Super Express

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Super Express

Post autor: spot_me »

dorota pisze:a o czym mówimy? :hmmm:
O tym, ze Edyta wspolczuje rodzinie ofiary, ze wypuscili Darka.
O tym, ze sugeruje, ze Allan nie zyczy sobie widziec ojca.
I o oznajmianiu swiatu, ze Darek nie skontaktowal sie ciagle z synem po wyjsciu na wolnosc (tak jakby nie bylo jej to na reke lol).
Jesli nie pozwolila Allanowi przez te dwa lata nawet rozmawiac z ojciem przez telefon, to juz naprawde podlosc.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Super Express

Post autor: Flux »

Po co ona w ogóle wypowiada się publicznie o ojcu swojego dziecka? "Staram się codziennie walczyć o to, żeby jego serce było spokojne, żeby nie miał takich wahań emocjonalnych", natomiast zdanie wcześniej mówi o tym, że "ta sytuacja przypomniała jemu coś, co bardzo głęboko chowa w sercu". Chowa głęboko w sercu, ale mamusia chętnie opowie o tym całej Polsce... Jeszcze ten "dziennikarz" podchlebia się diwie do obrzydzenia, czekając tylko na takie smaczki.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Super Express

Post autor: IgaAga »

Kochani przecież ten dziennikarz dostał dokładne wytyczne o co ma zapytać. Nie wiem czemu ona ciągle dokupuje ojcu swego dziecka, okalecza emocjonalnie własnego syna. Być może z nudów, złośliwości. Jak była z mecenasem też ciągle paplała o życiu w innej przestrzeni, szczęściu i co i koniec moje uczucie wygasło. Teraz to samo inna rzeczywistość hahaha. Ja widzę ciągle tą samą konflikty ze wszystkimi, rzadkie występy za grubą kasę i konflikty z rodziną. Albo mamusia na tapecie, albo teście, albo Darek. Zapomniałam jeszcze ustawki z mediami. Szkoda tylko Allana, że ma taką matkę manipulantkę.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Super Express

Post autor: Mist »

Jak dla mnie nic takiego nie powiedziala. Krupa zostal wypuszczony po zaledwie ponad 2 latach odsiadki. To skandal. Na jakims cmentarzu jest kobieta ktora zabil. Rodzina bedzie spedzac kolejne swieta bez niej. Zabil niewinnego czlowieka na pasach z powodu kokainy. Co miala powiedziec ze sie cieszy wolnoscia bylego meza? Moze Allan rzeczywiscie nie chce znac ojca kryminalisty.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Express

Post autor: addar »

nie, krupa "nie wyszedł" został zwolniony z aresztu, na czas rozprawy... wyrok odsiedzi po zapadnieciu wyroku
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Super Express

Post autor: Mist »

Obecnie "wyszedl" nie ma pewnosci ze po wyroku do pudla wroci.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Super Express

Post autor: karen »

Z tego co pamietam w pierwszym poscie na FB po wypadku prosiła o uszanowanie spokóju (cos takiego)rodziny Dariusza.K (pamiętam oburzenie niektórych kometujacych), teraz po 2 latach myśli o rodzinie zmarłej... Gada jak wiatr zawieje- byle z korzyscią dla niej...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Express

Post autor: ray »

IgaAga pisze:Kochani przecież ten dziennikarz dostał dokładne wytyczne o co ma zapytać.
I o co ma nie pytać.
Klip fanów do Grateful, wyciek klipu do Oczyszczenia, praca nad płytą, plany koncertowe, DVD - to są tematy tabu, o to nie wolno Edyty pytać. :)

Przejrzałem facebookowy profil tego chłopaczka z "Super Expressu". Jego lista znajomych to w dużej mierze galeria warszawskich gejów. Z jednym z nich sam miałem parę lat temu bliską styczność. :PP
Jak widać, droga do wywiadów z Edytą wiedzie przez znajomość z Wieczorkiem. Tylko jego kumple (oraz Jastrzębska i Mołek) mogą rozmawiać z :edi:.

