Inni o Edycie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Inni o Edycie

Post autor: addar »

Flux pisze:Boga się nie wstydzi
gdy do celu zmierza
po trupach swych bliźnich

(...)

kto rodzi się prostakiem
prostakiem przemija
choćby słoma w butach
ze złota była
jprdl to seiro nosowska?? co za pretensjonalny kicz :roll:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Inni o Edycie

Post autor: Bob »

Aktualnie w TVN7 wywiad Pieńkowskiej z Dariuszem Krupą... :shock:
Powtórka oczywiście...
ryba
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:47
Lokalizacja: polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: ryba »

W 2007 roku swoje apogeum miał konflikt z Dodą i dzięki niemu paradoksalnie obydwie sprzedały swoje płyty na platynowe nakłady. Jeśli miałby być to gwarant sukcesu i dziś 10 lat po tym starciu tytanów ?

Moim zdaniem TAK, bo Edyta i tak z siebie zrobiła dno i wodorosty, a Polacy i tak w większości przestali ją szanować. Tylko że wówczas Edyta miała jeszcze armie fanów która wznosiła ją na szczyty dziś została zaledwie gwardia.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Inni o Edycie

Post autor: Kamui Shiro »

Czas poleciał, rzadko się zdarza, żeby po 10 latach emocje byly te same, obie panie juz starsze i mniej popularne, zwłaszcza Eddy. Ale na złote naklady od biedy mozna by liczyc... od biedy
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Inni o Edycie

Post autor: Marecki »

Jadwiga Flank (Miss Polonia 1994, reprezentowała Polskę na konkursie Miss World 1994):
Wielokrotnie podczas imprez, w których uczestniczyłam jako Miss Polonia, spotykałam gwiazdy estrady, telewizji, a nawet polityków. W 1994 roku to Edyta Gómiak prosiła mnie o możliwość przymierzenia „mojej" korony. Z Krzysztofom Ibiszem (wspólnie prowadziliśmy konferansjerkę podczas targów motoryzacyjnych) jedliśmy hamburgery kupione w zwykłym barze w Poznaniu. Polonezem zatańczonym z Jarosławem Kalinowskim rozpoczynałam bal w Pałacu w Radziejowicach, a z Donaldem Tuskiem, Janem Tomaszewskim i Janem Krzysztofem Bieleckim graliśmy w jednej drużynie w piłkę nożną podczas Dnia Dziecka w Łęczycy.

Odnoszę jednak wrażenie, że każda z osób publicznych ma dwie twarze - tę jedną w światłach fleszy i tę drugą, gdy nie ma prasy ani telewizji. Tylko czy przypadkiem o tej drugiej już całkiem nie zapomnieli? Pieniądze i władza bardzo zmieniają ludzi i to niekoniecznie na lepsze. Szanuję tych, którzy w życiu osiągnęli naprawdę wiele i pozostali skromni, uczciwi i prawdziwi.
(wypowiedź z 2009 r.)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: spot_me »

Cleo o :edi:
https://www.youtube.com/watch?v=HEq42N1b5W8
Mam nadzieje, ze to bedzie tylko jedna piosenka, a nie caly album pod dyktando Donatana.
Swoja droga jak to mozliwe, ze ona chce dzielic zyski i promowac kogos na swym nazwisku - to cos zupelnie nowego w jej podejsciu do kasy.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Inni o Edycie

Post autor: Kamui Shiro »

Ale góra lodowa w sensie nieruchomości i oziębłego nastawienia czy w sensie ogromu niewykorzystanego potencjału i np. niewydanych nagrań? To mi Cleo dała do myślenia w święto pracy ;D
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Re: Inni o Edycie

Post autor: duke »

Cleo chciala powiedziec ze udzial :edi: to tylko wierzcholek gory lodowej ale nie jest zbyt elokwentna wiec wyszlo jak wyszlo ....czyli to z Donatanem to tylko epizod..ufff.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: spot_me »

