Wideoportal

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Wideoportal

Post autor: DeathlySilence »

Matiz99 pisze:nie koniecznie
Bez spacji.

witcher, podpisuje się pod Twoim postem z małym zastrzeżeniem - nie powinna udzielać wywiadu temu lizod*powi, Robertowi P. Niech trzyma się od takich pijawek i dwulicowców z daleka. Poza tym takimi wywiadami, opiniami, niesprecyzowanymi żalami sama sobie szkodzi, tym bardziej, że w świadomości ludzi nie jest wiarygodna - widać to po komentarzach. Po co Ona brudzi sobie takimi sprawami wizerunek - sparzyła się w relacjach z Sablewską - O.K., ale niech nie wciąga do tego całego środowiska. Każda inteligentna osoba wie, że skoro od Majki odchodzą jej wszyscy podopieczni, to wina ewidentnie leży po stronie "wróshki". Edytko droga - polityka grubej kreski i dzióbek na kłódkę - żyj muzyką, albo powiadam Tobie - nawet wydanie najgenialniejszej płyty Tobie nie pomoże. Muzyka schodzi w takim wypadku na drugi plan. Na pierwszym pozostają rozstania, konflikty, oświadczenia, gorzkie żale i wieczne lansowanie Twojej "prawdy", co przy tylu przedziwnych historiach z Twoim udziałem staje się śmieszne, żalosne i coraz mniej prawdopodobne.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Wideoportal

Post autor: witcher »

DeathlySilence pisze:Edytko droga - polityka grubej kreski i dzióbek na kłódkę - żyj muzyką, albo powiadam Tobie - nawet wydanie najgenialniejszej płyty Tobie nie pomoże. Muzyka schodzi w takim wypadku na drugi plan. Na pierwszym pozostają rozstania, konflikty, oświadczenia, gorzkie żale i wieczne lansowanie Twojej "prawdy", co przy tylu przedziwnych historiach z Twoim udziałem staje się śmieszne, żalosne i coraz mniej prawdopodobne.
Ty to wiesz, ja to wiem, Edyta być może paradoksalnie też. Z tym, że najwyraźniej jednocześnie jest przekonana, że szołbiznesem rządzi zasada "niech piszą, byle nie przekręcali nazwiska" - dlatego utrzymywanie szumu medialnego jest pożądane, dlatego zadaje się z kimś takim jak Patoleta. Włos się jeży na głowie kiedy czytam, że współpraca z tym panem miała obejmować jakieś większe projekty. Mam nadzieję, że tylko miała i nic z tego nie będzie.
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Wideoportal

Post autor: Rose »

Straciłam szacunek do Edyty jako człowieka...
One są zazdrostne, zawistne i mają rządzę zemsty. Brzydzę się takimi ludźmi
DeathlySilence pisze:Każda inteligentna osoba wie, że skoro od Majki odchodzą jej wszyscy podopieczni, to wina ewidentnie leży po stronie "wróshki".
Mylisz się . Każda inteligentna osoba wie że Marinka to infantylna dziewczyna , której odbiła sodówka do głowy .
Maja zainwestowała w nią dużo pieniędzy z własnej kieszeni , które musi teraz spłacać bo Marinka do pracy się nie garnęła . Maja musiała ją zaciągać do studia a teraz wielce pokrzywdzona
Doda- każdy wie jaka jest nie dziwię się Mai że zaczęła szukać sobie kogoś innego do współpracy. Ile można wytrzymać z taką chamską dziewuchą, która tratuje cię jak służącą i nie docenia tego jak się poświęcasz znosząc jej fochy ?
Paradoksalnie Doda pokazuje swoim zachowaniem że nie może się pogodzić z odejściem Mai i sobie bez niej nie radzi - od ich rozstania minęły 2 lata a ona nadal mówi o Majce przy każdej okazji

Edyta- wielce pokrzywdzona i zawsze niewinna . Majka była wspaniała a teraz jest bee

Maja ma pecha do ludzi - współczuję jej
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Wideoportal

Post autor: addar »

Rose, nikt nie rozumie twojej wróshki, tylko ty jedna wierna fanka...jesteś zaślepiona, jak dawniej byłaś zaślepiona edytą, oby w stosunku do majki tez te klapki z oczu w końcu opadły :-)

do matiza: oj tam to właśnie a propo niedawnej rozmowy wątku językowoporadnianym, kiedy piszę impulsywnie zapominam o zasadach językowych, i wychodzi ze mnie językowa słoma :-)

do DS: dzięki za wyręczenie z riposty :lol:
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wideoportal

Post autor: sexuality »

Rose skąd wiesz jaka jest naprawdę Maja? Widziałaś ją raz czy dwa i wychwalasz ją pod niebiosa. Nikt nie mówi, że Edyta jest święta, ale myślę, że Maja musiała coś zrobić nie tak, skoro czepia się jej Doda, Edyta i Marina. Przecież gołym okiem widać, że jako menadżerka Sablewska nie wiele zrobiła dla nich. Poza tym współczuję tym artystom, którzy z nią pracują, bo o ile Tola ma bogatą matkę, która w nią i tak zainwestuje to chłopak z "X-Factor" nie ma żadnych szans. Maja robi sobie dobry PR w mediach szkoda tylko że jego kosztem.

