Wideoportal

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Wideoportal

Post autor: adiX »

Rose pisze:
Straciłam szacunek do Edyty jako człowieka...
One są zazdrostne, zawistne i mają rządzę zemsty. Brzydzę się takimi ludźmi
Widzę , że udzielił Ci się świąteczny nastrój :D
Proponuje leki na uspokojenie. Bronisz Mai jak Pani Joanna krzyża. Fajnie, że wiesz o Mai więcej niż osoby które pracowały z nią tyle lat... :lol3:
DeathlySilence pisze:Każda inteligentna osoba wie, że skoro od Majki odchodzą jej wszyscy podopieczni, to wina ewidentnie leży po stronie "wróshki".
To że Edyta lub Doda odeszła z byle powodu to jeszcze zrozumiałbym ale MArina ? Jakoś nie wygląda mi na taką osobę. Jakby Maja była taka idealna to żadna z nich by nie odeszła.

Nigdy nie mieliście tak, że kogoś źle oceniliście? Może do pewnego momentu Maja była w porządku i wtedy Edyta ją chwaliła.
Edyta wyraźnie powiedziała że nie lubi piosenek Dody, więc wątpię że coś razem nagrają. Fajnie byłoby gdyby się pogodziły:D
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Wideoportal

Post autor: Rose »

adiX pisze: Fajnie, że wiesz o Mai więcej niż osoby które pracowały z nią tyle lat... :lol3:

Nie o to chodzi . Po prostu widzę co się dzieje . Skoro ją zwolniły to niech każda pójdzie w swoją stronę nie rozumiem po co to oczernianie i chęć zemsty . Majka może robić ze swoim życiem co chce a one wyraźnie chcą jej to życie utrudnić z powodu wyboru jaki dokonała ale to był jej wybór . Takie coś kłóci się z moim światopoglądem . Tyle
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Wideoportal

Post autor: strzalka21 »

Rose pisze:
adiX pisze: Fajnie, że wiesz o Mai więcej niż osoby które pracowały z nią tyle lat... :lol3:
Majka może robić ze swoim życiem co chce a one wyraźnie chcą jej to życie utrudnić z powodu wyboru jaki dokonała ale to był jej wybór . Takie coś kłóci się z moim światopoglądem . Tyle
No ale to właśnie chyba nie chodzi o jej wybór - xfactor...
Awatar użytkownika
XfunnyXgirlXdee
Sit down
Sit down
Posty: 64
Rejestracja: 26 paź 2010, 11:44
Ulubiony album: Wszystkie
Ulubiona piosenka: Impossible
Lokalizacja: Polska

Re: Wideoportal

Post autor: XfunnyXgirlXdee »

Dżizz
Co ona pieprzy Doda Doda i Doda :/
Pierw na Dode jedzie a teraz że Dodzie współczuje że Doda to tamto :/
Że pracowitaa że fajnie że mamy taką osobę na rynku haa ja pier*ole !
Co ona gada wgl ? Masakra :/
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Wideoportal

Post autor: adiX »

Rose pisze:
adiX pisze: Fajnie, że wiesz o Mai więcej niż osoby które pracowały z nią tyle lat... :lol3:

Nie o to chodzi . Po prostu widzę co się dzieje . Skoro ją zwolniły to niech każda pójdzie w swoją stronę nie rozumiem po co to oczernianie i chęć zemsty . Majka może robić ze swoim życiem co chce a one wyraźnie chcą jej to życie utrudnić z powodu wyboru jaki dokonała ale to był jej wybór . Takie coś kłóci się z moim światopoglądem . Tyle
No rozumiem. Mogła sobie już darować ten komentarz o Mai, ale w sumie nie powiedziała nic aż tak złego i nie wydaję mi się ze chcę jej utrudnić życie.
Ja tam też się cieszę , że na rynku jest Doda mimo to, że nie słucham jej piosenek. Dzięki niej jest ciekawiej :D
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Wideoportal

Post autor: Meg »

Boże... prawie z fotela spadłam :lol3:
Nie wierzę w to co słyszę, no naprawdę!


Coś mi się wydaje że nasza Edyta sobie porozmawiała przy jakimś winiaczu z Dodą
Chyba się zbliża koniec świata :lol3:

Edyta zaskakujesz i to coraz bardziej :P Boję się co będzie dalej...
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wideoportal

Post autor: Emila555 »

Meg pisze: Edyta zaskakujesz i to coraz bardziej Boję się co będzie dalej...
Nie Ty jedna, ja również po tym co usłyszałam boję się teraz zaglądać na jakiekolwiek portale :lol3:
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Wideoportal

Post autor: caterina78 »

Ja sie nie boje, bo mi wystarczy wiara w Edi i nie musze sie niczego obawiac.

