ponosi wine za dzialalnosc artystki lub jej brak? :P Pismaki i taboidy tylko to wykorzystuja. To jest jak jedna, wielka telenowela.
Dzis pojawil sie kolejny news na pudlu o Edycie.
Edyta Górniak nie pojawiła się na nagraniu "The Voice Kids". "Jej matka trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru" (TYLKO U NAS)
http://www.pudelek.pl/artykul/133966/ed ... lko_u_nas/
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: Flux »

Edyta to naprawdę ewenement. Nic nie robić i wciąż być na językach. Ilość publikacji na jej temat jest zatrważająca. Relacje z pobytów w Tajlandii, obozów Allana, przedruki, cytaty, przytaczane rzekome wypowiedzi ludzi z otoczenia, zdjęcia z rozpraw sądowych, spacerów po plażach i ulicach LA. Przede wszystkim jednak dramaty rodem z telenoweli. Od kiedy tylko sięgnąć pamięcią. Gwiazda oszukana, zaczyna wszystko od nowa. Można wymieniać bez końca. Spora część generowana przez samą diwę, część zupełnie poza jej wiedzą. Szkoda, że media bardziej interesują plaskacze opolskie niż festiwalowe występy Górniak. Niestety taki punkt ciężkości w znacznym stopniu nadała sama zainteresowana. Staram się nie klikać i nie nabijać kolejnych odsłon bredni, ale... Kto z nas tego nie robił/nie robi wcale? Z ręką na sercu? Zwłaszcza, że wszelkie wartościowe informacje o ewentualnej pracy EG pojawiają się również właśnie tam w efekcie współpracy obu podmiotów. Info o nowej trasie koncertowej najpierw było na pudelku, w licznych wywiadach z faktem dowiadujemy się o planach artystycznych, choćby o tym jaki repertuar szykuje na występ. Na co ten oficjalny profil facebook? Zawsze trzeba grzebać się w szambie, żeby wyłuskać strzępy informacji.
ODPOWIEDZ