Party

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Party

Post autor: ray »

Wypowiedź Dody faktycznie fajna, dobrze, że tym razem Doda nie siliła się na żadne złośliwości. Szczególnie podoba mi się zdanie: "Cieszę się, że telewizory się zmieniły, a Edyta wciąż jest". :lol3:

Flux, bardzo rzadko mi się to zdarza, ale tym razem nie mogę się z Tobą zgodzić. Medialny konflikt Edyty i Dody zaczęła jednak ta druga - w sierpniu 2004. Tą wypowiedzią dla tygodnika "Kulisy":
Doda pisze:Edyta jest nieszczęśliwa, wyżywa się na innych… może jej nie układa się z mężem? Osoba, która śpiewa, gra w teatrze czy kręci filmy, powinna mieć też swoje drugie życie - i to ono powinno być najważniejsze: rodzina, dom, narzeczony, miłość. I nigdy to drugie życie nie powinno mieszać się z tym pierwszym i sprawiać, że ktoś czuje się nieszczęśliwy. Górniakowa czuje się nieszczęśliwa, bo ktoś jej w tym bilansie zachachmęcił.
Ta wypowiedź odnosiła się do głośnej wówczas sprawy listu Edyty do dziennikarzy. Cały wywiad jest tutaj: http://muzyka.onet.pl/pop/a-ja-mam-to-w-d/we9cg.
W 2005 Edyta odpowiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego: "Doda - Krowa". W 2006, jeszcze zanim przegrała z Dodą w Opolu, w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" powiedziała: "Myli mnie pan z Dodą czy Michałem Wiśniewskim. Ja nie przychodzę do dziennikarzy i nie mówię: Pan usiądzie, opowiem, jak się całowałam". A w 2007, kiedy zaczął się JOŚ, konflikt rozkręcił się już na całego. :-)
Nie zgodzę się też, że Doda wyciszyła się i wydoroślała. Zaatakowanie Szulim w chorzowskiej toalecie (luty 2014), a wcześniej wypowiedź o matce swojej przyrodniej siostry: "Rozkładała nogi przed nieswoim mężem" (grudzień 2012) nie świadczą o tym, że się zmieniła. Ale fakt faktem, że medialnych konfliktów z udziałem Dody jest teraz mniej.
Co do tekstu Dody o chęci nagrania duetu z Edytą, to była to tylko próba wbicia szpili: "Czy nagrałabym duet z Edytą? Oczywiście! Jaki to byłby utwór? Ja dobrze odnajduję się we wszystkim, ale myślę, że raczej ballada, bo nie bardzo widzę Edytę w innym repertuarze". :lol3:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Party

Post autor: max28 »

Pierwsza część wywiadu - nic nowego.

http://party.pl/newsy/edyta-gorniak-nie ... -2340-r22/
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Party

Post autor: Flux »

Pięknie wygląda.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Party

Post autor: dorota »

pieknie, ale wlosy znowu doczepiła, eh....
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Party

Post autor: IgaAga »

Kobieta totalnie sprzeczna w wywiadzie dla radia Rampa od 9 minuty mówi, że bez miłości nic nie ma człowiek nie żyje, teraz dla party coś innego blabla. Jeszcze nie ma takiego chopa co by jej IQ uzupełnił o matko co ona plecie. :lol3:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Party

Post autor: Michael »

Edyta wygląda w tym wywiadzie jak milion dolarów :hellobaby:. Szkoda tylko, że po raz kolejny nie znalazła w wywiadzie czasu na miłość do muzyki, o którą deklaruje.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Party

Post autor: max28 »

Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Party

Post autor: Michael »

Gwiazda bywa w USA regularnie. Powód? Artystka nagrywa tam wokalne partie na swoją nową płytę.
Nagrywa partie wokalne do materiału na płytę, którego wg Faktu nie otrzymała od Dustplastików? :lol:
Ona powinna zacząć sobie notować ściemy rzucane w eter na temat płyty, bo potem gubi się w zaznaniach :roll:.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Party

Post autor: Flux »

Mówiła, że musi zaczynać wszystko od początku! Nagrywa zupełnie nowy materiał, rejestruje nowe partie wokalne. Ewentualnie wyciąga ze skrytki stare nagranie i poprawia :lol:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Party

Post autor: MacLean »

U Nasha takie coś skończyło się Noblem :roll:
Beyonce robi Edzi chórki, Aretha obiady, a Rihanna buty czyści i odbiera lekcje pokory<3
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Party

Post autor: Blur »

Ja wciąż czekam na płytę nagrywaną w Londynie, Sztokholmie, Nowy Jorku i Czikago!!!!!!

Btw. super niespodzianka podana w tabloidzie.
Edyta powinna Allanowi usprawiedliwienia pisać w Fakcie, co by wychowawca na pewno wiedział, że prawdziwe.
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Party

Post autor: k+b »

Party o dzisiejszych doniesieniach Faktu o dwóch programach rozrywkowych, w jury których może znaleźć się Edyta oraz o... dwóch wydarzeniach muzycznych: na początku maja w TVP koncert z okazji przystąpienia Polski do UE, a jesienią koncert w TVN.

http://party.pl/tv-show/gorniak-zostani ... 101700-r1/
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Party

Post autor: Eurydyka »

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=70224

Zdjęcia z wczorajszego koncertu w Warszawie.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Party

Post autor: lordarek1 »

Edyta Górniak na okładce "Party" o Allanie: "Beztroskie dzieciństwo zostało mu już odebrane" ;(

http://party.pl/newsy/edyta-gorniak-nie ... 102128-r1/
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Party

Post autor: KrzysiekF »

ODPOWIEDZ