Ja zrozumialem to jako nieudolny komplement, ze Gorniak to 'gora lodowa' talentu, a ten projekt pokaze, ze siega jeszcze dalej niz wszyscy mysla. I wydaje mi sie, ze to bedzie caly album (ewentualnie EPka), a nie tylko jeden utwor (Donatan nazwal te wspolprace najwiekszym projektem w swej karierze, wiec chyba raczej nie mial na mysli jednej piosenki).
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Ja jednak myślę że będzie to jeden utwór. Na facebooku Donatan dodał ostatnio wpis, że tworzy jakiś nowy projekt z innym producentem do którego zaprosili wielu artystów m.in. Edytę, więc pewnie po prostu zaśpiewa ona 1 piosenkę na tym albumie i tyle.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: MacLean »

Oj, Edyta Górniak na pewno jeszcze wszystkiego nie pokazała. Pozostaje mieć nadzieję, że odkryje przed nami coś dobrego, twórczego, a nie kolejne wcielenie leniwej jędzy :PP
Trochę niepokoi, że Edyta jest na tyle wszechstronna, by polecieć do gościa z widoczną chorobą homofobiczną tuż po zrzuceniu tęczowych piórek :-p Żeby z tego nie wyszła bójka Wieczorka z Donkiem :lol3: :beczy:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

spot_me pisze:Ja zrozumialem to jako nieudolny komplement, ze Gorniak to 'gora lodowa' talentu, a ten projekt pokaze, ze siega jeszcze dalej niz wszyscy mysla.
Oby się Donatan i Cleo o tę górą lodową nie rozbili... :edi: już się szykuje do piosenki z Titanica :lol3:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: B@r »

Love2Love 1990-2016 pisze:Ja jednak myślę że będzie to jeden utwór.
Prawda to. ;-)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Inni o Edycie

Post autor: Michael »

ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Inni o Edycie

Post autor: ray »

W najnowszej książce Karoliny Korwin Piotrowskiej ("#Sława") są dwa fragmenty o Edycie.
Fragment z rozdziału "#Internet":
Karolina Korwin Piotrowska pisze:Edyta Górniak - Instagram 94 tys.; Facebook 209 tys. Jestem diwą i możecie mi skoczyć. Oto ja i moje cudowne zdjęcie w Juesej. Na Instagramie diwa się modli albo widzi gołębia, znajduje Boga, a potem Jezusa, narzeka też na media, sprzedaje sygnowane przez siebie bluzy, przy okazji promuje kolejny singiel lub koncert, który notabene się nie odbył, a potem opisuje ze szczegółami chorobę syna. Relacjonuje swoje życie szczegółowo, zupełnie jakby była spragniona chorobliwego i podobno tak dla niej nieprzyjemnego zainteresowania polskich mediów. Widać, że głównym mężczyzną jej życia jest syn - i ta relacja jest szczera i fajna. Bardzo silna wspólnota fanowska na granicy wiernej sekty albo armii.
Fragment z rozdziału "#Gwiazdy":
Karolina Korwin Piotrowska pisze:Edyta Górniak - mimo wielu koszmarnych wpadek medialnych, histerii podniesionej do rangi cnoty i emocjonalnego sposobu komunikowania się ze światem jest gwiazdą. Zapracowała na to. Nieustannie obecna w mediach, choć konia z rzędem temu, kto jest w stanie zanucić jej ostatni przebój. To sukces - być obecnym wszędzie, generować chorobliwe zainteresowanie bez spektakularnych sukcesów. Pomagają jej w tym ekshibicjonizm, łatwość plecenia dyrdymałów na każdy temat, zmieniające się rysy twarzy, ale ratuje ją niewątpliwy wdzięk. Bo ma go wiele. I w tym, co robi, jest szczera. Pytanie brzmi, czy wystarczy nam do niej cierpliwości?
Bardzo fajnie napisała. <3
ODPOWIEDZ