Viva

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Viva

Post autor: vanity »

Mam wersję papierową ale wydartą z gazety. Na tej podstawie udało mi się ustalić to:
44 - 50
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Viva

Post autor: Marek »

Edyta wydaje biografię. Szuka wydawcy :707:
http://viva.pl/ludzie/newsy/biografia-e ... 111026-r1/
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Viva

Post autor: lordarek1 »

Marek pisze: Szuka wydawcy

typuję Fakt albo Party ;-)
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Viva

Post autor: Katarzynaa »

Właśnie przed chwilą o tym czytałam. Byłoby fajnie gdyby połączyła promocje książki z nowym singlem. Wtedy byłoby uzasadnione to, że się do dnia dzisiejszego nie ukazał. Niemniej jednak, nie zamierzam się nakręcać, bo nie chcę się znowu rozczarować :(.
Jak będzie w sklepie to wtedy kupię i będę się cieszyć :)
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Viva

Post autor: ediva »

Mogłaby dołączyć do książki mini-album, jakąś EPkę. Płyta wraz z książką sprzedałaby się w kilkukrotnie wyższym nakładzie niż osobno. Po biografię Górniak sięgnęłyby przecież osoby, które w życiu nie kupiłyby jej płyty.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Viva

Post autor: Flux »

Z tą biografią jest trochę jak z powrotem na Eurowizję. Straszono nas przez lata i to fatum gdzieś wisiało w powietrzu. Wielu mówiło, że Górniak nie jest tak szalona, żeby wystąpić ponownie, że boi się oceny, ostatecznego wyniku, utraty pozycji w kraju, gdzie jej występ jest wręcz legendarny itd. W końcu jednak groźba się spełniła i Edyta nie miała problemu z odarciem się z owej legendy :ha: Obawiam się, że z z biografią jest podobnie i w końcu dopnie swego. Myślę, że AUTODESTRUKCJA to będzie idealny tytuł dla tej lektury :d
Rafiusz
Make it happen
Make it happen
Posty: 112
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:04
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Viva

Post autor: Rafiusz »

Tak. Tytuł niezły :):):).
Natomiast absolutnie nie zgadzam się z tym, że wystep w preselekcjach do konkursu Eurowizji miał spowodować "odarcie" z legendy :). Fantazja duża ale nawet Flux jak na Ciebie to chyba tym razem popłynałeś za bardzo :). Akurat ten występ można naprawdę uznać za bardzo dobry.
Co nie zmienia faktu, że ostatnie poczynania Edyty potwierdzają, że wybrany przez ciebie tytuł świetnie by się jednak nadawał ;)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Viva

Post autor: MacLean »

Oj, też się nie zgadzam z tym odarciem z legendy.
Gdyby w 94 decyzja należała do widzów, to pewnie pojechałaby Bartosiewicz, Kowalska, Hey czy Varius Manx :lol3: Chlip :roll:
Edyta odarłaby się z legendy, gdyby przeszła preselekcje i np. nie weszła do finału. To byłaby katastrofa :shock: Rzeczywiście diwa była bliska takiego samobójstwa, ale na szczęście widzowie nabrali się na szpako-polo i do niczego złego nie doszło.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Viva

Post autor: Flux »

Do niczego złego nie doszło? Ten występ nie należał do udanych, Edyta była nieprzygotowana, drżała jak trusia i wznosiła modły do niebios. Wokalnie nie powaliła, wizualnie też nie. Na początku ledwo wydawała dźwięki, znów nie pamiętała tekstu. Prezentacja sceniczna licha. Interpretacja chybiona, przedramatyzowana. Po występie afera ze zdziwieniem i nieznajomością konkurencji. Zero promocji utworu, pośpiesznie nanoszone poprawki i gorący apel w telewizji śniadaniowej w dzień występu,
gdy dotarło do niej że wygrana nie jest oczywista. Nooo... poszło gładko :ha: Proszę Was, ten występ to zamach, jaki diwa przeprowadziła na samą siebie a że mało kto już traktuje ją poważnie, to nawet takie wtopy jej uchodzą. Niewielu może skoczyć na główkę do pustego basenu i wyjść z tego bez większego szwanku, przyznaję 8P
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Viva