Cieszy mnie , ze Edi wypowiedziala sie na ten temat, stawiajac tzw. kropke nad i, zamykajac tzw. rozdzial i tlumaczac w bardzo elegancki sposob swoje motywacje . Kto bedzie chcial ten pojmie , widocznie byly bardzo powazne powody , na wskutek ktorych stracila bezpowrotnie zaufanie do Mai, jest to swego rodzaju kontynuacja , konsekwencja poprzednich wypowiedzi zwlaszcza tej dla audycji radiowej rmffm. Bardzo dobrze, ze wyjasnila niuanse i nie pozostawila niedmowien , jasno i konkretnie .


Teraz odnosnie samej Dody to jest tylko i wylacznie poglad Edi i Ona ma prawo tak to widziec , niezalenie od nas fanow , czy fanow Doroty, to juz problem ludzi , czy wierza , czy nie , to nie ma znaczenia , jesli Edi tak to postrzega to nalezy to uszanowac i nie ma co sie doszukiwac podtekstow , sojuszy, czy jeszcze czegos, wyrazila sie dosc jasno , cieszy mnie , ze jest ponad wszystko , ze wykazala sie tu emaptia wobec Waszego tzw. wroga - Dody , widzicie , nie , Edi jest ponad to , przeanalizowala i wyobrazila sobie co mogla przechodzic Dorota , zrozumiala i podsumowala i to trzeba u Edi docenic . Docenila rowniez kolezanke z branzy i juz nie ma co histeryzowac .

Poza tym Edi dosc wyraznie podkreslila swoja odrebnosc i innosc w kwestii Muzyki , znowu prosze nie doszukujcie sie tu czegos pejoratywnego ...

Nalezy docenic fakt, ze spojrzala obiektywnie na sytuacje i nie myslcie , ze podda sie tzw. manipulacji jak to niektorzy juz sugeruja, zrobi tak jak uzna za stosowne, a jesli popelni blad to bedzie ponosic konsekwencje , tak jak teraz i nie potrzebuje Waszego " a nie mowilem, - am ", to byly Jej decyzje i jak najbardziej suwerennne, stad teraz zamiast podcinac Jej Skrzydla , wspierajmy Ja i motywujmy , by mogla wciaz , by chciala wciaz dla nas spiewac .

Edi Kochana pamietaj, ze jestes silna , odwagi , wytrwalosci , zawsze bede Cie kochac jako fan.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2011, 20:29 przez caterina78, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wideoportal

Post autor: Emila555 »

caterina78 pisze:Ja sie nie boje , bo mi wystarcza wiara w Edi i nie musze sie niczego obawiac .
Wielki szacunek za taki pogląd ale życie niestety czasem weryfikuje nasze przemyślenia i nadzieje.....
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Wideoportal

Post autor: Kamille.g »

Meg pisze:Chyba się zbliża koniec świata :lol3:

Koniec świata miał byc w 2012 roku ale został przesunięty o 100 lat :ha: :ha:
Ja nie wiem w ogóle co ta Edyta wyrabia.
Niech zajmie się nagrywaniem i zbieraniem materiałów na singiel-Niech po prostu pracuje. Niech nie daje niepotrzebnych wywiadów , bo to i tak nic nie da a wręcz przeciwnie-Odwrócą się od niej jej publiczność, fani.
Skoro jakiś czas temu powiedziała że zakończyła współpracę z Sablewską i nie chce miec z nią złych stosunków, no to po co do tego wraca i przy okazji mówi o artystach z którymi toczyła bądz toczy wojenne stosunki?
Edyto proszę Cię zakończ te medialne spory i wojnę!
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Wideoportal

Post autor: tonya2 »

Czy ktoś już to zamieszczał ??
Wywiad z Fashion TV (14.04.11)
Co słychać u Edyty Górniak ?
http://gwiazdy.wp.tv/i,Co-slychac-u-Edy ... 31#m785076
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Wideoportal

Post autor: KrzysiekF »

No ładnie, Edyta chyba podsłuchała Piotra jeszcze trochę i będzie studiować prawo :)
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Wideoportal

Post autor: tonya2 »

KrzysiekF pisze:No ładnie, Edyta chyba podsłuchała Piotra jeszcze trochę i będzie studiować prawo

Oprócz prawa to jeszcze dietetykę :hellobaby:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Wideoportal

Post autor: Piter »

Bardzo fajna wypowiedź. :)
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wideoportal

Post autor: sexuality »

"Najgorszy teledysk Edyty Górniak?"
Miało być seksownie, wyszło pretensjonalnie. Artystka udostępniła nakręcony w Portugalii klip do nagranego 5 miesięcy temu (!) singla "Teraz tu". W teledysku towarzyszy jej jeden z jej tancerzy. Sama podjęła się reżyserii, co niestety widać. Czy warto było popsuć obrazek w ramach oszczędności?
Totalnie Patoleta zjechał klip i Edytę. Czyżby Edyta odmówiła mu jakichkolwiek wywiadów, gdy zobaczyła to nagranie http://www.youtube.com/watch?v=czWxe9RQ87g ? :PP
ODPOWIEDZ