Życie na gorąco, Takie jest życie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Życie na Gorąco

Post autor: vanity »

ja myślę że nie jest problemem to że Julia Górniak powiedziała, to co powiedziała, ale że dziennikarz to umieścił w artykule. no co jak co ale dziennikarz powinien mieć o alkoholizmie jakieś blade pojęcie. nie wiem jak dokładnie wygląda ZnG w środku, ale poza plotkami pewnie pisują też jakieś artykuły z "dnia codziennego".
a co do pochodzenia Edyty, to też dziwne. oczywiście ja wiem o tym, że się nie wypiera. pamiętam początkowe wywiady Edyty w których mówiła np że nie dostała w genach zamiłowania do muzyki ( czyli tak jakby się niby wypierała ojca) ale ja to rozumiem, bo niby czemu miałaby mówić, że dostała muzykalność od ojca, którego nie widziała ze 20 lat. sama sobie rozdrapałaby rany, ale nie te związane z pochodzeniem ale z kontaktem na stopie ojciec-córka. pozatym to trochę dziwne, no bo chyba cała Polska widziała jak śpiewała na festiwalu romskim, chyba też w opolu (poprawić jeśli się mylę! - ale ta skleroza, co gdzie kiedy). tak więc gazeta zaprzecza, pewnie temu co sama jeszcze parę lat temu pisała o festiwalu jednym czy drugim. no chore to z lekka. poza tym jeśli jeszcze będąc dzieckiem "zerwała" kontakty, to dlaczego teraz miałaby to robić? bo jest gwiazdą? ja też nie utrzymuję ze wszystkimi członkami rodziny bliższymi czy dalszymi kontaktów. bo nie!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Życie na Gorąco

Post autor: Magda M »

ja tam nie wiem.... dla mnie edi nigdy nie wypierała sie rodziny..... wiadomo przeciez ze nie bedzie sie afiszowac ze wszystkim.... bo co ma wszystkim mowic ze moja mama to.. a tat to... a siostra to.. a ciotka to... a corka brata wujka cioci to.... bez sensu.. albo tak samo było z ziebicami... media same pisały ze ona jest z opola bo to bardziej pasowało publice... ładniej brzmiało..... blee.... a potem wszystko zwrócilo sie przeciwko Edycie ze wyparła sie swojego miasta..... niedobrze sie robi.... tak kręca ze głowa boli ....
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Życie na Gorąco

Post autor: B@r »

Na szczescie Ziebice wiedzialy lepiej i daly Edzi honorowe obywatelstwo.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Życie na Gorąco

Post autor: Estratos »

Magda pisze:Na szczescie Ziebice wiedzialy lepiej i daly Edzi honorowe obywatelstwo.
Tylko go Edyta nigdy nie odebrala :-( Co nie swiadczy na jej niekorzysc.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2005, 23:58 przez Estratos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Życie na Gorąco

Post autor: B@r »

o go Edyta nigdy nie odebrala Co nie swiadczy na jej korzysc.
Serio? :shock: Hm, ciekawe.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Życie na Gorąco

Post autor: Estratos »

Magda pisze:
o go Edyta nigdy nie odebrala Co nie swiadczy na jej korzysc.
Serio? :shock: Hm, ciekawe.
Na jej NIEkorzysc. Sorki, pomylka drobna przy pisaniu :P
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Życie na Gorąco

Post autor: Magda M »

[ Dodano: 2005-04-15, 07:28 ]
Estratos pisze:
Magda pisze:Na szczescie Ziebice wiedzialy lepiej i daly Edzi honorowe obywatelstwo.
Tylko go Edyta nigdy nie odebrala :-( Co swiadczy na jej niekorzysc.
no wlasnie... w zyciu edzi mnostwo jest zdarzen ktore mozna powyolbrzymiac... to smakowite kąski dla tych zwierząt... wykorzystja to jak mogą....... teraz jak odbierzez ten tytuł to vznowu bedzie afera... grrrr.... i co ona biedna ma robic? nawet nie mozna błedó naprawiac... zgroza..... :>:>:>:>
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Życie na Gorąco

Post autor: vanity »

a dlaczego Edyta tego nigdy nie odebrała? wiadomo coś? wg mnie bardzo miłe wyróżnienie.
druga sprawa. nie chcę zaczynać nowego tematu, a nie wiem gdzie to wcisnąć. niech mi ktoś powie, bo juz sama nie wiem. jak to jest z Edyty nagrodą którą dostała w Hiszpanii parę la t temu. bo słyszałam dwie wersje i nie wiem która jest prawdziwa. jedna mówi, że to nagroda dla najlepszej zagranicznej wokalistki w Hiszpanii, druga mówi, że to nagroda dla najlepszej wokalistki w latach 90-tych, która wystąpiła na Eurowizji. słabo się znam na sukcesach Edi na zachodzie, tzn mało wiem na ten temat. słyszałam np że w tej Hiszpanii mało osób kojarzy Edytę :( tak więc jeśli dostała nagrodę za bycie najlepszą wokalistką zagraniczną, a niewiele osób ją zna, to jest to trochę dziwne. powiedzcie mi jak to z tym jest w końcu.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Życie na Gorąco

Post autor: Estratos »

vanity pisze: jak to jest z Edyty nagrodą którą dostała w Hiszpanii parę la t temu. bo słyszałam dwie wersje i nie wiem która jest prawdziwa. jedna mówi, że to nagroda dla najlepszej zagranicznej wokalistki w Hiszpanii, druga mówi, że to nagroda dla najlepszej wokalistki w latach 90-tych, która wystąpiła na Eurowizji. słabo się znam na sukcesach Edi na zachodzie, tzn mało wiem na ten temat. słyszałam np że w tej Hiszpanii mało osób kojarzy Edytę :( tak więc jeśli dostała nagrodę za bycie najlepszą wokalistką zagraniczną, a niewiele osób ją zna, to jest to trochę dziwne. powiedzcie mi jak to z tym jest w końcu.
Edyta dostala nagrode dla najepszego wykonawcy Eurowizyjnego lat 90-tych. Byla to nagroda przyznana przez grono fanow Eurowizji, niemniej jednak publiczna telewizja TVE transmitowala te gale. Edyta wowczas jako jedyna z zaproszonych i wyroznionych zaspiewala na zywo. Nie pamietam niestety co spiewala.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Życie na Gorąco

Post autor: Piter »

Bodajże "When you come back to me".
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Życie na Gorąco

Post autor: Estratos »

Piter pisze:Bodajże "When you come back to me".
tez mi sie tak wydawalo :-) Ale nie jestem pewien.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Życie na Gorąco

Post autor: Magda M »

a ja tez tak sie zastanawiałam..... bo tez słyszałam o tym sukcesie w Hiszpanii... ale jak wpisuje w wyszukiwarke hiszpanską zeby mi cos znalazło o edzi to tak słabo... w sumie... to samo co wszedzie... plytki, aukcje.... itp... itd...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Życie na Gorąco

Post autor: vanity »

Estratos szkoda że mi tak odpowiedziałeś :) bo miałam nadzieję jednak że najlepsza w Hiszpanii.
ale zdaje się że w Portugal jest big star :)
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Życie na Gorąco

Post autor: Marcin A. »

Edytka zaśpiewała "When You Come Back...."
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Życie na Gorąco

Post autor: Aro »

Dziś część 2:

Okladka:

Obrazek

I środek:

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2005, 13:59 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