Post autor: MacLean »

Piszę to przecież z perspektywy czasu. Rok temu bardziej przeżywałem :)
Nie doszło do niczego złego, bo nie odebrała sobie najlepszego miejsca w historii polskiego uczestnictwa. Co do tych wpadek z sukienką, zapomnieniem nazwiska, nieprzygotowaniem - przeżywalibyśmy jakieś inne, podobnej skali. Na pomniku legendy Edyty od lat przybywa różnych rys, ale do głębokiego pęknięcia wg mnie nie doszło :)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Viva

Post autor: ray »

MacLean pisze:Gdyby w 94 decyzja należała do widzów, to pewnie pojechałaby Bartosiewicz, Kowalska, Hey czy Varius Manx :lol3: Chlip :roll:
Nie. Początek 1994 to był czas, kiedy jeszcze ani Bartosiewicz, ani Kowalska, ani Varius Manx nie mieli dużych przebojów. Cała trójka odniosła pierwsze wielkie sukcesy dopiero po występie Edyty na Eurowizji. A Hey by się oczywiście nie zgodził na występ na tym festiwalu.
I decyzje widzów bywają nieraz zaskakujące. Przecież w tym roku Naród chciał wysłać na Eurowizję Małgosię Bernatowicz vel Carmell, która nie ma na koncie żadnego przeboju i jest znana przede wszystkim z tego, że jest córką Ewy Kasprzyk.
MacLean pisze:Na pomniku legendy Edyty od lat przybywa różnych rys, ale do głębokiego pęknięcia wg mnie nie doszło :)
Hymn to było głębokie pękniecie. Po aferze z hymnem już nic w karierze Edyty nie było takie samo jak wcześniej. Diva miała potem jeszcze parę sezonowych przebojów (Impossible, List, To nie tak, jak myślisz, Teraz-tu, Your high), ale to już nie było to, co dawniej.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Viva

Post autor: MacLean »

Gdyby wybór reprezentanta należał wówczas do widzów, to jacyś debiutanci (i nie tylko) z pewnością przyspieszyliby pracę nad piosenką. Edyta zresztą wahała się nad wyborem piosenki w chwilach, gdy dzisiaj już wszystko jest zaklepane. :)
Hymn to była katastrofa, ale od tego czasu uczciwie pracująca artystka z takim talentem zdążyłaby wszystko odbudować. Zresztą, pomimo tej afery, Edyta dalej funkcjonowała na rynku i to z gwiazdorskimi gażami. Wydaje mi się, że koleżankom debiutującym w pięknych latach 90-tych również nie wychodzi utrzymanie jednego poziomu popularności. Nie mieszajmy więc skutków lenistwa z konsekwencjami wpadki :)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Viva

Post autor: niuto »

Małgosię Bernatowicz vel Carmell, która nie ma na koncie żadnego przeboju i jest znana przede wszystkim z tego, że jest córką Ewy Kasprzyk.
Dlatego, że w tym roku poza Brzozowskim nie startował w preselekcjach nikt znany i lubiany :)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Viva

Post autor: KrzysiekF »

Bez limitów .

Edyta o miłości nadziejach, dorastaniu syna i życiu w drodze ...

Od wtorku w kioskach.

https://viva.pl/ludzie/newsy/edyta-gorn ... 118251-r1/

300 dni w pracy :roll:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Viva

Post autor: spot_me »

Okropnie wyglada na tej okladce. Znow wrocila moda na takie szerokie brwi?? No i oczywiscie w wywiadzie znow powialo megalomania 8)
ODPOWIEDZ