Edyta w "Uwadze!" TVN

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: monia80 »

a co to wogole za babka :shock:
Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Waldy »

Może już nie pamiętasz słynnej Polskiej grupy 2+1, w której Elżbieta Dmoch dawała wokal. Była kiedyś na topie ale wiesz nieszczęśliwa miłość może zniszczyć człowieka. :cry:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: monia80 »

a co dokaldnie sie z nia teraz stalo ,ze taka afera :shock:
Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Waldy »

Wiesz Moniu nie chcę rozwalać tematu więc może na PW?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: vanity »

nie byłam na stronie Uwagi. ale jak to usuwają pozytywne? zaskoczona jestem z lekka. może celowo to robią że skoro programik był w sumie obiektywny to trzeba dowalić jakoś po negatywach. nie spodziewałam się. głupie to
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Marcin A. »

Ciekawe jak teraz będą wyglądały stosunki Edytki z TVN,kiedy rusza promocja singla?Oby się poprawiły...
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Estratos »

Idealny patronat plyty Edyty wg mnie:
Gazeta Wyborcza/Rzeczpospolita, Przekrój, WP.PL, TVN ;-)
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Marcin A. »

Estratos pisze:Idealny patronat plyty Edyty wg mnie:
Gazeta Wyborcza/Rzeczpospolita, Przekrój, WP.PL, TVN ;-)
Zgadzam się z Tobą w 100%.Szkoda tylko,że to mało realne...
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Estratos »

Jezeli plyta jest na poziomie, to czemu nie. :-) Moze jednak zamiast TVN to jakis kulturalny kanal: np. Kanal Kultura, albo Canal+ :-) Jak prestiz to prestiz :P
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Marcin A. »

Estratos pisze:Jezeli plyta jest na poziomie, to czemu nie. :-) Moze jednak zamiast TVN to jakis kulturalny kanal: np. Kanal Kultura, albo Canal+ :-) Jak prestiz to prestiz :P
Nie chciałbym się powtarzać,ale znowu się z Tobą zgadzam :)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Dobi »

Gdy oglądałem program „Uwaga” było mi trochę przykro. Z programu można było dowiedzieć się, że Edyta to rozkapryszona gwiazdeczka, która co chwilę zmienia zdanie. I jeszcze pokazali jak reporterów „Uwagi” nie chciano wpuścić na koncert w Trójce. Żałosne. Przecież na koncert były bilety i nie mógł wejść sobie ktoś od tak tylko, dlatego że jest reporterem! Ogólnie program był nieciekawy! Nie dziwię się dlaczego Edyta nie wzięła w nim udziału.
kimi
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 mar 2005, 16:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: kimi »

na miejscu Edyty w ogóle nie udzialałbym się w takich szmatławych stacjach jak tvn....
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: vanity »

szmatławych stacji nie ma, są tylko szmatławe programy. to różnica. wspomnę chociaż występ Edyty w "drodze do gwiazd" w którym to programie była chyba w dwóch odcinkach. potem były problemy z Uwagą. tak więc myślę że należy pewne rzeczy od siebie rozdzielać. pozatym wcale nie uważam aby ta uwaga była taka straszna. moim zdaniem program był w miarę obiektywny. gdyby chcieli Edytę zrównać z ziemią to by to zrobili.
kimi
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 mar 2005, 16:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: kimi »

Ja nie mówię o samym programie z Edytą,tylko ogólnie. Wg.mnie cała ta stacja jest jakimś nieporozumieniem: rekalmy dłuższe niż film, beznadziejnie seriale i takie same programy...Nie chodzi tutaj tylko o moje upodobania, bo oczywiście rozumiem,że każdy ma swój gust,ale wszystko co pokazują w tej stacji jest nastawione tylko i wyłącznie na zyski. Może ja jestem idealistką, ale wydaje mi się,że funkcja telewizji jest trochę inna :?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: vanity »

pozwolę sobie zauważyć że tvn rządzi się swoimi prawami bo to stacja prywatna i niezależna. to że są długie reklamy to kwestia tego że tvp rozwaliła rynek reklamowy. a tvn musi zarobić forsę bo nikt im nie da na programy czy filmy. to że są mdłe programy i seriale pokazuje że są one oglądane. bo komercja nie pokazuje czegoś co nie jest oglądane.
tvp wcale nie jest lepsza. mają kasę z abonamentu i z reklam. i co z tego? to z tego że mając tyle kasy, nie realizują czegoś co się nazywa misją społeczną. tvp3 zrobili marną imitacją tvn24, jeśli jest coś co się nazywa kulturą to jest tego bardzo mało. kulturą czyli czymś co dla fanów np Edyty byłoby bardzo pożądane. Praktycznie nie ma teledysków a jak już gdzieś w jakimś programie pokazują to fragmenty. powtórki programów pokazują na prime timie, a np świetne dokumenty (których i tak jest mało) pokazują po północy. nie ma wogóle sportu. właściwie to poza Małyszem no i jazdą figurową na lodzie nic nie pokazują. meczy polskiej ligii też nie ma. ponoć finału Ligi Mistrzów nie pokażą. Oskarów nie pokazali wogóle choć 3 Polaków było nominowanych. kiedy rok temu pokazywali transmisję i retransmisję. wtedy nie szkoda im było kasy. teraz poskąpili nawet na retransmisję. filmy polskie jak pokazują to tylko w okolicach północy. no chyba że był niedawno w kinie no i był współfinasnowany przez tvp to wtedy znajdzie się czas o 20.
generalnie wogóle jest kicha jeśli chodzi o jakąkolwiek telewizję. z tą różnicą że Polsat i Tvn mogą sobie robić co chcą. tvp już nie ma takiej możliwości tylko że tvp ma głęboko w d... swój obowiązek wobec społeczeństwa.
ODPOWIEDZ