Życie na gorąco, Takie jest życie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: fanusia_anka »

Ciekawe czy jej siostra czyta te forum.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Emila555 »

addar pisze:czyli jak nie mamy o czym pisac to ogrzejmy starego kotleta
Też tak uważam.
To są prywatne sprawy Edyty, prasa nie powinna w to wnikać.
Po takich artykułach to pani Grażynie z pewnością nie będzie lżej, redaktorzy powinni dać sobie na wstrzymanie, naprawdę....

Nie chcę zabierać głosu w tej sprawie, bo tak naprawdę nikt z nas nie wie jak to jest między obiema paniami. Każdę nieopatrznie wypowiedziane słowo z naszej strony może tutaj kogoś skrzywdzić, więc wolę się głębiej nie wypowiadać.
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: milencia1992-mk »

didek31 pisze:
A słyszałaś o kredytach, kredytach studenckich, stypendiach ?

milencia1992 ogarnij się dziewczyno !
Te stypendia nie pokrywają wszystkich kosztów.
a żeby dostać kredyt studencki, to też nie prosta sprawa!! trzeba zabezpieczyć spłate kredytu!! z czego, jak podobno nawet na leki im brak?
dalej się nie będę produkować, ogarnij się ;)
rybka
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 06 sty 2011, 17:53
Lokalizacja: Kraków

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: rybka »

nie rozumiem jak ludzie mogą być tacy zawistni... nikt nie ma prawa dyktować Edycie co ma robić i jak postępować w swoim prywatnym życiu, jest sławna ale czy to oznacza że nie może decydować za siebie i chociażby nawet popełniać błędów? nikt nie wie tak naprawdę co Edyta przeżyła, z tego co mówiła w wywiadach można wywnioskować, że została bardzo skrzywdzona. nie wiem co ja bym zrobiła na jej miejscu i nikt nie może tego wiedzieć, czasami najtrudniej jest wybaczyć właśnie tej najbliższej osobie a już na pewno gdy tą osobą jest własna matka bo ktoś taki może skrzywdzić najboleśniej... więc niech już w końcu te niedouki w brukowcach się zamkną!!! :patelnia:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: vanity »

milencia1992-mk pisze:trzeba zabezpieczyć spłate kredytu!!
Zabezpieczyć przyszłą spłatę, co ma piernik, że teraz kasy nie ma?
milencia1992-mk pisze:jak podobno nawet na leki im brak?
Może nie mają wyjścia, chwytają się każdej deski ratunku by na nie mieć i dlatego nie odmawiają gazetom.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Madlen »

Obrazek Obrazek

That's all :)
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Robik »

Ostatnio pojawiła się reklama z artykułem w "Życiu na gorąco" o Edycie i Darku: "Edyta i Darek siadają do stołu. Nie chcą żeby sąd dzielił ich majątek." Ma ktoś skany tego artykułu :?:
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Emila555 »

Robik pisze:Ostatnio pojawiła się reklama z artykułem w "Życiu na gorąco" o Edycie i Darku: "Edyta i Darek siadają do stołu. Nie chcą żeby sąd dzielił ich majątek." Ma ktoś skany tego artykułu
Nie mam dostępu do skanera, ale oto artykuł:

,, Mieszkańcy apartamentu w Wilanowie od dawna zastanawiają się, kiedy powiedzą dzień dobry Edycie Górniak (38) albo zobaczą jej synka bawiącego się na placu zabaw. Wszak od dwóch lat wiadomo, że piosenkarka ma tam mieszkanie, które dostała w zamian za reklamę osiedla i koncert z okazji rozpoczęcia budowy. Niestety, Edyty jeszcze nikt tam nie widział. Za to głośno jest o domach, które wynajmuje w różnych dzielnicach stolicy.

Na razie nikt jeszcze nie myśli o sądzie

- To mieszkanie jest jedyną rzeczą, która należy do niej i do Darka Krupy (34). Edyta nie może w nim zamieszkać, bo nie podzieliła jeszcze z Darkiem majątku - mówi nasza informatorka. Sprawdziliśmy te informacje i choć okazuje się, że minął rok od ich rozwodu, wciąż łączy ich wspólny majątek - Jestem pewien, że mój prawnik i mecenas Piotr Schramm zrobią wszystko, by zakończyć te sprawę pomyślnie dla mnie i dla Edyty - powiedział nam Dariusz Krupa i zaprzeczył, że jakakolwiek sprawa związana z tą kwestią toczy się w sądzie. Na razie.