W tej kwestii stoję za Edytą, która na szczęście w porę się obudziła i zrezygnowała z usług Sablewskiej. Teraz radzi sobie znacznie lepiej, przynajmniej nie rzuca tylu pustych słów jak za czasu współpracy z Majką. Co do Dody - niech sobie Edyta mówi o niej co chce, mnie Doda muzycznie nie interesuje. Dziewczyna była dobra w Virgin, teraz to totalna porażka. Mam tylko nadzieję, iż duet Edyty z Dodą nie jest planowany, bo to nie ta liga.
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Wideoportal

Post autor: Rose »

addar pisze:Rose, nikt nie rozumie twojej wróshki, tylko ty jedna wierna fanka...jesteś zaślepiona, jak dawniej byłaś zaślepiona edytą, oby w stosunku do majki tez te klapki z oczu w końcu opadły :-)
Nigdy nie byłam nikim zaślepiona .
To co napisałam to prawda a nie zaślepienie może kiedyś do Ciebie dotrze ale wątpię :)
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Wideoportal

Post autor: Mist »

ale telenowela :rotfl:

Edyta ma nowa przyjaciolke Dodzie - Lodzie a Majusia, ktora byla wychwalana pod niebosa jest teraz nie dosc, ze karierowiczka, zadna slawy, zlodziejka (to co mowi Dodzia to prawda) to jeszcze bardzo kiepska managerka jak sie okazuje :D

TAK... EDYTA ZAPOWIEDZIALA REWOLUCJE I JA MAMY :lol3:

a w tym samym czasie Maja siedzi na kanapie DDTVN i swieci oczami w programie pt. "profesjonalne managerki" :lol3:


Przyznam szczerze, ze Edyta bez tych wszystkich zwrotow akcji jakie nam serwuje bylaby nudna jak flaki z olejem a tak co tydzien mamy cos nowego - jakas nowa rewelacje :ha:
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Wideoportal

Post autor: strzalka21 »

Na pojednanie Edyta-Doda mówię tak i to Edyta pierwsza powinna wyciągnąć rękę, ona zachowała się jak dziecko w piaskownicy w 2005 r.....

A Majka no cóż, nic do niej nie mam ale gdzie taka niedoświadczona osoba przy Edycie, trochę pewnie wie o managerowaniu, ale bez szkoły i podstaw (których nie doznała) większego sukcesu nie pociągnie.

A z xfactora to powinni ją wypier**** jak Boryne ze wsi !!!
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wideoportal

Post autor: Robik »

Edyta12 pisze:http://gwiazdy.wp.tv/i,Gorniak-o-trudne ... index.html

nie wiedziałam, gdzie to wrzucić.
Edyta w bardzo miły sposób wypowiada się o Dodzie. Myślicie, że jest to szczere?
Ja nie wierzę w takie zmiany.
To tylko kwestia tygodni i Edyta i Doda zaczną być przyjaciółkami.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Wideoportal

Post autor: Fan25 »

To tylko kwestia tygodni i Edyta i Doda zaczną być przyjaciółkami.
Fajnie. :)
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Wideoportal

Post autor: Himcio »

Też uważam, że powinny się pogodzić. Wspólna piosenka ? czemu nie. :D
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wideoportal

Post autor: sexuality »

Mam nadzieję, że do wspólnej przyjaźni między Dodą, a Edytą nie dojdzie. Niech już będą koleżankami, które w przerwach między występami będą się mijały, ale nic więcej. Za duetem nie jestem, bo powstałaby raczej słaba produkcja. Jak Edyta ma z kimś śpiewać to niech to będzie ktoś z wyższej półki. Nie strawiłabym Edzi i Dosi w singlu typu "Bad Girls".
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Wideoportal

Post autor: vanity »

No proszę, co za news, Edyta się z Krową zaprzyjaźnia! 8) Dorabianie osobowości do osoby już jej nie przeszkadza. :lol:
Awatar użytkownika
Edzia-moja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 231
Rejestracja: 16 lip 2010, 21:58
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: z daleka

Re: Wideoportal

Post autor: Edzia-moja »

Edytko, Twoja nastoletnia fanka radzi: Nie idź tą drogą.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wideoportal

Post autor: sexuality »

Dla mnie szczytem jest to, że ona w ogóle rozmawia z tym pseudo-dziennikarzem. Zwłaszcza po tym artykule, co napisał po zerwaniu współpracy z Sablewską
ODPOWIEDZ