Show

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Show

Post autor: rafal22 »

Ale chwileczkę !!! Czy Górniak wydała w tej sprawie jakieś oświadczenie ??? Czy to jakas tam gazeta napisała coś tam, ludzie to jest osoba publiczna i zawsze pisali i będa pisać aby mieć zapełnione okładki. A to, że nazwisko Górniak wzbudza emocje to logiczne tylko to nie znaczy, że w tak oczywistej sytuacji kiedy matka broni dziecka fani mają kierować do niej aluzje żeby zajęła się muzyką bo jest jej rok jubileuszowy !!! Ja jej nie bronię bo dla mnie też za dużo kłapie jęzorem na prawo i lewo ale takie sytuacje są dla mnie jednoznaczne i nie powinny podlegać dyskusji !
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Show

Post autor: Frytka »

Całego artykułu komentować nie będę, natomiast pytanie Schramma o zdanie to dla mnie przegięcie na całej linii i szukanie taniej sensacji. Wiadomo było, że on nic nie powie. Powinni byli dać mu spokój, bo facetowi wyraźnie na tym zainteresowaniu medialnym nie zależy. Nie chodzi na imprezy, nie lansuje się na ściankach, nie udziela wywiadów. Całe szczęście, ma dosyć godności i klasy, by nie komentować tych rewelacji. Swoją drogą, dobrze, że Edyta trafiła na takiego, bo w innym wypadku pewnie mielibyśmy już okładkę w Vivie, bądź Gali. I mam nadzieję, że postawa Edyty wobec tego się nie zmieni i poprzestanie ona na tym, że "się różnili".
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Show

Post autor: lordarek1 »

:edi: ->

Obrazek
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Show

Post autor: spot_me »

Majka z Edyta ramie w ramie jak za dawnych czasow. Na pewno sie uciesza jak zobacza ta pierwsza strone :D
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Show

Post autor: Flux »

Istnieje szansa, że nie rozpoznają siebie nawzajem po tych dietach zmieniających rysy twarzy :lol3:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Show

Post autor: Kopaneek »

Minęło kilka lat, a Saba trafiła na jedną okładką z "polską diwą o międzynarodowej sławie"!
Barwo Maja! :ha: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Cóż za tempo rozwoju kariery. Jeszcze dwa lata i przebije statusem Edytę...
"Polski trans o międzygabinetowej sławie"! :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Show

Post autor: Steffie »

Maja rzeczywiscie wyglada strasznie na tych wszystkich zdjeciach. Co ona z siebie zrobila? Jeszcze pare lat temu bylo ok, chyba w X-Faktorze, ale teraz juz raczej przekroczyla granice wyczucia i smaku, i niestety nie wyglada juz korzystnie.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Show

Post autor: ediva »

Steffie pisze:Maja rzeczywiscie wyglada strasznie na tych wszystkich zdjeciach. Co ona z siebie zrobila?
Zmieniła rysy twarzy z pomocą tajemniczej diety - zdrowe jedzenie, dużo dobrego seksu, fajne ciuchy, zastrzyk gotówki, dobra wróżka z magiczną strzykawką..."Jak się czujesz, kochana?" :elfik: :flirt5:
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Show

Post autor: anet97 »

Steffie pisze:Maja rzeczywiscie wyglada strasznie na tych wszystkich zdjeciach. Co ona z siebie zrobila? Jeszcze pare lat temu bylo ok, chyba w X-Faktorze, ale teraz juz raczej przekroczyla granice wyczucia i smaku, i niestety nie wyglada juz korzystnie.
Zły lekarz medycyny estetycznej , za bardzo powiększona broda , brwi opuszczone . Ale dziwie się że sama jeszcze tego nie zauważyła, przy tym jak często jest fotografowana i nagrywana to powinna się zorientować ,że ją paskudzą .
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Show

Post autor: vanity »

Kopaneek pisze:Minęło kilka lat, a Saba trafiła na jedną okładką z "polską diwą o międzynarodowej sławie"!
Barwo Maja!

Cóż za tempo rozwoju kariery. Jeszcze dwa lata i przebije statusem Edytę...
"Polski trans o międzygabinetowej sławie"!
a za dekadę będzie miała na koncie więcej płyt CD niż Edyta.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Show

Post autor: Kamui Shiro »

Nie widzę jakichś drastycznych zmian operacyjnych w jej wyglądzie - ani w twarzy Edyty - po prostu makijaż robi swoje, stylizacja też. Wcale też nie wygląda tak źle - pięknością nie jest i nie była, ale prezentuje się estetycznie. Poziom artykułów w tych "Show" i innych party-szmatach jest tak niski, jak ich cena.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Show

Post autor: lordarek1 »

:edi:

Obrazek
ODPOWIEDZ