Wbrew pozorom wspólny majątek jest duży

Co będą musieli podzielić? Dom w Milanówku, w którym przez 7 lat mieszkała Edyta jeszcze przed ślubem, należał do Darka. Za to apartament w Portugalii , także przed ślubem kupiła sobie Edyta. Rozmowy prawników skupiają się więc jedynie wokół apartamentu w Wilanowie. - Darek i Edyta chcą jak najszybciej rozwiązać tę kwestię, choćby z szacunku dla tych siedmiu lat spędzonych razem - dodaje przyjaciółka artystki. Na razie oboje chcą sprawę załatwić polubownie. Gdyby jednak tak się nie stało, czeka ich sądowe roztrzygnięcie''.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Robik »

Emila555 pisze:
Robik pisze:Ostatnio pojawiła się reklama z artykułem w "Życiu na gorąco" o Edycie i Darku: "Edyta i Darek siadają do stołu. Nie chcą żeby sąd dzielił ich majątek." Ma ktoś skany tego artykułu
Nie mam dostępu do skanera, ale oto artykuł:

,, Mieszkańcy apartamentu w Wilanowie od dawna zastanawiają się, kiedy powiedzą dzień dobry Edycie Górniak (38) albo zobaczą jej synka bawiącego się na placu zabaw. Wszak od dwóch lat wiadomo, że piosenkarka ma tam mieszkanie, które dostała w zamian za reklamę osiedla i koncert z okazji rozpoczęcia budowy. Niestety, Edyty jeszcze nikt tam nie widział. Za to głośno jest o domach, które wynajmuje w różnych dzielnicach stolicy.

Na razie nikt jeszcze nie myśli o sądzie

- To mieszkanie jest jedyną rzeczą, która należy do niej i do Darka Krupy (34). Edyta nie może w nim zamieszkać, bo nie podzieliła jeszcze z Darkiem majątku - mówi nasza informatorka. Sprawdziliśmy te informacje i choć okazuje się, że minął rok od ich rozwodu, wciąż łączy ich wspólny majątek - Jestem pewien, że mój prawnik i mecenas Piotr Schramm zrobią wszystko, by zakończyć te sprawę pomyślnie dla mnie i dla Edyty - powiedział nam Dariusz Krupa i zaprzeczył, że jakakolwiek sprawa związana z tą kwestią toczy się w sądzie. Na razie.

Wbrew pozorom wspólny majątek jest duży

Co będą musieli podzielić? Dom w Milanówku, w którym przez 7 lat mieszkała Edyta jeszcze przed ślubem, należał do Darka. Za to apartament w Portugalii , także przed ślubem kupiła sobie Edyta. Rozmowy prawników skupiają się więc jedynie wokół apartamentu w Wilanowie. - Darek i Edyta chcą jak najszybciej rozwiązać tę kwestię, choćby z szacunku dla tych siedmiu lat spędzonych razem - dodaje przyjaciółka artystki. Na razie oboje chcą sprawę załatwić polubownie. Gdyby jednak tak się nie stało, czeka ich sądowe roztrzygnięcie''.
Dziękuję, również Madlen :)
Ostatnio zmieniony 22 lut 2011, 7:38 przez Robik, łącznie zmieniany 1 raz.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Madlen »

Ostatnio pojawiła się reklama z artykułem w "Życiu na gorąco" o Edycie i Darku: "Edyta i Darek siadają do stołu. Nie chcą żeby sąd dzielił ich majątek." Ma ktoś skany tego artykułu
Proszę
Obrazek
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Matiz99 »

Z ostatniego numeru:
Obrazek

Sorry za wygięcia ale jak zawsze robione na szybko w sklepie 8P
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Emila555 »

Dziękujemy :)

Moim zdaniem taka gwiazda jak Edyta nie da sobie rady bez menadżera.
Przed rozpoczęciem współpracy z Mają też mówiła że sama zajmie się swoją karierą, a jednak z wieloma sprawami po prostu by sobie nie poradziła. Taka jest prawda.

Jeśli Edyta chce się rozwijać artystycznie, wydać płytę i zrealizować wszystkie plany, o których tak głośno mówiła, koniecznie musi zatrudnić oddanego, profesjonalnego menadżera, który będzie negocjował kontrakty, zajmie się organizacją itd...., bo Edyta jest tylko człowiekiem. Nawet przy najlepszych chęciach zwyczajnie zabraknie jej na te wszystkie sprawy czasu, a w końcu energii.

Niech Edyta skupi się na tym co robi najlepiej - śpiewaniu :)
Awatar użytkownika
monikad
Make it happen
Make it happen
Posty: 151
Rejestracja: 15 cze 2010, 14:00
Ulubiony album: perła/EKG
Ulubiona piosenka: ready for love
Lokalizacja: Malbork/Poznań

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: monikad »

Emila555, Zgadzam się Edyta sama sobie nie poradzi jeśli chce zrealizować te wszystkie plany co mówi i na pewno jeszcze nie jedno dojdzie to powinna mieć osobę do pomocy bo prędzej czy później się pogubi. Jest gwiazdą , może podbić cały świat ale sama hmm ciężko.
Matiz99 Dziękuję za skan.[/b]
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Rose »

monikad pisze:może podbić cały świat
Z takim podejściem to już chyba nie w tym życiu..
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: milencia1992-mk »

Emila555 pisze:będzie negocjował kontrakty,
Piotr się tym zajmie :D
monikad pisze:może podbić cały świat
Na to za późno, ja bym się nie pchała na pewną porażkę.
ODPOWIEDZ