ipla

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: ipla

Post autor: loveedyta »

Posłuchałam sobie właśnie wywiadu do Ipla i rozwalił mnie teskt Edyty: Ja nie lubie udawać :lol3: :lol3: Tekst roku :lol3:
Płyty to chyba tak szybko nie dostaniemy, zresztą sama powiedziała: Nie spieszy mi się
I zaczęło się publiczne dzielenie fanów na lepszych i gorszych, bo Ci starsi niby lepsi?
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: ipla

Post autor: caterina78 »

Niestety ja tez mam mieszane uczucia po tym wywiadzie dla Ipla, nie wiem co myslec, ciezko jest czasami zrozumiec Edyte, jakkolwiek nie podobalo mi sie to tzw. klasyfikowanie publiczne na fanow "takich i owakich"....
Nie, to musi miec jakies zdecydowanie glebsze podloze, ale jak odczytac to , tym bardziej, ze konteksty moga byc rozne, ale tak to jest, trzeba byc niestety " duchem sw", aby moc zrozumiec motywacje Edyty, tak oto mamy skutki braku komunikacji, a tym samym dobrego managmentu, ale nie moge narzekac, wszak sam Rinke zajmie sie nasza Edytka, oby jak najpredzej mozna bylo zobaczyc rezultaty....
Edi ta polityka jaka prowadzisz zdecydowanie jest nieprzemyslana, tworzysz tylko sobie niepotrzebne problemy, ale jak pisalam na kazde zachowanie bedzie zawsze reakcja... To dziala w obie strony....:)
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: ipla

Post autor: Agisia »

Jeśli chodzi o ten wywiad w Ipla... Mam niefajne odczucia... :/

Jakoś tak zabrzmiał nieszczerze. Edyta nie udająca, nie lubiąca tego? Hmm. :?

No i na płytę to sobie chyba poczekamy, oj poczekamy. :P Bo zanim u Edyty się uporządkuje, to trochę czasu minie.

I z tymi fanami mi się nie podobało, no bo co: jak ktoś jest fanem krócej to jest gorszy, mniej zasługujący na Edytę i pozdrowienia od niej?! :/

Szkoda, że nie spytano jej o koncert jubileuszowy. :)

Wywiad na NIE
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: ipla

Post autor: magda s »

pytanie za 100 pkt gdzie mozna zobaczyć ten wywiad, niestety nie mogę pobrać programu ipla.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: ipla

Post autor: magda s »

skoro mi nikt nie pomoże,
to mogę chociaż spytać co Edyta powiedziała w tym wywiadzie a propo fanów??bardzo proszę!dzięki!
whatever
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 343
Rejestracja: 29 wrz 2008, 18:47
Lokalizacja: Łosice

Re: ipla

Post autor: whatever »

Magda s, Edyta mówiła, że na płytę trochę będziemy musieli poczekać, ale przeżywa teraz trudny okres w życiu i że pewnie fani którzy są z nią najdłużej to zrozumieją, gorzej z tymi 'nowymi'.
A na końcu jak pozdrawiała fanów w to dodała, że szczególnie tych, którzy są z nią najdłużej.
No i to by chyba było na tyle.
Sebastiannn
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 312
Rejestracja: 25 cze 2008, 15:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dumka na dwa serca
Lokalizacja: Białogard

Re: ipla

Post autor: Sebastiannn »

Ze zbiera material na plyte, ale z nagrywaniem nie spieszy sie jej, ze wszystko w swoim czasie i ze fani powinni ja zrozumiec, ma taka nadzieje, ale wie, ze ci fani, ktorzy sa z nia krocej pewnie beda troche zli, natomiast ci, ktorzy trwaja przy niej od poczatku kariery z pewnoscia to zrozumieja, beda dla niej wsparciem, ze musi najpierw uporzadkwoac zycie prywatne, a dopiero po rozwodzie nagrywala bedzie plyte. Chce razem z Darkiem jak najlepiej sie rozwiezc- najlepiej w sensie z jak najmniejszym bolem dla Alana.

A na koniec pozdrawiajac fanow, zaznaczyla ze przede wszytskim i najbardziej tych, ktorzy sa przy niej od poczatku.
Mnie to nie dziwi, rozumiem to, wiem, ze ktos kto wytrwal przy Edycie 20 lat, udowodnil wszystko, wielkie wsparcie, oddanie, milosc, czy chcoby lat 15 czy 10. Ja jestem fanem Edzi od lat 4 i kocham ja nad zycie. WCALE mnie tym nie urazila, bo powiedziala, ze PRZEDE WSZYSTKIM tych fanow od poczatku, a nie TYLKO, WYLACZNIE ich.

Plizzz powiedzcie co mowila Edziaaa o Kayah i do Włodarczyk ;>
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: ipla

Post autor: magda s »

dziki za udzielenie wyczerpujących wypowiedzi, szkoda że ta cała ipla mi nie działa! :(
ODPOWIEDZ