Te dwie pierwsze części wywiadu niczym mnie nie zaskoczyły. Przewidziałem, że tak właśnie będzie.
Gdyby Edyta była mądra, toby powiedziała: "Po tym tragicznym wydarzeniu napisałam na swoim fanpage'u, że nie będzie z mojej strony żadnych komunikatów na ten temat, więc będę się tego trzymać". Ale ponieważ jest głupia, to zrobiła tak, jak zrobiła. :roll:
I jeszcze to: "Pomyślałam o rodzinie tej osoby, która została zabita". Mogła powiedzieć: "która zginęła w tym tragicznym wypadku", ale wolała powiedzieć: "została zabita". Nie bez powodu. ;-)
Mist pisze:Krupa zostal wypuszczony po zaledwie ponad 2 latach odsiadki. To skandal.
Tak, to jest skandal. Ale po co Edyta się na ten temat wypowiada? Zamiast opowiadać o byłym mężu i Allanie, powinna wyjaśnić, co z koncertem w Warszawie.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Super Express

Post autor: DeathlySilence »

ray pisze:
Mist pisze:Krupa zostal wypuszczony po zaledwie ponad 2 latach odsiadki. To skandal.
Tak, to jest skandal.
Nie, to nie jest skandal, o ile nie zatrzymamy się na samych nagłówkach plotkarskich portali, a wzbogacimy swoją wiedzę o istotne fakty, które znajdują się pod tytułami artykułów, napisane mniejszym druczkiem.
Polecam.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Express

Post autor: ray »

DeathlySilence, uważasz, że nie jest skandalem to, że Krupa wyszedł teraz - może na pewien czas, może już na zawsze - na wolność? Bo dla mnie jest. Krupa przesiedział w areszcie tylko 2 lata i 4 miesiące. Być może nowy wyrok będzie już tylko w zawieszeniu, może Krupa dostanie prace społeczne albo/i będzie musiał zapłacić rodzinie zmarłej zadośćuczynienie...
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Super Express

Post autor: Mist »

To jest skandal nie powinnien byc wypuszczony koniec kropka. Apelacje sobie moze wnosic, jezeli takie przysluguje mu prawo. Nie ma watpliwosci ze zabil po kokainie. To ze wyszedl to jest ogromne cierpienie dla rodziny tej kobiety. Oni nie maja od tego przerwy.

Edyta nie zmienila swojego zdania. Teraz po prostu prawda wyszla na jaw. Allan jest coraz starszy a jego ojciec przecpal sobie zycie. Jaki to jest wzor dla nastolatka?

Powiedziala po prostu jak jest. Mam nadzieje ze Darek ogladal. Gdyby milczala bylaby krytykowana ze nie ma wspolczucia dla rodziny ofiary. Po kokainie i po alkoholu jazda samochodem to zabicie a nie wypadek. Wypadek to jest wtedy gdy sie wpadnie w poslizg.

Edyta zrobila kariere na komentowaniu swojego zycia. Pisanie ze teraz to powinna sie nie wypowiadac na takie tematy to jak oczekiwac od starego kanarka zeby zostal starym orlem. :lol3: Litosci :roll:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Super Express

Post autor: dorota »

pięknie Mist, uważam dokładnie tak samo jak ty

ps. dawno Cię tu nie bylo :wub:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Super Express

Post autor: Mist »

dorota pisze:pięknie Mist, uważam dokładnie tak samo jak ty

ps. dawno Cię tu nie bylo :wub:
:) Dorotko kochana, musze przyznac ze ostatnie fiasko z Dustplastikiem skutecznie wyleczylo mnie z codziennego sledzenia zycia Edyty :d dzisiaj lubie jej niektore fotki na instagramie ahhhh te amerykanskie zachody slonca :ha:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Super Express

Post autor: DeathlySilence »

ray pisze:DeathlySilence, uważasz, że nie jest skandalem to, że Krupa wyszedł teraz - może na pewien czas, może już na zawsze - na wolność? Bo dla mnie jest. Krupa przesiedział w areszcie tylko 2 lata i 4 miesiące. Być może nowy wyrok będzie już tylko w zawieszeniu, może Krupa dostanie prace społeczne albo/i będzie musiał zapłacić rodzinie zmarłej zadośćuczynienie...
... może Dariusza Krupę rozjedzie na przejściu dla pieszych ślepa emerytka...

Opierając się na wiedzy prawniczej ukazanej w programie "Sędzia Anna Maria Wesołowska", tudzież dostępnej w Internecie, uważam, że SĄD, na chwilę obecną, podjął właściwe decyzje.

Oburzenie, zgorszenie to stany mi często obce.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Super Express

Post autor: Mist »

Ekshumacje Smolenskie wszystkich ofiar tez sa zgodne z prawem.

To co jest prawnie dopuszczalne nie znaczy ze jest moralne lub dobre. Jest po prostu zgodne z jakims paragrafem. Moralnie jest to bardzo zla decyzja.
ODPOWIEDZ